کد خبر : 14845
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰:۰۲
10 views بازدید

از خامس در رئال، درست استفاده نشد

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه از خامس در رئال، درست استفاده نشد . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید. ورزش سه: خوسه پکرمن، سرمربی تیم ملی کلمبیا، اعتقاد دارد که باشگاه رئال مادرید قدر استعداد خامس رودریگس را ندانست.​​​​​​​  از لحظه حضور زین الدین زیدان، خامس جایگاهش در ترکیب اصلی رئال را از دست داد و در […]

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه از خامس در رئال، درست استفاده نشد . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

ورزش سه: خوسه پکرمن، سرمربی تیم ملی کلمبیا، اعتقاد دارد که باشگاه رئال مادرید قدر استعداد خامس رودریگس را ندانست.​​​​​​​

 از لحظه حضور زین الدین زیدان، خامس جایگاهش در ترکیب اصلی رئال را از دست داد و در فینال چمپیونزلیگ مقابل یوونتوس حتی در فهرست ۱۸ نفره کهکشانی ها هم قرار نگرفت.

 

همزمان با اینکه شواهد حاکی از جدایی این بازیکن از رئال در این تابستان است، پکرمن مطرح کرد که با این بازیکن در سانتیاگو برنابئو رفتار خوبی نشد.

 

ایشان به خبرنگاران گفت:” این اولین بار نیست که استعدادهای بزرگ در باشگاه های ویژه احساس ناراحتی می کنند از آنجاییکه سبک یا مشابهت های فوتبالی با هم هماهنگ نیست.

 

در فوتبال، فشار فراوانی می باشد و با استناد به وابستگی زیاد به نتایج، گاهی به بازیکنانی نیاز است که خط ها را بشکنند؛ بازیکنی با سبکی دارای اختلاف.

 

در کل، بازیکنان آمریکای جنوبی در اروپا درک نمی شوند از آنجاییکه سبک و خلاقیت ایشان به ثباتی نیاز دارد که گاهی اوقات آن را پیدا نمی کند.

 

خامس سرسخت است و با این مسئله مقابله کرد. ما در بیشتر مواقع از ایشان خواستیم که مبارزه کند و جایگاهش را به دست بیاورد و علی غم مشکلات، توانایی هایش را به اثبات برساند. ایشان هم تلاش کرد.

 

من در بیشتر مواقع گفته ام که بازیکنان بزرگ، شخصیت شورشی دارند و می خواهند بازی کنند. آنها دوست ندارند بیرون بمانند.

برای شما هم جالب است؟ :  دادگان از آبی تا قرمز با موهای افشان

 

همه ما می خواهیم بازیکن خوبی داشته باشیم با اینحال وقتی آن را در دست داریم، گاهی چیزی از ایشان می خواهیم که در توان ایشان نیست.”

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات