کد خبر : 15866
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۹
7 views بازدید

ازدواج مرد با زن جن جایز است

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه ازدواج مرد با زن جن جایز است. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم. عصر ایران: شیخ احمدو ولد لمرابط ولد حبیب الرحمن مفتی موریتانی و امام جماعت بزرگترین مسجد این کشور ادعا کرد ازدواج انسان مرد با زنان جن جایز، با اینحال ازدواج زن انسان با مرد جن حرام […]

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه ازدواج مرد با زن جن جایز است. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم.

عصر ایران: شیخ احمدو ولد لمرابط ولد حبیب الرحمن مفتی موریتانی و امام جماعت بزرگترین مسجد این کشور ادعا کرد ازدواج انسان مرد با زنان جن جایز، با اینحال ازدواج زن انسان با مرد جن حرام است.

 با استناد به گفته العالم؛ مفتی موریتانی که در یک برنامه رمضانی در تلویزیون رسمی موریتانی سخن بیان میکرد به بیان احکام ازدواج بین انسان و جن پرداخت و دیدگاه فقهای مذاهب پیرامون این مسئله جنجالی و چالشی را مطرح کرد.

احمد ولد لمرابط در این باره گفت: امام صاحب [از ائمه فقهی چهار گانه اهل سنت] ازدواج انسان مرد با زن جنی را جایز و ازدواج انسان زن با مردان جنی را حرام دانستند.

ولد حبیب الرحمن اضافه کرد: کتاب های فقهی به این مسئله پرداخته اند و از “جنون” – از فقهای مذهب مالکی – نقل شده است که وی با یک شیخ اهل قرآن ملاقات کرد که با ۴ زن جنی ازدواج کرده بود.

وی اضافه کرد: مذهب امام احمد بن حنبل، این نوع ازدواج را حرام می داند.

یادآور می شود ولد لمرابط از شیوخ فقه است که رابطه گسترده ای با محافل فقهی جهان اسلام دارد و در سفرش به عربستان، ملک سلمان، پادشاه این کشور وی را به حضور پذیرفته است.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  مسئولیت نگهبان «حجر الاسود» چیست؟
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات