کد خبر : 18871
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰:۵۲
10 views بازدید

بازگشت مشروط کیانوش رستمی به تیم ملی

در خبری ورزشی مطرح شده که بازگشت مشروط کیانوش رستمی به تیم ملی .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم. ایسنا: در انتهای نشست شورای عالی فنی، ۱۲ مورد درخواستی کادرفنی تیم ملی وزنه برداری مورد تایید گرفت با اینحال کیانوش رستمی قرار شد به روش جداگانه و با یک مربی دیگر تمریناتش را اغاز کند.  با استناد به گفته فدراسیون وزنه برداری، بیست […]

در خبری ورزشی مطرح شده که بازگشت مشروط کیانوش رستمی به تیم ملی .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم.

ایسنا: در انتهای نشست شورای عالی فنی، ۱۲ مورد درخواستی کادرفنی تیم ملی وزنه برداری مورد تایید گرفت با اینحال کیانوش رستمی قرار شد به روش جداگانه و با یک مربی دیگر تمریناتش را اغاز کند.

 با استناد به گفته فدراسیون وزنه برداری، بیست و ششمین نشست شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری انتهای یافت و تصمیمات مهمی در اجرا اردوهای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان برای تکمیل‌سازی این تیم در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۷ آمریکا گرفته شد.

ابتدا عضو های شورای فنی گفت و شنودی با کیانوش رستمی داشتند و در این خصوص بعد از بحث و تبادل نظر به ۲ گزینه جهت رأی گیری رسیدند:

۱- با استناد به اینکه رستمی بعنوان رکورددار وزنه برداری جهان و المپیک جزو نوابغ و سرمایه ملی ورزش ایران و این رشته المپیکی به شمار می‌رود، فدراسیون وزنه برداری قابلیت ها و تجهیزاتی که ضروری این قهرمان برای تکمیل سازی و حضوری موفق در رقابت های جهانی داشته باشد ممکن می کند تا ملی پوش دسته ۸۵ کیلوگرم در تیم ملی وزنه برداری همراه یک مربی که مورد تایید وی و فدارسیون وزنه برداری باشد، تمرینات خود را از نوً شروع کند. این برنامه تا مسابقات جهانی ادامه دارد.

کیانوش رستمی می‌بایست در هر لحظه که فدراسیون وزنه برداری و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ(ناد) تعیین نمایند، مهیای تست دوپینگ باشد. هرگونه رابطه وی با اردوهای تیم ملی می بایست از روش فدراسیون صورت گیرد. رستمی می بایست یک قراردادی رسمی با حفظ تمامی مقررات جاری با فدراسیون منعقد نماید.

برای شما هم جالب است؟ :  ابهام در اعزام دونده‌ای که بدون هماهنگی رفت

۲- انسجام تیم ملی به روش یکپارچه تمرین کردن حفظ شود و هرکس در این خصوص باید تابع اتحاد جمعی باشد و همه در این خصوص یکسان هستند.

با اینحال بالاخره بعد از شور حاضرین در نشست مقرر گردید پیرامون گزینه یک و معرفی مربی مورد وثوق رستمی وی بعد از مسابقات جهانی و طی ۱۰ روز آتی یک نفر را با اسم مربی معرفی کند.

* پیرامون داوران محجبه در سطح بین المللی و جهانی مقرر شد، طی نامه‌ای از فدراسیون جهانی درخواست شود جهت ست نمودن البسه بانوان داور در قسمت مقنعه و روسری رنگی را واضح و مطرح نماید.

به علاوه از طرف دیگر؛ در این نشست اعضا پیرامون اردوهای تیم ملی و ۱۲ بند مطرح شده از جانب سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان، این موارد تصویب شد:

۱- مسعود قاسمی سرپرست تیم ملی بزرگسالان شد.

۲- در خصوص عقد پیمان رسمی با کادر فنی بهمراه لحظه واضح مقرر شد تا قبل از شروع اردوهای تیم ملی از روش سرپرست مطرح شده هماهنگی با فدراسیون صورت پذیرد.

۳- براساس توافقات صورت گرفته بین شورا و کادر فنی، رعایت تعداد ملی پوشان دعوتی به اردو یعنی لیست ۱۲+۴، اعمال شود.

۴- اختیار تام داشتن کادر فنی در باب موقعیت ورزشکاران و تیم تا مسابقات جهانی

۵- موقعیت ورزشکاران بیرون اردو و سخت کیانوش رستمی حل شد.

۶- با تکمیل کادر پزشکی از نمونه افزودن یک ماساژور و یک فیزیوتراپ موافقت شد.

۷- با هماهنگی سرپرست و درخواست سرمربی تنخواه در دست آنان قرار گیرد.

۸- با هماهنگی کمیته پزشکی تهیه کامل مکمل ها صورت می گیرد.

برای شما هم جالب است؟ :  تنها به یک شرط برمی‌گردم

۹- با در خواست سرمربی و هماهنگی کمیته پزشکی برنامه غذایی تهیه می شود.

۱۰- اختیار کامل مسائل فنی و درون اردویی داده خواهد شد.

۱۱- تهیه البسه متحدالشکل برای نفرات تیم ملی در اردو، براساس در خواست و هماهنگی سرپرست انجام خواهد شد.

۱۲-پوشش کامل برنامه های بیرون تهران مورد موافقت قرار گرفت (هفته اول اردوهای تیم ملی در تهران و بعد از ماه مبارک رمضان اردو در استان آذربایجان شرقی برگزار می شود).

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات