کد خبر : 33030
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۸
9 views بازدید

ازدواج جالب این پسر ۷ ساله با دختر ۲۰ ساله (تصویر)

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” ازدواج جالب این پسر ۷ ساله با دختر ۲۰ ساله (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم. ازدواج جالب این پسر ۷ ساله با دختر ۲۰ ساله (تصویر)   گاهی کارهایی برای خشنود کردن بچه ها انجام میگیرد با اینحال این دفعه بطور کلی دارای اختلاف […]

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” ازدواج جالب این پسر ۷ ساله با دختر ۲۰ ساله (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم.

ازدواج جالب این پسر ۷ ساله با دختر ۲۰ ساله (تصویر)

 

گاهی کارهایی برای خشنود کردن بچه ها انجام میگیرد با اینحال این دفعه بطور کلی دارای اختلاف است با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده ازدواج پسر ۷ ساله ,صالح پسر ۷ ساله خوزستانی که مدتی است با بیماری سرطان دست و پنجه نرم میکند یک آرزوی دلچسب و قشنگ دارد که با یاری خیران و گروه همیاران بی اسم برآورده شد.به اشتراک هلهله و شادی بهمراه اندوه گروه ‘همیاران بی اسم’ و چندین عدد از خیران خوزستانی در هتل بوستان اهواز برگزار شد.‘صالح’ که از ماه ها قبل به سرطان مبتلا شده، هم اینک مراحل درمان را در بیمارستان بقایی اهواز پشت سر می گذارد.

 

 

ایشان بهمراه پدربزرگش از حدود ۲ هفته پیش برای انجام شیمی درمانی به اهواز آمده با اینحال پدربزرگ نمی موفق شد در بیمارستان ایشان را همراهی کند بدین جهت چند نفر از بانوان گروه همیاران بی اسم شبانه روز همراه با صالح در بیمارستان از ایشان مراقبت می کردند.هدی رشیدی یکی از عضو های ‘گروه همیاران بی اسم’ و برگزار کننده این مراسم در این باره بیان میکند:

 

ازدواج جالب این پسر 7 ساله با دختر 20 ساله (عکس)

 

صالح مدتی قبل به یکی از بانوان گروه، گفته بود که بزرگترین آرزویش برتن کردن لباس دامادی است،این کودک هفت ساله در لحظه درمان درد و رنج فراوانی را تحمل می کرد، همین مساله دلیل شد که برآورده کردن آرزوی ایشان را حاوی اهمیت قرار دهیم.با اینحال آرایشگاه رفتن و لباس پوشیدن بیش از لحظه معمول طول کشیده بود. به ذهن خطور می کند درد بیماری در روز دامادی هم دست از سر صالح برنداشته بود.

برای شما هم جالب است؟ :  چشمان زیبای این دختر غوغا به پا کرد (تصویر)

 

ازدواج جالب این پسر 7 ساله با دختر 20 ساله (عکس)

 

بالاخره داماد کوچک سوار بر ویلچر از خودروی تزیین شده پیاده شد.مهمانان اشک می ریختند. موسیقی و رقص محلی بختیاری تکمیل کننده این مراسم بود. صالح در انتهای مراسم همزمان با اینکه از ته دل می خندید و دردش کمی تسکین یافته بود به بیمارستان منتقل شد.رشیدی بیان میکند:صالح از نو در قسمت مراقبت های ویژه بستری شد و در روزهای بعد حال ایشان بسیار افزایش یافته بود و هنوز مرخص شده است.

 

ازدواج جالب این پسر 7 ساله با دختر 20 ساله (عکس)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات