کد خبر : 29535
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۰۲
15 views بازدید

اصلاح «اکسیدان» و «مادر قلب اتمی» برای اکران خانگی

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها اصلاح «اکسیدان» و «مادر قلب اتمی» برای اکران خانگی. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. راه دانا: «سید هادی حسینی» د در حاشیه بازدید از فضاهای فرهنگی تویسرکان، گفت: در کشور هم عنوان کرد: گرایش عمده کشور به سوی موسیقی های سنتی و محلی است و مانیز برای تقویت آن حرکت هایی […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها اصلاح «اکسیدان» و «مادر قلب اتمی» برای اکران خانگی. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

راه دانا: «سید هادی حسینی» د در حاشیه بازدید از فضاهای فرهنگی تویسرکان، گفت: در کشور هم عنوان کرد: گرایش عمده کشور به سوی موسیقی های سنتی و محلی است و مانیز برای تقویت آن حرکت هایی داشته و برنامه هایی داریم و با این وجود حواشی هایی هم دارد که باید آن را حذف کنیم و سعی می کنیم که وارد مساله ها نشویم، چرا که هدف، تقویت موسیقی اصیل ایرانی و سنتی با نگاه داشتن جامعه شاداب است.

سهم ۲۴ درصدی فعالیت های زیرپله ای در موسیقی کشور

  معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: تقریبا ۵۲ درصد از سهم موسیقی کشور در دستان صدا و سیما است، ۲۲ درصدی هم سهم دانلودها و ۲۴ درصدی نیز سهم فعالیت های زیرپله ای که ما از آن با اسم فعالیت های متفرقه اسم می بریم و اینکه تنها یکی درصدی هم سهم موسیقی های زنده در کشور شمرده می شود.

وی با اشاره به ففضای مجازی  و شبکه های اجتماعی گفت: با ورود موسیق به این عرصه فعالیت های ما تا حدودی سخت شده، با اینحال بازهم تلاشمان بر آن است که فعالیت های عرصه موسیقی به سوی مجوز داشتن برود.

تولید ۱۰۰ سینما در ۱۰۰ شهرستان در دستور کارمان است

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشتر بابیان اینکه هم اینک برنامه مطالعاتی ۱۰۰ سینما در ۱۰۰ شهرستانی که از سینما دارا نبودند، انجام شده است، اظهار کرد: در این بخش نیز در جستجوی خدمات رسانی از سینماهای خصوصی موجود در شهرستان ها و اجرا سینمای های سیار هستیم.

برای شما هم جالب است؟ :  پیغام وزیر ارشاد برای شهادت محسن حججی

اکسیدان و مادر قلب اتمی برای اکران خانگی اصلاح می شوند

حسینی به علاوه از طرف دیگر با اشاره به اینکه فیلم دو فیلم اکسیدان و مادر قلب اتمی مورد انتقادهایی قرار گرفت که ما نیز می پذیریم، گفت: اکران فیلم مادر قلب اتمی به اتمام رسیده، در چنین موقعیتی با استناد به انتقاد های روی داده که حتی از جانب نمایندگان مجلس هم بود، تصمیم بر آن شد تا این دو فیلم برای اکران خانگی با تغییراتی اصلاح شوند.

وی عنوان کرد: ما نمی گوییم که تمام فیلم های ساخته شده یا کتاب های نوشته شده بدون ایراد هستند امکان دارد ایراداتی هم بر آن ها وارد شود، که بدون تردید سعی شده آن بخش از کتاب ها و یا فیلم ها مورد بررسی قرار گرفته و اصلاح شوند.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات