کد خبر : 20596
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۳
12 views بازدید

آمریکا، حزب الله را به لیست سیاه اضافه کرد

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه آمریکا، حزب الله را به لیست سیاه اضافه کرد. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید. خبرگزاری فارس: وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه اسم مستعار گروه «حزب‌الله لبنان» و اسم عده ای از نهادهای تحت نظر این گروه را به فهرست سیاه تحریم‌های این وزاتخانه اضافه کرد. وزارت خارجه آمریکا مطرح کرد با اضافه کردن اسامی […]

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه آمریکا، حزب الله را به لیست سیاه اضافه کرد. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید.

خبرگزاری فارس: وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه اسم مستعار گروه «حزب‌الله لبنان» و اسم عده ای از نهادهای تحت نظر این گروه را به فهرست سیاه تحریم‌های این وزاتخانه اضافه کرد.

وزارت خارجه آمریکا مطرح کرد با اضافه کردن اسامی مستعار حزب‌الله، از نمونه «حزب‌الله لبنان» که این گروه به آن شهرت دارد، «لیست گروه‌های تروریستی جهان» (SDGT) و لیست «سازمان‌های تروریستی خارجی» (FTO) را اصلاح کرده است.

این اعلامیه به علاوه از طرف دیگر می‌افزاید اسم «اداره روابط خارجی» (FRD) و «سازمان امنیت خارجی» (ESO) حزب‌الله که جزو تشکیلات اصلی این گروه هستند را نیز به این فهرست‌ها اضافه کرده است.

وزارت خارجه آمریکا تأکید کرده که املاک و دارایی‌های اشخاص آمریکایی که وارد هر نوع مبادله با حزب‌الله شوند، مسدود خواهد شد.

وزارت خارجه آمریکا اولین بار در سال ۱۹۹۷ حزب‌الله لبنان را در فهرست «سازمان‌های تروریستی خارجی» قرار داد.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  مصر، حملات تروریستی تهران را محکوم کرد
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات