کد خبر : 18550
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰:۰۹
11 views بازدید

باد شدید در ۹ استان کشور

در باب اخبار دسته بندی نشده امروز مقاله ای داریم پیرامون باد شدید در ۹ استان کشور که مطالعه آن را به شما پیش نهاد میکنیم. خبرگزاری ها: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار پیرامون موقعیت جوی سه روز آتی کشور اظهار کرد: نفوذ جریانات خنک شمالی و عبور موج بارشی از کشور دلیل می‌شود تا امروز بخشهایی از آذربایجانها، اردبیل و گیلان با رگبار […]

در باب اخبار دسته بندی نشده امروز مقاله ای داریم پیرامون باد شدید در ۹ استان کشور که مطالعه آن را به شما پیش نهاد میکنیم.

خبرگزاری ها: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار پیرامون موقعیت جوی سه روز آتی کشور اظهار کرد: نفوذ جریانات خنک شمالی و عبور موج بارشی از کشور دلیل می‌شود تا امروز بخشهایی از آذربایجانها، اردبیل و گیلان با رگبار پراکنده ، گاهی رعد و برق و وزش باد موقتی مواجه شوند.

وی ادامه داد: روز پنجشنبه نیز رگبار پراکنده باران و وزش باد موقتی غیر از فضاهای گفته شده در خراسان شمالی نیز به‌صورت خفیف به‌وقوع می‌پیوندد.

مدیرکل پیش‌بینی و اخطار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: روز جمعه نیز رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد در بخشهایی از آذربایجانها، خراسان رضوی و عده ای نقاط استانهای اردبیل، گیلان، گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات مازندران رخ خواهد داد.

وظیفه اضافه کرد: دیگر نقاط کشور طی ۲۴ ساعت آتی جوی نسبتاً آرام خواهند داشت و حتی گسترش نسبی دما نیز در غالب شهرهای کشور و استان تهران مشهود خواهد بود.

وی با اشاره به موقعیت سیستان و بلوچستان طی سه روز آتی اظهار کرد: سیستان و بلوچستان طی ۷۲ ساعت آتی با بارش پراکنده باران مواجه خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی و اخطار سازمان هواشناسی کشور به علاوه از طرف دیگر از وزش باد نسبتاً شدید در روزهای آتی خبرداد و تصریح کرد: در روزهای پنجشنبه و جمعه در برخی ساعات وزش باد نسبتاً شدید در تهران، البرز، قم، قزوین، مرکزی، اصفهان، آذربایجان غربی و شرقی و خراسان رضوی برآورد میشود.

برای شما هم جالب است؟ :  مطرح تقویم آموزشی تابستانی دانشگاه پیغام نور

وظیفه ادامه داد: طی روزهای جمعه و شنبه بیننده نفوذ جریانات شمالی و ریزش هوای خنک از ارزهای شمالی خواهیم بود که باعث کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور خواهد شد.

وی، شهرکرد با هفت درجه بالای صفر را خنک‌ترین و اهواز با ۴۹ درجه بالای صفر را گرمترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران امروز در گرمترین لحظات به ۳۶ درجه بالای صفر رسید که فردا بیننده گسترش دو درجه‌ای دمای هوا در پایتخت خواهیم بود.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات