کد خبر : 41753
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۱
127 views بازدید

بارش پراکنده در ۱۱ استان

در باب اخبار دسته بندی نشده امروز مقاله ای داریم پیرامون بارش پراکنده در ۱۱ استان که مطالعه آن را به شما پیش نهاد میکنیم. خبرگزاری ها: مدیرکل پیش‌بینی و اخطار سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در نوار شرقی کشور از بارش پراکنده در عده ای نقاط کشور اطلاع داد. احد وظیفه در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه براساس بررسی تازه ترین […]

در باب اخبار دسته بندی نشده امروز مقاله ای داریم پیرامون بارش پراکنده در ۱۱ استان که مطالعه آن را به شما پیش نهاد میکنیم.

خبرگزاری ها: مدیرکل پیش‌بینی و اخطار سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در نوار شرقی کشور از بارش پراکنده در عده ای نقاط کشور اطلاع داد.

احد وظیفه در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه براساس بررسی تازه ترین نقشه‌های هواشناسی امروز برای غالب جاهای کشور جوی پایدار و آسمان صاف بهمراه ماندگاری هوای گرم برآورد میشود، اظهار کرد: بعدازظهر امروز تنها در جاهای شمالی آذربایجان غربی و گیلان افزایش ابر و بارش پراکنده خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: فردا در جاهای شمالی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل و گیلان افزایش ابر، بارش پراکنده باران، گاهی باد، رعدوبرق و وزش باد برآورد میشود. این موقعیت روز یکشنبه (۱۲ شهریور) با نفوذ جریان‌های شمالی و هوای خنک در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و مناطقی از اردبیل نیز رخ خواهد داد.

وظیفه با بیان اینکه بعدازظهر روز یکشنبه (۱۲ شهریور) در ارتفاعات البرز در استان‌های سمنان، تهران، البرز و قزوین نیز افزایش ابر و بارش پراکنده و وزش باد خارج از فکر نیست، تصریح کرد: طی سه روز آتی در برخی ساعات در نوار شرقی کشور وزش باد شدید برآورد میشود که در منطقه زابل گاهی با گرد و خاک همراه خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و اخطار سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه این موقعیت روز یکشنبه (۱۲ شهریور) در مناطقی از جنوب غرب کشور نیز خارج از فکر نیست، گفت: عکس ها دریافتی از ماهواره‌های هواشناسی بیانگر تشکیل چرخنده ای در اقیانوس هند و در نزدیکی کشور پاکستان است.

برای شما هم جالب است؟ :  کاهش چربی و مواد زائد با نوشیدنی چشمگیر

وظیفه اضافه کرد: بررسی نمونه‌های دریایی نشان می‌دهد که تاثیر این چرخنده در کشور ما در دو روز آتی به روش ابرناکی و یقینا بارش پراکنده در جنوب استان سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان و مواج شدن سواحل دریای عمان خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و اخطار سازمان هواشناسی در انتهای پیرامون موقعیت جوی تهران طی دو روز آتی شرح داد: آسمان تهران روز شنبه صاف گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و روز یکشنبه صاف در بعدازظهر قسمتی ابری بهمراه وزش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد برآورد میشود.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات