کد خبر : 19083
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۵
15 views بازدید

انتهای ۱۲ روز آدم ربایی در تربت جام

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه انتهای ۱۲ روز آدم ربایی در تربت جام. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم. خبرگزاری ایلنا: عملیات آدم ربایی در شهرستان تربت‌جام که از ۱۲ روز قبل با گروگان‌گیری یک مرد ۵۰ ساله و درخواست مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان از خانواده وی شروع شده بود انتهای یافت. به‌دنبال اطلاع […]

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه انتهای ۱۲ روز آدم ربایی در تربت جام. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم.

خبرگزاری ایلنا: عملیات آدم ربایی در شهرستان تربت‌جام که از ۱۲ روز قبل با گروگان‌گیری یک مرد ۵۰ ساله و درخواست مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان از خانواده وی شروع شده بود انتهای یافت.

به‌دنبال اطلاع نیروی انتظامی از این عملیات گروگان گیری، ماموران ناجا به روش ویژه به فرماندهی سرهنگ یزدانی مدیرعامل پلیس شهرستان تربت جام به این پرونده ورود کردند تا در اسرع وقت درمقایسه با آزادی گروگان و دستگیری آدم ربایان اقدام شود.

ماموران نیروی انتظامی بعد از ۱۲ روز ردزنی های اطلاعاتی، درعملیاتی ویژه که از شب قبلی شروع شد و تا ظهر امروز ادامه داشت، ضمن دستگیری سه آدم ربای مسلح، گروگان ۵۰ ساله را  که در چاه های قنات کشاورزی در اطراف روستای محمودآباد حبس شده بود، آزاد کردند. با استناد به مطرح فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، بررسی ها در رابطه با این پرونده بازهم ادامه دارد.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  5 آسمان خراش در لندن تخلیه می شوند
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات