کد خبر : 18851
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵
7 views بازدید

اکران فیلمی با بازی «معتمدآریا» در آمریکا

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها اکران فیلمی با بازی «معتمدآریا» در آمریکا. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. خبرگزاری ها: فیلم سینمایی «آباجان» به کارگردانی هاتف علیمردانی امروز (پنج‌شنبه) در شهر پلینو ایالت دالاس نمایش داده می‌شود. با استناد به اخبار رسیده، این فیلم با بازی فاطمه معتمدآریا، شبنم مقدمی، حمیدرضا آذرنگ و سعید آقاخانی با هم […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها اکران فیلمی با بازی «معتمدآریا» در آمریکا. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

خبرگزاری ها: فیلم سینمایی «آباجان» به کارگردانی هاتف علیمردانی امروز (پنج‌شنبه) در شهر پلینو ایالت دالاس نمایش داده می‌شود.

با استناد به اخبار رسیده، این فیلم با بازی فاطمه معتمدآریا، شبنم مقدمی، حمیدرضا آذرنگ و سعید آقاخانی با هم کاری موسسه توزیع، تهیه و پخش «شید فیلم» به روی پرده سینماهای شهرهای کشور آمریکا می‌رود و در چنین شرایطی ست که که گفته می‌شود فیلم هاتف علیمردانی با آگهی محدود در اکران نوروزی خود در ایران موفق شد به اقبال نسبتا زیادی برسد.

هاتف علیمردانی با اسم کارگردان اثر در اولین نمایش فیلم در دالاس حضور دارد و احتمالا بهمراه گروه بازیگران، دیگر نمایش‌های «آباجان» در شهرهای دیگر را همراهی خواهد نمود.

«آباجان» بعد از دالاس در شهرهای لوس‌آنجلس، سانفرانسیسکو، هیوستون، سن‌دیگو، ارواین، بوستون، شیکاگو و… نمایش می‌یابد.

با استناد به مطرح دست اندرکاران، «شید فیلم» سعی دارد با گزینش فیلم‌های قابل دفاع و ارزشمند از کلیه فیلم‌های پارسی زبان ایران و جهان خدمات رسانی کند تا علاوه‌بر آشنایی خارجی‌ها با فرهنگ و هنر ایران و پارسی‌زبانان، دلیل حفظ رابطه و پیوندهای ایرانیان خارج از کشور علي الخصوصً نسل تازه و جوان با فرهنگ و هنر ایرانی باشد.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  نمایش «یادم تو رو فراموش» در آمریکا
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات