کد خبر : 34049
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۴
12 views بازدید

اشتباهاتی که استارتاپ‌تان را در نطفه خفه می کند

خواندن نوشته در باب جذب بازار میتواند مورد قبول بسیاری از خوانندگان سایت ایران پی پر باشد. اشتباهاتی که استارتاپ‌تان را در نطفه خفه می کند مقاله ایست در این عرصه که پیشتر میتوانید آن را مطالعه کنید. تارنما شبکه – حمید نیک‌شیوه: این ایام، عده ای از سرمایه‌گذاران شروع به بهره برداری از بیگ‌دیتا کرده‌اند و مطمئنا سایرین همه دیر یا زود وارد این […]

خواندن نوشته در باب جذب بازار میتواند مورد قبول بسیاری از خوانندگان سایت ایران پی پر باشد. اشتباهاتی که استارتاپ‌تان را در نطفه خفه می کند مقاله ایست در این عرصه که پیشتر میتوانید آن را مطالعه کنید.

تارنما شبکه – حمید نیک‌شیوه: این ایام، عده ای از سرمایه‌گذاران شروع به بهره برداری از بیگ‌دیتا کرده‌اند و مطمئنا سایرین همه دیر یا زود وارد این عرصه خواهند شد. با اینحال ممکن است از خودتان سئوال کنید بیگ‌دیتا چه استفاده‌ای برای سرمایه‌گذاران دارد. در حقیقت، آن‌‍‌ها برای تصمیم‌گیری درست در خصوص سرمایه‌گذاری کردن از این تکنولوژی استفاده می‌کنند.

 

 

همه به‌خوبی می‌دانیم برای داشتن یک فرضیه استارت‌آپی و تجاری کردن آن نیاز به جذب سرمایه‌گذار است. با اینحال فرد سرمایه‌‌گذار از کجا باید متوجه شود که استارت‌آپ موردنظر ارزش سرمایه‌گذاری را دارد؟

 

این‌جاست که یکی از مباحت داغ این روزهای جهان تکنولوژی به کمک آن‌ها می‌آید. سرمایه‌گذاران برای رسیدن به یک تصمیم درست از تکنولوژی بیگ‌دیتا استفاده می‌کنند. این معلومات شامل موارد بسیار فراوانی می‌شود. ممکن است شما فکر کنید برای رسیدن به هدف خود که همان جذب سرمایه است راه خوبی را انتخاب کرده‌اید با اینحال همین راه امکان دارد باعث نابودی استارت‌آپ شما شود.

«استیو گودمن»، پایه‌گذار و مدیرعامل Restless Bandit، پیش نهاد‌های خوبی برای استارت‌آپ‌ها دارد. وی نظر دارد برای رسیدن به موفقیت نباید هیچ‌کدام از کارهای پایین را انجام دهید:

۱ – قرار دادن رزومه شخصی روی بردهای عمومی استخدام

به هیچ‌عنوان رزومه خود را روی تابلوهای اعلانی که ویژه پیدا کردن شغل است قرار ندهید، چون با این کار نشان می‌دهید که بیشتر از آن‌که به‌فکر راه‌اندازی یک کمپانی باشید جویای پیدا کردن شغل هستید.

برای شما هم جالب است؟ :  فرضیه‌هایی برای تولید محتوای تصویری

۲ – انتقاد کردن از کارفرماهای حال حاضر یا قبلی در جاهای عمومی

اگر از کارفرمای حال حاضر یا قبلی خود دل پری دارید  و فکر می‌کنید با انتقاد کردن از آن‌ها احساس رضایت به شما دست می‌دهد سخت در اشتباهید چون این مسئله نشان می‌دهد که کار کردن با شما فوق‌العاده سخت است.

۳ – برملا کردن معلومات خصوصی و محرمانه

اصلا به فکر جذب سرمایه‌گذار نباشید. برملا کردن معلومات محرمانه کمپانی حتی در جاهایی که فکر می‌کنید خصوصی است می‌تواند برای‌تان دردسرساز شده و درهای زندان را به‌روی شما باز کند.

 

 اشتباهاتی که می‌توانند استارت‌آپ شما را در نطفه خفه کننداگر به آینده استارت‌آپ خود اهمیت می‌دهید از این ۱۳ کار دوری کنید

۴ – اعلان سالی که از دانشگاه فارغ‌التحصیل شدید

تبعیض سنی همان‌قدر که داخل کمپانی‌ها مهم است بین سرمایه‌گذاران هم ارزش دارد. اگر بسیار جوان یا مسن باشید، کمتر سرمایه‌گذاری پیدا می‌شود که حاضر باشد به حرف‌های‌تان گوش دهد.

۵ – اعلان تاریخ تولد

تاریخ تولد هم شبیه به مورد بالاست حتی می‌تواند از آن‌هم بدتر باشد.

۶ – اعلان آدرس محل زندگی

دزدان هویت قادر اند با بهره برداری از آدرس خانه شما به حساب بانکی‌تان دسترسی بیابند. ممکن است پولی که در بانک قرار داده‌اید همان پولی است که برای راه‌اندازی استارت‌آپ خود کنار قرار داده‌اید.

۷ – بیان نقطه‌نظرها سیاسی (بدون درنظر گرفتن سیاستی که دارید)

از اظهارنظرهای سیاسی خودداری کنید، از گروه‌های سیاسی خدمات رسانی نکنید چون با این کار حداقل نصف سرمایه‌گذاران، همکاران و خریداران خود را از دست می‌دهید.

 

 اشتباهاتی که می‌توانند استارت‌آپ شما را در نطفه خفه کننداگر به آینده استارت‌آپ خود اهمیت می‌دهید از این ۱۳ کار دوری کنید

۸ – معلومات خانواده و تفریحات‌تان را عمومی نکنید

ممکن است عده ای از چیزها از لحاظ شما کوچک‌ترین خدشه‌ای به شخصیت و روابط کاری‌تان وارد نکند با اینحال امکان دارد از لحاظ بقیه چندان خوشایند نباشد و همین مسئله می‌تواند برای شما گران تمام شود.

برای شما هم جالب است؟ :  ربات تلگرام؛ ابزاری برای معرفی خدمات به خریداران

۹ – هیچ چیز غیرقانونی پخش نکنید

اگر به شما به چشم کسی نگاه کنند که از قانون تخطی کرده، هیچ‌کس حاضر نخواهد بود روی شما سرمایه‌گذاری کند. با این وجود به‌خاطر داشته باشید: تنها پست‌های شما نیستند که ارزش دارند، اگر کسی شما را تگ کند هم کارتان تمام است.

۱۰ – مطالبی که برخلاف عرف جامعه هستند

تصویر‌هایی که از شما در محافل و مجالس مختلف پخش می‌شود بلافاصه اثر منفی خودش را نشان می‌دهد و دلیل می‌شود کسی شما را جدی نگیرد.

۱۱ – اپ‌هایی که با اجازه شما معلومات شبکه‌های اجتماعی که در آن‌ها حضور دارید را پخش می‌کنند

آیا واقعا دوست دارید بقیه بفهمند که چند ساعت از وقت هر روزه خود را صرف شبکه‌های اجتماعی و بازی‌های تلفن هوشمندی می‌کنید؟

 

 اشتباهاتی که می‌توانند استارت‌آپ شما را در نطفه خفه کننداگر به آینده استارت‌آپ خود اهمیت می‌دهید از این ۱۳ کار دوری کنید

۱۲ – انتشار اظهارنظرهای احساسی و از روی عصبانیت

ممکن است گاهی فکر کنید که بقیه سزاوار برخورد تند شما هستند و بخواهید از کسی ایراد بگیرید با این وجود امکان دارد این کار دلیل شود تا به شما به چشم یک فرد انتقاد کننده نگاه کنند.

۱۳ – انتشار هر چیزی به‌صورت ناشناس

تا وقتی که درگیر TOR یا دارک وب نشده باشید واقعا چیزی به نوعی “ناشناس” در محیط وب نیست. اگر قصد ندارید اسم خود را روی یک پست بگذارید اصلا آن را پخش نکنید.

سایت ایران پی پر امیدوار است خبر اشتباهاتی که استارتاپ‌تان را در نطفه خفه می کند مورد استقبال شما قرار بگیرد. شما در بیشتر مواقع این امکان را دارید با ابزارهای سایت که در پایین آمده دوستان علاقه مند را مطلع نمائید.

لینک

برای شما هم جالب است؟ :  فوت و فن جذب بازارِ علمی
به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات