کد خبر : 42561
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۵
114 views بازدید

ادامه بارش باران تا چهارشنبه در نوار شمالی

در باب اخبار دسته بندی نشده امروز مقاله ای داریم پیرامون ادامه بارش باران تا چهارشنبه در نوار شمالی که مطالعه آن را به شما پیش نهاد میکنیم. خبرگزاری ها: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا پیرامون موقعیت جوی سه روز آتی کشور اظهار کرد: جریانات خنک و مرطوب شمالی که از روز قبلی (یکشنبه) وارد کشورمان شده امروز نیز بخشهایی […]

در باب اخبار دسته بندی نشده امروز مقاله ای داریم پیرامون ادامه بارش باران تا چهارشنبه در نوار شمالی که مطالعه آن را به شما پیش نهاد میکنیم.

خبرگزاری ها: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا پیرامون موقعیت جوی سه روز آتی کشور اظهار کرد: جریانات خنک و مرطوب شمالی که از روز قبلی (یکشنبه) وارد کشورمان شده امروز نیز بخشهایی از نوار شمالی کشور شامل استانهای مازندران، گیلان، گلستان سمنان و خراسان شمالی را با گسترش ابر و بارش باران مواجه می‌کند.

وی ادامه داد: به علاوه از طرف دیگر عده ای نقاط استان هرمزگان نیز در ساعات آتی با گسترش ابر، وزش باد، رگبار باران و رعد و برق روبه‌رو می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و اخطار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: طی روز سه‌شنبه نیز بارشهای خفیف و پراکنده در استانهای مازندران، گلستان و خراسان شمالی به‌وقوع می‌پیوندد.

به گفته وظیفه، از روز چهارشنبه با خروج جریانات خنک شمالی جوی آرام، پایدار بهمراه آسمان آبی در اکثر جاهای کشور برقرار خواهد شد.

 وی تصریح کرد: در سه روز آتی وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک در شرق کشور و به‌ویژه منطقه زابل خارج از فکر نیست.

مدیرکل پیش‌بینی و اخطار سازمان هواشناسی کشور به موقعیت سواحل اشاره نمود و اضافه کرد: طی ساعات آتی سواحل دریای خزر و دریای عمان مواج برآورد میشود.

وظیفه شهرکرد با سه درجه بالای صفر را خنک‌ترین و اهواز با ۴۷ درجه بالای صفر را گرمترین نقطه کشور دانست و گفت: امروز دمای هوای تهران در گرمترین لحظات به ۳۴ درجه بالای صفر رسید.

برای شما هم جالب است؟ :  اعمال شب و روز عرفه

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات