کد خبر : 42027
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰
2 views بازدید

این متوفیان، سود سهام عدالت را دریافت می‌کنند

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه این متوفیان، سود سهام عدالت را دریافت می‌کنند. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم. باشگاه خبرنگاران جوان: سازمان خصوصی سازی مطرح کرد: با استناد به قانون با گذشت ۱۰ سال از اختصاص سهام عدالت به مشمولان، سود این سهام باید به روش نقدی به حساب مالکین سهام […]

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه این متوفیان، سود سهام عدالت را دریافت می‌کنند. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم.

باشگاه خبرنگاران جوان: سازمان خصوصی سازی مطرح کرد: با استناد به قانون با گذشت ۱۰ سال از اختصاص سهام عدالت به مشمولان، سود این سهام باید به روش نقدی به حساب مالکین سهام عدالت واریز شود.

مشمولان باید با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir اقدام به ورود شماره شبای حساب بانکی خود کنند تا در ماه‌های پیش‌رو سود سال مالی شرکتهای سرمایه‌پذیر به حساب آنها واریز شود.

به علاوه از طرف دیگر در خصوص شماره شبای مشمولانی که بعد از معرفی شماره شبا فوت کرده و بعد از آن حساب‌شان مسدود شده است نیز مطرح شده است بررسی شماره شبای مشمولان در لحظه معرفی شماره حساب اجرا میشود و از نو بررسی در این باره انجام نمی‌شود، بدین جهت سود سهام عدالت متوفیان بعد از معرفی شماره شبا، به حساب آن‌ها واریز خواهد شد و بعد از آن وراث باید مطابق قانون اقدام به دریافت این سود کنند.

از مشمولان سهام عدالت، تا اینجای کار حدود ۲ میلیون نفر متوفی شده‌اند که پرداخت سود سهام عدالت برای مشمولانی که فوت شده با اینحال شماره شبای آنها در سامانه این سهام به ثبت نرسیده ، در حال برنامه ریزی است.

به علاوه از طرف دیگر با استناد به مطرح سازمان خصوصی سازی تلاش‌ها برای واریز سود سهام عدالت در شهریور ماه در حال انجام است که با این وجود تحقق این مسئله منوط به مصوبه شورای اصل ۴۴ است.

برای شما هم جالب است؟ :  واکنش به خبر مرجوع شدن هندوانه ها از عمان

به علاوه از طرف دیگر از طرف دیگر این که مبلغ سود تقسیمی میان مشمولان نیز بسته به صورتحساب مالکین این سهام، از ۷۰ تا ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات