کد خبر : 12462
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
6 views بازدید

آشنایی با کراتینه و بوتاکس مو

نوشته روبرو با اسم آشنایی با کراتینه و بوتاکس مو کمک شایانی به حفظ زیبایی خوانندگان گرامی خواهد نمود که امیدواریم مورد پسند دوستان ایران پی پر گردد. بوتاکس و کراتین مو چه مشکلاتی را درمان می‌کنند؟ بوتاکس مو و کراتین دو درمان  مختلف مو هستند که ادعا می‌کنند برای شما موهای دلچسب، سالم و براقی به ارمغان می‌آورند. هر دو این درمان‌ها موهای مجعد […]

نوشته روبرو با اسم آشنایی با کراتینه و بوتاکس مو کمک شایانی به حفظ زیبایی خوانندگان گرامی خواهد نمود که امیدواریم مورد پسند دوستان ایران پی پر گردد.

بوتاکس و کراتین مو چه مشکلاتی را درمان می‌کنند؟

بوتاکس مو و کراتین دو درمان  مختلف مو هستند که ادعا می‌کنند برای شما موهای دلچسب، سالم و براقی به ارمغان می‌آورند. هر دو این درمان‌ها موهای مجعد را صاف می‌کنند که یکی از مشکلات اصلی موی زنان امروز است. آن‌ها به علاوه از طرف دیگر یک اثر صاف‌کنندگی بر روی مو دارند که لحظه فرم دهی به موی شما را به طرز زیادی کاهش می‌دهند.

اختلاف بین بوتاکس مو و کراتین چیست؟

حتی اگر هر دو درمان نتایج بطور کلی مشابهی معرفی دهند، عده ای اختلاف‌های معنادار می باشد.

اولین اختلاف در ترکیب شیمیایی آن‌هاست. یکی از مواد شیمیایی مضر موجود در کراتین، فرمالدهید Formaldehyde است. فرمالدهید سمی است و سازمان حفاظت محیط زیست و فدرال OSHA فرمالدهید را با اسم ماده سرطان‌زای انسان طبقه بندی نموده است. بوتاکس مو عاری از این مواد شیمیایی و دیگر مواد شیمیایی مضر است.

اختلاف دوم این است که کراتین عمدتا راهی برای صاف کردن مو است و برای استفاده بر روی موهای شدیدا آسیب دیده پیش نهاد نمی‌شود. وانگهی بوتاکس مو با اسم یک درمان بازسازی کننده عمیق رفتار می‌کند که موهای آسیب دیده را با مبدل به موی سالم و براق اصلاح می‌کند.

بوتاکس مو در طرف دیگر کراتین, کدام درمان خوب است

درمان کراتین, بهترین کار برای موهای ضخیم، مجعد و سرکش (وز) است. موی درمان شده با کراتین به طرز طبیعی صاف، عاری از فر، براق و اگر بخواهیم جمع بندی کنیم قابل کنترل‌تر می‌شود. این موی درمان شده نباید حتی وقتی که در معرض محیط مرطوب قرار می‌گیرد مجعد شود، با اینحال اثر آن بر روی موی درمان شده با مواد شیمیایی و موی متخلخل (مویی که در جذب رطوبت ناتوان است و خشک و صدمه پذیر است) تداوم نمی‌آورد.

برای شما هم جالب است؟ :  زیباترین مدلهای شیک پابندهای زنانه

این درمان برای موی بسیار نازک، کم پشت و یا موهای صاف نامناسب است.

به علاوه از طرف دیگر، درمان کراتین برای زنان باردار، زنان شیرده و کودکان پایین ۱۲ سال پیش نهاد نمی‌شود.

درمان بوتاکس مو برای هر نوع مو در اشکال مختلف، مجعد، صاف، سفید و یا بلوند، ضخیم یا کم پشت و یا هر نوع دیگری از مو خوب است. مخصوصا برای افرادی خوب است که موهای بسیار بلند با موخوره و یا موهای فرفری و صدمه پذیر دارند.

به چه نحو اقدام کنم؟

عده ای از درمان کراتین شکاف در لایه شاخی مو (کوتیکول) که ترک خورده، آسیب‌دیده و یا خشک است را پر می‌کند همزمان با اینکه دیگر درمان‌های کراتین در سطح مو گسترش می‌یابد و وارد کوتیکول نمی‌شود.سپس این مواد به وسیله حرارت اتوی مو در سطح مو مهر و موم می‌شود.

فرمالدئید در درمان کراتین، کراتین را حفظ می‌کند که به موهای شما ظاهر صافی می‌دهد. درمان کراتین حدود ۹۰ دقیقه یا بیشتر لحظه می برد و به مدت ۲ تا ۲ و نیم ماه تداوم می‌آورد. این امر باید در سالن‌های مشهور به وسیله آرایش‌گر حرفه‌ای انجام شود بدلیل آنکه عده ای افدامات ایمنی را شامل می‌شود.

بوتاکس مو روی موهای تمیز انجام می‌شود که با شامپو شسته شده‌اند، با اینحال نه نرم شده (یا نرم کننده). مو بعد از آن شانه شده تا گوریدگی های آن برطرف شود و سپس قسمت قسمت می‌شود و  برای جذب کالا، مو ماساژ داده می‌شود.

بعد از آن کالا به مدت ۴۵ دقیقه بر روی موهای باقی می‌ماند و سپس بطور کامل شسته می‌شود. سپس خشک می‌شود و فرم داده می‌شود. مرحله نهایی بهره برداری از سرامیک اتوی مو است. درمان بوتاکس، مو  را با مواد مغذی ضروری مانند آنتی اکسیدان‌ها، ویتامین‌ها و اسیدهای آمینه پر می‌کند که به بازگرداندن پروتئین مو و سالم و براق نمودن آن یاری مینماید. نتیجه کار برای حدود چهار هفته تداوم می‌آورد.

برای شما هم جالب است؟ :  نشانه های کمبود مواد مغذی در چهره شما

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات