کد خبر : 31494
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰:۰۹
17 views بازدید

ایران به پرداخت ۲۰۹ میلیون دلار غرامت به آمریکا محکوم شد

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه ایران به پرداخت ۲۰۹ میلیون دلار غرامت به آمریکا محکوم شد. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید. خبرگزاری فارس: یک قاضی فدرال در ایالت واشنگتن روز جمعه ایران را به پرداخت نزدیک به ۲۰۹ میلیون دلار غرامت به قربانیان یک حمله ادعایی در بیت‌المقدس و خانواده‌های آنها محکوم کرد. به نوشته پایگاه «Law 360 »این […]

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه ایران به پرداخت ۲۰۹ میلیون دلار غرامت به آمریکا محکوم شد. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید.

خبرگزاری فارس: یک قاضی فدرال در ایالت واشنگتن روز جمعه ایران را به پرداخت نزدیک به ۲۰۹ میلیون دلار غرامت به قربانیان یک حمله ادعایی در بیت‌المقدس و خانواده‌های آنها محکوم کرد.

به نوشته پایگاه «Law 360 »این دادگاه با متهم کردن حماس به انجام یک حمله به یک اتوبوس در بیت‌المقدس در سال ۲۰۰۳ مدعی شده که نهادهای مرتبط با ایران از این رفتار خدمات رسانی کرده‌اند.

«کریستوفر کوپر»، قاضی فدرال آمریکایی حکم داد «اورا کوهن»، همسر سابقش «شالوم» و پنج فرزند آنها به دلیل جراحت‌های ناشی از بمب‌گذاری در یک اتوبوس در بیت‌المقدس مجاز به دریافت غرامت از دولت ایران هستند.  

این قاضی به علاوه از طرف دیگر دولت ایران را به پرداخت غرامت‌هایی از ۱۵.۷۵ میلیون تا ۳۹ میلیون دلار به  چهار نفر از عضو های خانواده «اورا کوهن» محکوم کرد.

کل غرامت‌های تعیین‌شده برای قربانیان ادعایی این حمله ۲۰۸.۹۵ میلیون دلار است.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  باید با روسیه کنار بیاییم
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات