کد خبر : 42580
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۳
123 views بازدید

آخوندی، ۲ معاون مسکن خود را تغییر دارد

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه آخوندی، ۲ معاون مسکن خود را تغییر دارد. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم. خبرگزاری ها: عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی بعد از چند هفته به حدس و گمان ها در خصوص تغییر چندین عدد از معاونان مسکنی خود انتهای داد. با این شرایط وی حبیب‌الله […]

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه آخوندی، ۲ معاون مسکن خود را تغییر دارد. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم.

خبرگزاری ها: عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی بعد از چند هفته به حدس و گمان ها در خصوص تغییر چندین عدد از معاونان مسکنی خود انتهای داد. با این شرایط وی حبیب‌الله طاهرخانی را با اسم مدیرعامل عمران شهرهای تازه ایران جانشین محسن نریمان کرد. از طاهرخانی به نوعی مغز متفکر سال‌های واپسین این تولیدکننده اسم برده می‌شود.

وزیر راه محسن نریمان را طی حکمی با اسم  قائم‌مقام خود در امور استان‌ها منصوب کرد. گفته می‌شد در صورت رای اعتماد بهارستانی‌ها به بیطرف، نریمان معاون وی می‌شود.

آخوندی به علاوه از طرف دیگر محمدسعید ایزدی را طی حکمی با اسم جانشین پیروز حناچی منصوب کرد.سعیدی مدتی قبل با یک کلنگ‌زنی در همدان حاشیه‌هایی را بوجود آورده بود.

وزیر راه و شهرسازی بالاخره با تنزل مقام پیروز حناچی، وی را از معاونت معماری و شهرسازی با اسم مشاور معماری و شهرسازی منصوب کرد. طی هفته‌های واپسین عده ای سایت‌های خبری در خدمات رسانی از معاون سابق معماری و شهرسازی آخوندی مطالب متعددی را پخش و رزومه چهار ساله وی را مورد خدمات رسانی وسیعی قرار داده بودند.

به نوشته تسنیم تا اینجای کار سرنوشت چندین عدد از معاون مسکنی آخوندی رقم خورده، یقینا حامد مظاهریان معاون ساختمان و مسکن نیز در سمت خود ابقا می‌شود. طی روزهای آتی وزیر راه و شهرسازی معاون خود در کمپانی عمران و بهسازی شهری ایران (جانشین ایزدی) را معرفی کند.

برای شما هم جالب است؟ :  ثامن، مهر اقتصاد و کوثر ادغام می‌شوند

در عرصه حمل‌ونقل با اینحال اخبار حاکی از آن است که تغییر مدیریتی وسیعی در پیش است و هیچکدام از مدیران حال حاضر دیگر ماندنی نیستند. گفته می‌شود در صدر زیرمجموعه‌های وزارت راه و شهرسازی نیز سازمان هواپیمایی کشوری و کمپانی فرودگاه‌های کشور قرار دارند.

سازمان بنادر و دریانوردی نیز یقینا دچار تفاوت مدیریتی می‌شود. محمد سعیدنژاد در چهار سال قبلی مدیرعامل این سازمان بوده است، از وی به نوعی یکی از گزینه‌های پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی دولت دوازدهم یاد می‌شد.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات