کد خبر : 13367
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۳:۱۵
11 views بازدید

اخطار این شکلات های مشهور سرطان زا هستند

در باب خواص و فوائد خوراکی ها نوشته ای داریم تحت عنوان ” اخطار این شکلات های مشهور سرطان زا هستند “که پیشتر به آن میپردازیم. اخطار این شکلات های مشهور سرطان زا هستند   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده شکلات از خوراکی های بسیار پر طرفدار و خوشمزه ایست که در بیشتر مواقع بین کودکان طرفدار دارد […]

در باب خواص و فوائد خوراکی ها نوشته ای داریم تحت عنوان ” اخطار این شکلات های مشهور سرطان زا هستند “که پیشتر به آن میپردازیم.

اخطار این شکلات های مشهور سرطان زا هستند

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده شکلات از خوراکی های بسیار پر طرفدار و خوشمزه ایست که در بیشتر مواقع بین کودکان طرفدار دارد . با اینحال باید مراقب باشید تا از برندهای مرغوب شکلات استفاده کنید . چون عده ای از شکلات های موجود در مارکت بعلت کیفیت نامناسبی که دارند سرطان زا هستند!

 

عده ای برندهای شکلات حاوی سرب و کادمیوم بوده و عامل ابتلا به سرطان و کاهش هوش در کودکان می شوند.شکلات‌های مشهوری که سرطان‌زا هستند را پیشتر این نوشته از ایران خبر معرفی میکنیم.

 

براساس گزارش سازمان حقوق سلامت استفاده کنندگان در آمریکا با بررسی و تست ۵۰ کالا شکلات از نمونه تخم مرغ‌های شکلاتی و خرگوشی معلوم شد که ۳۵ مورد از این شکلات‌ها حاوی سرب و کادمیوم بودند.

 

آزمایشات روی شکلات‌ها در آزمایشگاهی مستقل انجام شد و دانش پژوهان متوجه شده اند که تولیدات حاوی سرب و کادمیوم بسیار مجاز است.

 

براساس این خبر شکلات‌های مشهور که در ذیل اسم آنها گفته شده حاوی کادمیوم و سرب بوده که سرطانزا هستند.

 

Lindt
Trader Joe’s
Theo Chocolate
Hershey’s
Whole Foods
Green and Black’s
Ghirardelli
Kroger
Equal Exchange
Earth Circle Organics

See’s Candies

 

الن ون ولیت کارشناس بهداشت در این باره گفت: سرب با اختلالات عصب شناختی، ناتوانی در یادگیری و کاهش ضریب هوشی مرتبط بوده و کودکان به هیچ وجه از موادغذایی حاوی سرب نباید بهره ببرند.

برای شما هم جالب است؟ :  جلوگیری از سفید شدن مو با این خوراکی ها

 

شان پالفری یک کارشناس اطفال در دانشکده پزشکی بوستون دانشگاه اضافه کرد: به توجه به سرب در هوای بیشتر شهرها، کودکان و زنان باردار می بایست از خوردن یا در معرض قرارگرفتن هرگونه ماده حاوی سرب دوردستی کنند.

 

کادمیوم به کبد، استخوان و کلیه‌ها آسیب رسانده و این صدمات در کوکان شدیدتر و خطرناکتر است و بالاخره منجر به سرطان می شود.

 

بررسی ها انجام شده رابطه میان کادمیوم و آسیب به ابزار تولیدمثل بدن، کاهش وزن نوزادان لحظه تولد و مشکلات عصبی رفتاری را نشان می‌دهد.

 

 

اگر نوشته اخطار این شکلات های مشهور سرطان زا هستند دلنشین یافتید میتوانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات