کد خبر : 41971
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۴۲
4 views بازدید

اسامی ژیمناستهای دعوت شده به تیم‌های ملی

در خبری ورزشی مطرح شده که اسامی ژیمناستهای دعوت شده به تیم‌های ملی .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم.  خبرگزاری مهر: رقابتهای انتخابی تیم های ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان و جوانان امروز با حضور زهرا اینچه درگاهی مدیرعامل فدراسیون ، محسن سلیمانی دبیر فدراسیون  ، نادر مدنی مدیرعامل شاخه هنری ژیمناستیک و رضاخیرخواه و مسعود جودی  سرمربیان تیم های ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان […]

در خبری ورزشی مطرح شده که اسامی ژیمناستهای دعوت شده به تیم‌های ملی .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم.

 خبرگزاری مهر: رقابتهای انتخابی تیم های ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان و جوانان امروز با حضور زهرا اینچه درگاهی مدیرعامل فدراسیون ، محسن سلیمانی دبیر فدراسیون  ، نادر مدنی مدیرعامل شاخه هنری ژیمناستیک و رضاخیرخواه و مسعود جودی  سرمربیان تیم های ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان و جوانان و با کمپانی ۷۷ ورزشکار از تمامی کشور در سالن شهیدان آذرپی تهران برگزار شد. در انتهای این رقابتها ۱۱ نفر به اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان و ۱۸ نفر هم به اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری جوانان دعوت شدند .

اسامی منتخبین تیم ملی بزرگسالان عبارت است از :

۱- هادی خناری نژاد          (مازندران )

۲ – سعید رضا کیخا          ( فارس )

۳ – سامان مدنی            ( مازندران )

۴ – پدرام زاهدی             ( کردستان )

۵ – حمید قاقزانی            ( قزوین )

۶ – ایمان خاموشی          ( تهران )

۷ – مهدی احمدی کهنی    ( کرمان )

۸ – نیما عزیزی            (مازندران )

۹- عبدالله جامعی          (بوشهر )

۱۰ – نیما بیگدلو مهر       ( قزوین )

۱۱ – محمدرضا حمیدی    (مرکزی )

اسامی منتخبین تیم ملی جوانان نیز عبارت است از :

۱ – محمدرضا خسرونژاد       ( تهران )

۲ – آرمین وطن خواه            ( گیلان )

۳- مهدی الفتی                 (گلستان )

برای شما هم جالب است؟ :  کیوسک؛ همان جریان همیشگی

۴- مهدیار سلمانی             (تهران )

۵ – رضا بهلول زاده             (تهران )

۶ – پویا عبدالهی               (آذربایجان شرقی )

۷ – محمدرضا شفیعی          (تهران )

۸ – حسین نوری                (مازندران )

۹ – هومن جعفری             (خوزستان )

۱۰ – امید آینه بند             (خوزستان )

۱۱ – امیر حسین با این وجود پور     (مازندران )

۱۲ – مهرشاد جعفری         (مازندران )

۱۳ – امین غنی زاده          ( آذربایجان شرقی )

۱۴ – امیر محمد حقی        (تهران )

۱۵ – امیر حسین احمدی    (زنجان )

۱۶ – عرشیا منصوری همدم  (کرمان )

۱۷ – علی میربزرگی           (البرز )

۱۸ – ابوالفضل عیسوند     (خوزستان )

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات