خبرهای ویژه

» سایر ورزش ها » اسامی ژیمناستهای دعوت شده به تیم‌های ملی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱:۴۲

اسامی ژیمناستهای دعوت شده به تیم‌های ملی

در خبری ورزشی مطرح شده که اسامی ژیمناستهای دعوت شده به تیم‌های ملی .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم.  خبرگزاری مهر: رقابتهای انتخابی تیم های ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان و جوانان امروز با حضور زهرا اینچه درگاهی مدیرعامل فدراسیون ، محسن سلیمانی دبیر فدراسیون  ، نادر مدنی مدیرعامل شاخه هنری ژیمناستیک و رضاخیرخواه […]

اسامی ژیمناستهای دعوت شده به تیم‌های ملی

در خبری ورزشی مطرح شده که اسامی ژیمناستهای دعوت شده به تیم‌های ملی .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم.

 خبرگزاری مهر: رقابتهای انتخابی تیم های ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان و جوانان امروز با حضور زهرا اینچه درگاهی مدیرعامل فدراسیون ، محسن سلیمانی دبیر فدراسیون  ، نادر مدنی مدیرعامل شاخه هنری ژیمناستیک و رضاخیرخواه و مسعود جودی  سرمربیان تیم های ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان و جوانان و با کمپانی ۷۷ ورزشکار از تمامی کشور در سالن شهیدان آذرپی تهران برگزار شد. در انتهای این رقابتها ۱۱ نفر به اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان و ۱۸ نفر هم به اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری جوانان دعوت شدند .

اسامی منتخبین تیم ملی بزرگسالان عبارت است از :

۱- هادی خناری نژاد          (مازندران )

۲ – سعید رضا کیخا          ( فارس )

۳ – سامان مدنی            ( مازندران )

۴ – پدرام زاهدی             ( کردستان )

۵ – حمید قاقزانی            ( قزوین )

۶ – ایمان خاموشی          ( تهران )

۷ – مهدی احمدی کهنی    ( کرمان )

۸ – نیما عزیزی            (مازندران )

۹- عبدالله جامعی          (بوشهر )

۱۰ – نیما بیگدلو مهر       ( قزوین )

۱۱ – محمدرضا حمیدی    (مرکزی )

اسامی منتخبین تیم ملی جوانان نیز عبارت است از :

۱ – محمدرضا خسرونژاد       ( تهران )

۲ – آرمین وطن خواه            ( گیلان )

۳- مهدی الفتی                 (گلستان )

برای شما هم جالب است؟ :  تنها به یک شرط برمی‌گردم

۴- مهدیار سلمانی             (تهران )

۵ – رضا بهلول زاده             (تهران )

۶ – پویا عبدالهی               (آذربایجان شرقی )

۷ – محمدرضا شفیعی          (تهران )

۸ – حسین نوری                (مازندران )

۹ – هومن جعفری             (خوزستان )

۱۰ – امید آینه بند             (خوزستان )

۱۱ – امیر حسین با این وجود پور     (مازندران )

۱۲ – مهرشاد جعفری         (مازندران )

۱۳ – امین غنی زاده          ( آذربایجان شرقی )

۱۴ – امیر محمد حقی        (تهران )

۱۵ – امیر حسین احمدی    (زنجان )

۱۶ – عرشیا منصوری همدم  (کرمان )

۱۷ – علی میربزرگی           (البرز )

۱۸ – ابوالفضل عیسوند     (خوزستان )

لینک خبر


برچسب ها : ,
دسته بندی : سایر ورزش ها
تبلیغات