کد خبر : 13644
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
9 views بازدید

این ترفند آیفون جان شما را نجات دهند!!

در عرصه مطالب آموزشی مرتبط با موبایل نوشته ای برای شما مقرر کرده ایم با اسم ” این ترفند آیفون جان شما را نجات دهند!! ” که امید داریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد. به نوشته ایران خبر اگر گوشی شما iPhone است مطمئناً از قابلیت ها متعدد این موبایل هوشمند آگاه هستید و به طرز روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنند. با اینحال عده […]

در عرصه مطالب آموزشی مرتبط با موبایل نوشته ای برای شما مقرر کرده ایم با اسم ” این ترفند آیفون جان شما را نجات دهند!! ” که امید داریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته ایران خبر اگر گوشی شما iPhone است مطمئناً از قابلیت ها متعدد این موبایل هوشمند آگاه هستید و به طرز روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنند. با اینحال عده ای توانایی‌ها هستند که کاربری هر روزه ندارند با اینحال اکتیو‌سازی آن‌ها می‌تواند در مواقع ضروری و اورژانسی، بسیار کمک حال شما باشد.

 

در این نوشته به معرفی ۶ ترفند آی‌فون می‌پردازیم که قادر اند حتی جان شما را نجات دهند.در iOS به طرز پیش‌فرض اپلیکیشنی به اسم Health می باشد. شما میتوانید تمامی مشخصات پزشکی و سلامت خود را مثل شرایط ویژه پزشکی، آلرژی‌ها، داروهایی که مصرف می‌کنید،

 

 

گروه خونی، شماره تلفن‌های ضروری و… را در آن وارد نمایید. با این کار در صورتی که در شرایط ویژه و اورژانسی گرفتار شدید، دیگران قادر اند با مطالعه‌ی این جزئیات به شما کمک کنند. تولید یک شناسنامه‌ی سلامت با مراجعه به تب Medical ID در اپ Health و انتخاب Create Medical ID امکان دارد.

 

اگر مایلید وقتی که گوشی در حالت قفل است نیز معلومات پزشکی به وسیله دیگران قابل مطالعه باشد، بایستی در صفحه‌ی Medical ID گزینه‌ی Show When Locked را اکتیو کنید. دیگران برای مطالعه‌ی شناسه‌ی پزشکی شما در حالت قفل، بایستی ابتدا Emergency و سپس Medical ID را لمس نمایند.

 

این ترفند آیفون جان شما را نجات دهند!!

 

به اشتراک‌گذاری موقعیت حال حاضر‌ با خانواده و دوستان با بهره برداری از اپ Find Friends میتوانید موقعیت حال حاضر خود را با مردم قابل اعتماد و نزدیک خود به اشتراک بگذارید. این به‌اشتراک‌گذاری می‌تواند ساعتی، هر روزه و یا حتی همیشگی باشد. این مسئله وقتی که برنامه ریزی شده است دیر به خانه بیایید و یا وقتی که می‌خواهید دیگران از این که به سلامت به نقطه ای می‌رسید مطمئن شوند بسیار کاربردی است.

برای شما هم جالب است؟ :  راهی برای حذف ویروس از موبایل های اندروید

 

یافتن موقعیت حال حاضر گوشی اپ Find My iPhone دو کاربری مهم دارد: یافتن گوشی گمشده و موقعیت‌یابی مردم. با این وجود بهره برداری از آن بسیار پیش نهاد می‌شود. با اکتیو‌سازی این اپ، یک فرد قابل اعتماد با ورود به حساب iCloud شما می‌تواند در هر لحظه پی ببرد که گوشی شما کجاست و با این وجود شما کجا هستید.۴٫ دانلود نقشه‌های آفلاین شهرها و مکان‌ها بهره برداری از اپ Google Maps منوط به آنلاین بودن و دسترسی به شبکه جهانی وب است.

 

این ترفند آیفون جان شما را نجات دهند!!

 

با اینحال اگر زمانی دسترسی به شبکه جهانی وب نداشته باشید و برای یافتن موقعیت خود و دسترسی به نقاط دیگر نیازمند این اپ باشید چاره چیست؟ برای چنین مواقعی خوب است نقشه‌ی منطقه‌ی مورد نظر خود را یک‌ بار دانلود و ذخیره کنید تا قادر باشید از آن در حالت آفلاین نیز استفاده کنید. برای این کار ابتدا مکان مورد نظر را داخل اپ جستجو کنید. سپس دکمه‌ی More (سه نقطه‌ی عمودی) را لمس کرده و Download را انتخاب کنید.

 

این توانایی که در iPhone 6s و گوشی‌های تازه تر می باشد باعث می‌شود بی توجه به دکمه‌ی Home و تنها با بیان عبارت Hey Siri، دستیار دیجیتالی شخصی خود را اکتیو کنید و با شخصی رابطه بگیرید یا پیامی بفرستید. بدون این که نیاز باشید از دست‌تان استفاده کنید و تنها با بهره برداری از صوت خود. برای انجام تنظیمات مرتبط به این توانایی به Settings->General->Siri مراجعه کنید.

 

اکتیو‌سازی اخطار با فلش شما میتوانید آگاهی رسانی از روش فلش دوربین را اکتیو نمایید تا به لحظه دریافت یک پیغام یا رابطه، غیر از زنگ خوردن ابزار یا لرزاننده، فلش هم زده شود. این توانایی در موقعیت‌های ویژه که در یک محیط تاریک هستید می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. برای اکتیو‌سازی آن به Settings->General->Accessibility رفته و LED Flash for Alerts را اکتیو نمایید.

برای شما هم جالب است؟ :  آشنایی کامل با خصوصیت های iOS

در صورتیکه نوشته آموزشی این ترفند آیفون جان شما را نجات دهند!! برای شما مفید بود با ابزارهای سایت آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات