کد خبر : 42903
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۳
16 views بازدید

انواع کار در منزل

انواع کار در منزل : ایده کسب و کار در خانه یکی از ایده های پر طرفدار در ایران شده است با توجه به سرمایه کم ، هزینه های پایین و درآمد مناسب باعث شده است به کار در منزل به عنوان شغل دوم و درآمد اول نگاه شود . سایت آزمون ها با بررسی بیش از صد ایده کار در منزل بهترین و پر […]

انواع کار در منزل :

ایده کسب و کار در خانه یکی از ایده های پر طرفدار در ایران شده است با توجه به سرمایه کم ، هزینه های پایین و درآمد مناسب باعث شده است به کار در منزل به عنوان شغل دوم و درآمد اول نگاه شود .

سایت آزمون ها با بررسی بیش از صد ایده کار در منزل بهترین و پر سود ترین ایده ها را منتشر کرده است :

ساخت تراریوم در منزل :

در وضعیت کنونی که بازار تراریوم  داغ شده است ساخت تراریوم در منزل می تواند درآمد قابل توجهی داشته باشد اما برای ساخت تراریوم در منزل نیاز به فردی است که علاقه مند به گل و گیاه ، خلاق و با سلیقه باشد.

به دلیل پایین بود هزینه های مواد اولیه برای ساخت تراریوم و عدم نیاز به دستگاه و یا تکنولوژی خاصی ساخت تراریوم در منزل می تواند منبع درآمد قابل ملاحظه ایی باشد.

 

پرورش طیور در منزل :

پرورش طیور می تواند جنبه زینتی داشته باشد یا پرندگانی که قابل مصرف هستند .

مثلا پرورش بلدرچین در منزل

پرورش بلدرچین کسب و کاری کم ریسک ، پر سود است که بازگشت سرمایه کوتاه مدتی دارد.

برای آموزش قدم به قدم نحوه شروع فعالیت ، مقدار سرمایه ، میزان درآمد انواع پرورش طیور در منزل به سایت آزمونها مراجعه کنید.

بسته بندی در منزل :

بسته بندی در منزل این بسته بندی می تواند شامل : بسته بندی حبوبات در منزل یا بسته بندی آجیل یا بسته بندی زعفران و … باشد کار بسته بندی در منزل یکی از مشاغل پرطرفدار خانگی محسوب می شود و یقینا از درآمد قابل قبولی برخوردار است کار بسته بندی در منزل باعث شده است حبوبات سبزیجات و مواد خوراکی دیگر با ظاهری شکیل و همچنین تمیز و سالم  به بازار عرضه شود و ماندگاری محصولات را بالا می بردشاید بتوان گفت دلیل تعطیلی خیلی از کارخانه های بسته بندی مواد غذایی همین طرح بسته بندی در منزل بوده است  و سود سرشاری که از این دست نصیب افرادی می شود که در منزل بسه بندی می کنند. میانگین درآمد بسته بندی حدود یک الی سه میلیون تومان است

برای شما هم جالب است؟ :  تعمیر کامپیوتر فردیس کرج - پویان رایانه فردیس

پرورش قارچ در منزل :

پرورش قارچ در منزل یکی از بهترین مشاغل خانگی برای کسانی که طبیعت دوست هستند محسوب می شود . پرورش قارچ در منزل نیاز به آموزش و مشاوره دارد بنابراین حتما قبل از سرمایه گذاری روش پرورش قارچ خوراکی را بیاموزید. فضای مورد نیاز برای پرورش قارچ در منزل اتاق ۶ متری و هزینه اولیه ده میلیون  تومان پیش بینی می شود .

 

منبع : http://azmounha.com

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات