کد خبر : 35977
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
14 views بازدید

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم

در باب مسئله زیبایی و بهداشت نوشته ” آموزش گام به گام کشیدن خط چشم “میتواند برای شما علاقه مندان ایران پی پر جالب و مفید باشد. آموزش گام به گام کشیدن خط چشم   کشیدن خط چشم با استناد به نمونه و فرم چشم ها انجام می شود و هر چشمی یک نوع آرایش دارای اختلاف با نمونه دیگر دارد . در این بخش […]

در باب مسئله زیبایی و بهداشت نوشته ” آموزش گام به گام کشیدن خط چشم “میتواند برای شما علاقه مندان ایران پی پر جالب و مفید باشد.

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم

 

کشیدن خط چشم با استناد به نمونه و فرم چشم ها انجام می شود و هر چشمی یک نوع آرایش دارای اختلاف با نمونه دیگر دارد . در این بخش با مراحل آموزش کشیدن خط چشم آشنا می شوید.با گروه ایران خبر همراه باشید

 

آموزش خط چشم برای چشم های گرد

 

 

اگر تصمیم گرفته اید چشم های گرد را کشیده تر نشان دهید باید در قسمت لبه خارجی چشم روی خط مژه مداد بکشید و آن را به شکل خط چشم بالدار دربیاورید.

 

آموزش خط چشم برای چشم های با فاصله

 

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم

 

خانم هایی که فاصله چشم های فراوانی دارند باید در گوشه داخلی چشم تمرکز کنند تا بتوان فاصله چشم ها را کمتر نشان داد. در ابتدای کار ابتدا باید گوشه داخلی چشم یا همان مجرای اشک را با سایه بپوشانید، داخل چشم ها را مداد بکشید و زیاد در گوشه خارجی چشم مانور ندهید.

 

آموزش خط چشم برای چشم های گود

 

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم

 

اگر چشم های گود دارید سعی کنید روی پلک سایه پهن نکشید و بالای چشم را سایه تیره یا سیاه نزنید بدلیل آنکه چشم ها گودتر نمایش داده می شوند. کاری که باید انجام دهید یک خط چشم بسیار باریک نزدیک خط مژه است. خوب است تنها گوشه خارجی بالا و پایین پلک خط چشم بکشید.

برای شما هم جالب است؟ :  استایل شیک و ویژه این خانم نمونه روسی (تصویر)

 

آموزش خط چشم برای چشم های تک پلکی

 

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم

 

چشم های تک پلکی هم می توانند خط چشم بزنند. از گوشه داخلی چشم یک خط باریک بکشید و بازهم که به گوشه خارجی نزدیک می شوید خط چشم را پهن تر کنید.

 

آموزش خط چشم برای چشم های پفی

 

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم

 

هدف آرایش چشم های پفی این است که با کمک خط چشم پلک ها را بزرگ تر نشان دهیم. ابتدا از قسمت پهن خط چشم شروع می کنیم درست جایی که باید مداد را بین ریشه مژه ها بکشیم. و بازهم که به گوشه خارجی نزدیک می شویم خط چشم را پهن می کشیم.

 

آموزش خط چشم برای چشم های بادامی

 

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم

 

چشم های بادامی یکی از زیباترین نمونه چشم ها می باشد و بیشتر آرایشگران کار کردن روی این نمونه چشم ها را دوست دارند. خط چشم های بالدار این نمونه چشم ها را زیباتر از قبل نشان می دهد.

 

آموزش کشیدن خط چشم برای چشم های ریز

 

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم

 

هدف بزرگ نشان دادن این نوع چشم هاست. بدین جهت پایین چشم ها را نباید خط چشم کشید. باید بالای چشم و گوشه پایین چشم را خط چشم باریکی بکشید. بهره برداری از مداد سفید برای داخل چشم کمک بزرگی در درشت نشان دادن چشم ها می کند.

 

آموزش خط چشم کشیدن برای چشم های درشت

 

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم

 

برای چشم های درشت باید بالا و داخل پلک بالایی را مداد بکشید. خط چشم های گربه ای و بالدار بهترین ها برای چشم های درشت هستند.

برای شما هم جالب است؟ :  سیگار به چه نحو ظاهر ما را خراب میکند؟

 

آموزش خط چشم کشیدن برای چشم های نزدیک به هم

 

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم

 

خط چشم در گوشه داخلی چشم باید باریک باشد. و در گوشه خارجی پهن شود. خط چشم خیلی نازک یا خیلی پهن چشم ها را ریزتر نشان می دهد.

 

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم

دوست گرامی ایران پی پر درصورت تمایل میتوانید خبر آموزش گام به گام کشیدن خط چشم را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور ابزارهایی در پایین آورده شده است.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات