کد خبر : 21688
تاریخ انتشار : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
10 views بازدید

انتقاد خنده دار تتلو از احسان علیخانی

در اخبار مرتبط با سینما آمده است که ” انتقاد خنده دار تتلو از احسان علیخانی “. این خبر را پیشتر برای شما علاقه مندان به سینما و هنر می آوریم. انتقاد خنده دار تتلو از احسان علیخانی   امیر تتلو نوشت در صفحه اینستاگرامش در باب مجری پرطرفدار برنامه ماه عسل چنین نوشت:   “از برنامه ى ماه عسل خوشم نمیاد به چند دلیل […]

در اخبار مرتبط با سینما آمده است که ” انتقاد خنده دار تتلو از احسان علیخانی “. این خبر را پیشتر برای شما علاقه مندان به سینما و هنر می آوریم.

انتقاد خنده دار تتلو از احسان علیخانی

 

امیر تتلو نوشت در صفحه اینستاگرامش در باب مجری پرطرفدار برنامه ماه عسل چنین نوشت:

 

“از برنامه ى ماه عسل خوشم نمیاد به چند دلیل

١: مجرى بزرگ تر از خودش رو “تو” خطاب میكنه و این مسئله منو میرنجونه !!

٢: مجرى تو چشم زن شوهر دار و زن نا محرم به راحتى و به دفعات نگاه میكنه و این خیلى منو میرنجونه !!

٣: بسیار منفى و دلگیرانه است و اینجور مبحث هارو ما تنها تو آهنگ با اسم قطب منفى میذاریم و قطب مثبت بسیار بزرگترى رو كنارش میذاریم كه طرف با شنیدن آهنگ عمق درد رو بفهمه ولى افسردگى هم نگیره !! ولى این برنامه اصلا اصولى نیستو با دیدنش افسردگى میگیرین

٤: ایران قهرمان واقعى كم داره و یكیش بى شك منم و این روزا این من بودم كه با آهنگم و پستام این واژه رو از نو درست كردم !! اونم تنها و با كلى فحش !! اکنون این برنامه از واژه و شعر ما استفاده كرد و یك تشكر خشك و خالى هم نكرد !! بازم بر خلاف میل باطنیم ولى آزادى هاى زندانیا مهم تره و چشم به خاطر زندانیا این نوشته رو میذارم و امیدوارم واقعى باشه و واقعا آزاد شن اگرم خدایى نكرده نشن كه گناهش پاى خودشونه و كارماى سنگینى داره”

برای شما هم جالب است؟ :  این بازیگر زن هالیوودی مسلمان شد (تصویر)

 

 

انتقاد خنده دار تتلو از احسان علیخانی

اگر دوست دارید میتوانید خبر انتقاد خنده دار تتلو از احسان علیخانی را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور ابزارهایی در پایین آورده شده است.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات