کد خبر : 17407
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۹
12 views بازدید

اکبر عبدی این ایام چه می کند؟

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها اکبر عبدی این ایام چه می کند؟. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. خبرگزرای ایسنا: اکبر عبدی این شب‌ها با اجرای یک نمایش کمدی در یک مجتمع فرهنگی ورزشی میزبان علاقه‌مندان‌اش است. همزمان با اینکه در چند سال قبلی اکبر عبدی از تلاش و برنامه‌ریزی برای حضور پررنگ‌تر در عرصه تئاتر صحبت […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها اکبر عبدی این ایام چه می کند؟. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

خبرگزرای ایسنا: اکبر عبدی این شب‌ها با اجرای یک نمایش کمدی در یک مجتمع فرهنگی ورزشی میزبان علاقه‌مندان‌اش است.

همزمان با اینکه در چند سال قبلی اکبر عبدی از تلاش و برنامه‌ریزی برای حضور پررنگ‌تر در عرصه تئاتر صحبت می‌کرد و دو سال قبل هم نمایشی با اسم «رستوران عمواکبر» اجرا کرد، از ابتدای ماه رمضان از نو نمایش دیگری را به صحنه برده که آن را کارگردانی می‌کند و با اسم بازیگر هم در آن حضور دارد.

با این وجود نمایش کمدی «مش اکبر و دختراش» همان‌طور که از اسمش پیداست، جزو اجراهای «تئاتر آزاد» شمرده می‌شود چون خود عبدی هم قبل از این گفته بود که بیشتر در جستجوی اجرای نمایش‌هایی شاد است تا لحظات مفرحی را برای مخاطب ایجاد کرد.

 

این بازیگر سینما که در نمایش‌های «بنگاه تئاترال» و «اکبر اقا آکتور تیاتر» هم بازی کرده بود، به علاوه از طرف دیگر در اظهارنظری گفته بود: «در بیشتر مواقع دوست داشتم و دارم تئاتر بازی کنم و در بیشتر مواقع سوژه‌هایی را هم برای کار کردن مدنظر دارم، با اینحال علاقه و گرایشم به تئاتر ایرانی‌ و تئاتر لاله‌زاری قدیمی است و خیلی با تئاترهای آوانگارد یا روشنفکری رابطه برقرار نمی‌کنم.»

اکبر عبدی در نمایش «مش اکبر و دختراش» جریان مش اکبری را روایت می‌کند که می‌خواهد دختراش را شوهر دهد با این وجود عزرائیل به سراغش می‌آید.

 

اکبر عبدی این روزها چه می کند؟

در این نمایش غیر از عبدی، ارژنگ امیرفضلی، ساناز سماواتی، سامره شفیع نیا و آزاده کرمی بازی می‌کنند.

برای شما هم جالب است؟ :  نرگس موسوی: امید را نقاشي مي‌كنم

این نمایش کمدی که تا ۱۸ شهریور ماه فرصت اجرا دارد، در مجتمع فرهنگی ورزشی دزاشیب و از ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه روی صحنه می‌رود.

 

اکبر عبدی این روزها چه می کند؟ 

 

اکبر عبدی این روزها چه می کند؟ 

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات