کد خبر : 22542
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰
12 views بازدید

آرتیون ۲۰۱۸؛ خودروی شیک و زیبای فولکس واگن

در دسته مقالات و اخبار خودرو مقاله آرتیون ۲۰۱۸؛ خودروی شیک و زیبای فولکس واگن را برای شما انتخاب کرده ایم که امیدواریم مورد قبول شما واقع شود.ایران پی پر تلاش میکند بهترین اخبرا خودرو را هر روزه برای شما گردآوری نماید. وب‌سایت شبکه: تیپ‌های مختلف فولکس واگن آرتیون شامل سه تیپ آرتیون، آرتیون R-Line و آرتیون الگانس هستند. در تیپ R-Line بیشتر بر مشخصه‌های […]

در دسته مقالات و اخبار خودرو مقاله آرتیون ۲۰۱۸؛ خودروی شیک و زیبای فولکس واگن را برای شما انتخاب کرده ایم که امیدواریم مورد قبول شما واقع شود.ایران پی پر تلاش میکند بهترین اخبرا خودرو را هر روزه برای شما گردآوری نماید.

وب‌سایت شبکه: تیپ‌های مختلف فولکس واگن آرتیون شامل سه تیپ آرتیون، آرتیون R-Line و آرتیون الگانس هستند. در تیپ R-Line بیشتر بر مشخصه‌های اسپرت خودرو تمرکز شده است و در تیپ الگانس نیز تمرکز تولید کننده بر لوکس بودن خودرو است. تمامی تیپ‌های آرتیون به‌صورت استاندارد تجهیز به امکاناتی چون چراغ‌های اصلی LED جلو و عقب، چراغ‌های روشنایی در روز LED، سیستم ورود و استارت بدون کلید، رکاب پایین در از نوع فولاد ضد زنگ، سیستم صوتی کامپوزیشن با هشت عدد بلندگو، پورت USB، سیستم تهویه‌ی مطبوع با کنترل الکترونیکی، صندلی‌های جلو با تنظیم برقی، سیستم اخطار راننده و سیستم فرمان پیشرفته هستند.

 

 

نمونه R-Line به علاوه از طرف دیگر حاوی خصوصیاتی چون ورودی هوای جلو به رنگ مشکی براق، غربیلک فرمان اسپرت با روکش چرمی، صندلی‌های جلو تجهیز به گرم‌کن، پوشش چرم آلکانترا برای صندلی‌های جلو، رینگ‌های ۱۸ اینچی آلومینیومی با اسم Sebring، سپر اسپرت ویژه R-Line، خروجی‌های اگزوز کرومی و چند آپشن دیگر است. تیپ الگانس نیز از قاب آینه‌ی کرومی، چراغ‌های عقبی LED با راهنمای دینامیک، تودوزی آلکانترا بهمراه دوخت به رنگ متضاد، صندلی‌های گرم‌کن در و رینگ‌های ۱۸ اینچی آلومینیومی Muscat برخوردار است.

 

نگاهی به خودروی فولکس‌واگن آرتیون ۲۰۱۸ 

فولکس واگن آرتیون اولین کالا این خودروساز است که به انواع سامانه‌های کمکی راننده تجهیز شده است؛ از جدی ترین آن‌ها می‌توان به Emergency Assist 2.0 که در مواقع اضطراری می‌تواند خودرو را متوقف کند و یا سیستم Pre-Crash اشاره نمود که اگر خودروی پشت سری با سرعتی به شما نزدیک شود و سیستم احتمال تصادف بدهد، می‌تواند با تمهیداتی میزان خسارت وارده به سرنشینان را کاهش دهد؛ این کار به این شکل انجام می‌شود که سیستم در صورت تشخیص برخورد پنجره‌ها و سانروف را فورا می‌بندد و کمربندهای ایمنی را سفت می‌کند تا در لحظه‌ی تصادف آسیب کمتری به سرنشینان وارد شود.

برای شما هم جالب است؟ :  رنج روور ایووک؛ افسر ارشد هامان در ایران

 

نگاهی به خودروی فولکس‌واگن آرتیون ۲۰۱۸ 

فولکس واگن به علاوه از طرف دیگر ادعا کرده است که آرتیون به خاطر فاصله‌ی محوری ۲۸۴۱ میلی‌متری خود حاوی محیط داخلی فراتر از کلاس خود است. دیگر قابلیت ها خودرو شامل نمایشگر ۹.۲ اینچی کنسول مرکزی و نشان‌دهنده‌های مقابل راننده‌ی دیجیتال از نوع Active Info Display هستند که از سامانه‌ی تشخیص فرامین حرکتی نیز دارا است.

 

نگاهی به خودروی فولکس‌واگن آرتیون ۲۰۱۸ 

پیشرانه‌های متفاوتی روی این خودرو قابلیت خرید دارند که عبارت‌اند از: ۱.۵ لیتری TSI به قدرت ۱۴۸ اسب بخار، ۲ لیتری TSI به قدرت ۱۸۷ اسب بخار و ۲ لیتری TSI به قدرت ۱۷۶ اسب بخار. پیشرانه‌های دیزلی نیز شامل سه ورژن‌ی مختلف از نیروی محرکه ۲ لیتری TDI هستند که قادر اند سه قدرت خروجی مختلف به میزان ۱۴۸، ۱۸۷ و ۲۳۶ اسب بخاری در دست راننده قرار دهند.

 

نگاهی به خودروی فولکس‌واگن آرتیون ۲۰۱۸ 

 

نمونه‌های پایه‌ی این خودرو که شامل پیشرانه‌های بنزینی ۱۴۸ اسب بخار و دیزلی ۱۸۷ اسب بخار هستند، به‌صورت استاندارد به جعبه دنده‌ی ۶ دنده‌ی دستی تجهیز شده‌اند؛ با اینحال دیگر نمونه‌ها بهمراه جعبه دنده‌ی ۷ سرعته دوکلاچه توزیع می گردند.

 

نگاهی به خودروی فولکس‌واگن آرتیون ۲۰۱۸ 

سایت خبری “ایران پی پر” امیدوار است اخبار خودرو آن و از نمونه خبر آرتیون ۲۰۱۸؛ خودروی شیک و زیبای فولکس واگن مورد بهره برداری شما دوستان عزیز واقع شود. شما خواننده گرامی در بیشتر مواقع میتوانید دوستان خود را با ابزارهای سایت در باب این مقاله و مباحث دیگر سایت مطلع نمایید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات