کد خبر : 34371
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰:۰۶
6 views بازدید

ابزار ارزی کشور به یک «عراقچی» رسید

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه ابزار ارزی کشور به یک «عراقچی» رسید. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم. خبرگزاری ها: مدیرعامل کل بانک مرکزی ابزار ارزی کشور را به سیداحمد عراقچی سپرد. وی برادرزاده عباس عراقچی -معاون وزارت امور خارجه- است. با ماندگار شدن با این وجود الله سیف در برج لاجوردی […]

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه ابزار ارزی کشور به یک «عراقچی» رسید. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم.

خبرگزاری ها: مدیرعامل کل بانک مرکزی ابزار ارزی کشور را به سیداحمد عراقچی سپرد. وی برادرزاده عباس عراقچی -معاون وزارت امور خارجه- است.

با ماندگار شدن با این وجود الله سیف در برج لاجوردی میرداماد اکنون وی دست به تغییراتی بزرگ در هیات عامل خود زده است.

مدیرعامل کل بانک مرکزی در تازه ترین تصمیم خود غلامعلی کامیاب که همزمان با حضور ایشان در بانک مرکزی به سوی معاونت ارزی این بانک انتخاب شده بود را کنار قرار داده و احمد عراقچی را جانشین ایشان کرده است.

احمد عراقچی جوان، که اخیرا بعد از اتمام ماموریت خود در سازمان بورس به بانک مرکزی برگشته بود اکنون در یکی از مهمترین و حساس ترین پست ها و معاونت های بانک مرکزی قرار گرفته است.

عراقچی حضور در وزارت اقتصاد و بانک مرکزی  در پرونده کاری خود داشته و با این وجود قبل از برگشت واپسین به بانک مرکزی عضو هیأت مدیره سازمان بورس و به علاوه از طرف دیگر معاو ن اجرایی این سازمان بود.

در عین حال که وی مدیرعاملی کارگزاری بورس، عضو غیرموظف هیات مدیره کمپانی سرمایه‌گذاری های خارجی ایران در وزارت اقتصاد، مشاور مدیرکل کل بانک مرکزی نیز بوده است.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  پیمان میلیاردی راه آهن ایران با ایتالیا
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات