کد خبر : 28884
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
9 views بازدید

اثر معجزه آسای فلفل قرمز در رفع اسپاسم های عضلانی

در باب خواص و فوائد خوراکی ها نوشته ای داریم تحت عنوان ” اثر معجزه آسای فلفل قرمز در رفع اسپاسم های عضلانی “که پیشتر به آن میپردازیم. اثر معجزه آسای فلفل قرمز در رفع اسپاسم های عضلانی   آیا تابحال فکر کردهاید فافل قرمز چه خواصی دارد؟ از فلفل تند قرمز یا چیلی، می‌توان در کاهش گرفتگی‌ یا اسپاسم عضلانی و درد ناشی از […]

در باب خواص و فوائد خوراکی ها نوشته ای داریم تحت عنوان ” اثر معجزه آسای فلفل قرمز در رفع اسپاسم های عضلانی “که پیشتر به آن میپردازیم.

اثر معجزه آسای فلفل قرمز در رفع اسپاسم های عضلانی

 

آیا تابحال فکر کردهاید فافل قرمز چه خواصی دارد؟ از فلفل تند قرمز یا چیلی، می‌توان در کاهش گرفتگی‌ یا اسپاسم عضلانی و درد ناشی از آن استفاده کرد. چیلی این اثر درمانی فوق‌العاده را مدیون ماده‌ای است به اسم کپسایسین (Capsaicin) که در حقیقت تندی آن را نیز دلیل می‌شود. کپسایسین بیشتر در قسمت سفید درونی فلفل قرمز که مستقیما پایین پوست خارجی آن قرار گرفته و به علاوه از طرف دیگر در دانه‌های آن می باشد.

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده عده ای برای استعمال خارجی، چیلی را با روغن ترکیب می‌کنند و این مخلوط را شش تا هشت هفته نگه می‌دارند و سپس ترکیب به دست‌ آمده را روی عضلات سفت و گرفته خود پخش می‌کنند تا به خوبی جذب شود.

 

تندی این روغن دلیل می‌شود که جریان خون شدت بگیرد و گرفتگی عضلانی برطرف شود. اثر این مخلوط به اندازه نوار چسب‌های گرمازایی است که لحظه گرفتگی‌های عضلانی از آن استفاده موضعی می‌شود.

 

اگر نوشته اثر معجزه آسای فلفل قرمز در رفع اسپاسم های عضلانی دلنشین یافتید میتوانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  جلوگیری از سفید شدن مو با این خوراکی ها
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات