کد خبر : 42595
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۸
59 views بازدید

آپشن های تسلا نمونه S؛ همه چیز در ۱۷ اینچ

در دسته مقالات و اخبار خودرو مقاله آپشن های تسلا نمونه S؛ همه چیز در ۱۷ اینچ را برای شما انتخاب کرده ایم که امیدواریم مورد قبول شما واقع شود.ایران پی پر تلاش میکند بهترین اخبرا خودرو را هر روزه برای شما گردآوری نماید. هفته نامه خودرو امروز – روزبه نوروزیان: تسلا Model S با اسم یک خودرو تمام برقی که هزینه ای تقریبا یک […]

در دسته مقالات و اخبار خودرو مقاله آپشن های تسلا نمونه S؛ همه چیز در ۱۷ اینچ را برای شما انتخاب کرده ایم که امیدواریم مورد قبول شما واقع شود.ایران پی پر تلاش میکند بهترین اخبرا خودرو را هر روزه برای شما گردآوری نماید.

هفته نامه خودرو امروز – روزبه نوروزیان: تسلا Model S با اسم یک خودرو تمام برقی که هزینه ای تقریبا یک مرسدس بنز S500  یا یک BMW سری ۷ دارد، با اسم یکی از نمادهای تحول در صنعت خودرو شناخته می شود.

 

 
Model S یک خودرو تمام برقی است و حدودا تمام قسمت های آن حتی دستگیره درها که در اغلب خودروها به روش مکانیکی است، در این خودرو برقی است، وقتی به داخل اتاق این خودرو نگاه می کنید، تعداد کلیدهای بسیار کمی را می بینید، بجای آن یک پنل پشت آمپر بزرگ و یک صفحه صفحه نمایش لمسی ۱۷ اینچی در این اتاق می باشد که حدودا تمامی تنظیمات خودرو از روش آنها انجام می شود. بهره برداری از این پنل که به ظاهر ترکیب پیجیده ای دارد، بسیار ساده است تنها ضروری است تا یکدفعه دستورالعمل بهره برداری از آن را مطالعه کنید. در نوشته پیش رو سعی شده تا یک نگاه جامع و در عین حال مختصر به محتویات درون این تبلت ۱۷ اینچی بیندازیم.

۲ کنترلر، ۲ صفحه نمایش

 

آپشن های تسلا مدل S؛ همه چیز در 17 اینچ 
پنل ۱۷ اینچی تسلا را می توان به ۴ قسمت اصلی تقسیم کرد. قسمت بالا که یک نوار نازک است و معلومات ضروری خودرو و توانایی انتخاب نرم افزارها را در دست راننده قرار می دهد. قسمت دوم و سوم، دو قسمت از صفحه هستند که قادر اید براساس نظر خود دو نرم افزار مختلف را در آنها باز کنید و یا با زدن دکمه Full Screen یکی از آن نرم افزارها را تمام و کمال در صفحه بگنجانید. قسمت چهارم که یک نوار باریک در پایین پنل است، در هر لحظه به شما این اختیار را می دهد تا تنظیمات و کنترلرهای خودرو را تغییر دهید و به علاوه از طرف دیگر سیستم تهویه یا گرمکن صندلی را هم از همان طریق تنظیم کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  جیپ؛ مرد روزهای سخت در جاده ها

کنترلرهای قسمت بالاصفحه

در نوار نازک بالای پنل، از سمت چپ صفحه نمایش دما داخل اتاق، شارژ باتری، Home Setting یا تنظیمات منزل، Driver Setting یا تنظیمات راننده، علامت Tesla، نشانگر بلوتوث، نشانگر دیتا شبکه جهانی وب، ساعت و اخطار غیرفعال بودن ایربگ ها را مشاهده می کنید. در پایین این نوار هم ۶ گزینه برای انتخاب نرم افزارهای سیستم است که به ترتیب Media, Navigation, Energy, Web, Camera و Phone هستند.

با کلیک کردن روی لوگوی باتری، میزان شارژ باقیمانده و مسافتی که قادر اید تا اتمام آن طی کنید را در دست شما قرار می دهد. به علاوه از طرف دیگر قادر اید تا اتمام آن طی کنید را در دست شما قرار می دهد. به علاوه از طرف دیگر قادر اید تنظیم کنید که باتری با چه آمپری شارژ شود و با چه ریتمی مورد بهره برداری قرار بگیرد. در قسمت Home Setting قادر اید آدرس و مشخصات منزل خود را وارد کنید و به علاوه از طرف دیگر قادر اید فرکانس ریموت در پارکینگ را به سیستم بدهید و برای بازکردن در از روش لمس Open Door روی پنل اقدام کنید.
هزینه Driver Setting که مرتبط به تنظیمات راننده است، این اختیار را به شما می دهد که قادر باشید برای افرادی که با این خودرو رانندگی می کنند، به اسم خودشان حالت رانندگی تنظیم کنید. به این معنی که بعد از اضافه کردن یک User Name قادر اید حالت صندلی، درجه حرارت سیستم تهویه مطبوع، حالت رانندگی، حالت فرمان، حالت سیستم تعلیق و میزان مصرف باتری را برای هر فرد تنظیم کنید.

برای لود کردن تنظیمات خودتان قادر اید از روش همان منو Driver Setting اقدام کرده و با لمس اسم خود، تنظیمات انجام شده را برای رانندگی خود اکتیو کنید. علامت Tesla که وسط تولبار بالایی قرار دارد، ورژن نرم افزار و تازه ترین آپدیت ها را به شما نشان می دهد. از روش لوگوی Bluetooth قادر اید مثل تمام خودروها، موبایل خود را به سیستم وصل کنید و از روش آن به موسیقی ها و رابطه های موبایل تان دسترسی پیدا کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  فراری فوق سریع 812 نمونه 2018؛ یک 12 سیلندر تمام عیار

 

آپشن های تسلا مدل S؛ همه چیز در 17 اینچ 

نشانگر دیتا شبکه جهانی وب که موج دیتا دریافتی را نشان می دهد هم برای بهره برداری از سیستم ناوبری، موسیقی و مرورگر ضروری است. در آمریکا وقتی یک تسلا می خرید، هزینه های برای سیم کارت و شبکه جهانی وب از شما دریافت نمی شود. به علاوه از طرف دیگر در اینجا ممکن است گفتن این حرف هم خالی از لطف نباشد که شارژ باتری لیتیومی خودرو هم در آمریکا رایگان است! نشانگر آخر با اینحال ساعت و هشدارها را به شما نشان می دهد.

سیستم Media برای پخش موسیقی مورد بهره برداری قرار می گیرد و ممکن است تنها تفاوتی که می تواند این سیستم را از دیگر سیستم های مدیا متمایز کند، این است که غیر از بلوتوث، AUX و USB، استفاده کننده می تواند با سرچ کردن اسم در قسمت مرورگر مدیا، موسیقی مورد توجه خود را به روش صوتی یا تصویری یافته و گوش کند.

سیستم Navigation یا ناوبری هم که از روش اتصال به شبکه جهانی وب و GPS کار می کند را می توان با لمس کردن عبارت Nav اکتیو کرد. سیستم به سرعت موقعیت شما را یافته و با سود گیری از سیستم جستجوگر محشر اش می تواند حدودا هر مقصدی را برای شما بیابد. به علاوه از طرف دیگر قادر اید با زدن دکمه Full Screen تمام صفحه صفحه نمایش را به سیستم ناوبری اختصاص دهید.

صفحه نمایش Energy به شما نمودارهای ریز و درشتی را برای متوسط مصرف در بازه های مختلف نشان می دهد و بدین شکل از روش آن قادر اید برای مصرف باتری ها محدودیت تنظیم کنید. Web هم که با در دست قرار دادن یک مرورگر به شما اجازه وب گردی را می دهد.

نشانگر Camera به شما این اختیار را می دهد تا دوربین دید عقب و جلو را اکتیو کنید، که با این وجود دوربین دید عقب در لحظه رانندگی با دنده عقب به روش اتوماتیک هنوز می شود. تنظیمات Phone هم غیر از دفترچه تلفن موبایل، یک دفترچه تلفن جداگانه را در دست شما قرار می دهد تا قادر باشید در آن شماره های مورد نظر خود را ذخیره کنید، به علاوه از طرف دیگر یک صفحه کلید مجازی هم برای شماره گیری در اختیارتان قرار می دهد.

برای شما هم جالب است؟ :  بهترین کوپه های کارکرده پایین 400 میلیون تومان

کنترلرهای قسمت پایین صفحه

در پایین پنل ۱۷ اینچی تسلا، غیر از دکمه روشن و خاموش، کلیدهای لمسی برای اکتیو کردن گرمکن شیشه جلو و عقب، روشن و خاموش کردن گرمکن/ سردکن صندلی بهمراه سیستم تنظیم دما برای هر سرنشین، یک نشانگر به اسم Control هم می باشد که از روش آن قادر اید به تنظیمات خودرو دسترسی پیدا کنید.

 

آپشن های تسلا مدل S؛ همه چیز در 17 اینچ 

تنظیم سانروف (در حالت های مختلف باز بودن براساس درصد)، تنظیمات Trip که گزارش مسافت طی شده و مصرف متوسط را در اختیارتان قرار می دهد، سیستم Display که تنظیمات نور صفحه پنل را برای روز و شب تنظیم می کند، تنظیمات E-Brake که به ترمز اضطراری مشهور است و با نگه داشتن موقعیت دسته دنده در حالت P اکتیو می شود و تنظیمات Driver که شامل تنظیمات سیستم تعلیق، سیستم فرمان، کنترل کشش و کنترل استقامت، Creep و تنظیمات ترمز است. وقتی وارد این بخش می شوید، یک تصویر سه بعدی از خودرو روی صفحه ظاهر می شود و شما قادر اید تمام تغییراتی را که روی سیستم اعمال می کنید، به روش نمادین روی خودرو داخل پنل هم ببینید.

سایت خبری “ایران پی پر” امیدوار است اخبار خودرو آن و از نمونه خبر آپشن های تسلا نمونه S؛ همه چیز در ۱۷ اینچ مورد بهره برداری شما دوستان عزیز واقع شود. شما خواننده گرامی در بیشتر مواقع میتوانید دوستان خود را با ابزارهای سایت در باب این مقاله و مباحث دیگر سایت مطلع نمایید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات