کد خبر : 42267
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹
103 views بازدید

بازیکنان آرسنال، مانند کودکان رفتار نکنند!

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه بازیکنان آرسنال، مانند کودکان رفتار نکنند! . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید. طرفداری: امانوئل پتی، هافبک سابق باشگاه آرسنال، در صحبت هایی به صورتی بسیار تند از بازیکنان حال حاضر این باشگاه انتقاد کرده و از آنها درخواست کرده است  که به مانند کودکان رفتار نکنند! به نوشته ESPN، انتقادات اسطوره […]

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه بازیکنان آرسنال، مانند کودکان رفتار نکنند! . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

طرفداری: امانوئل پتی، هافبک سابق باشگاه آرسنال، در صحبت هایی به صورتی بسیار تند از بازیکنان حال حاضر این باشگاه انتقاد کرده و از آنها درخواست کرده است  که به مانند کودکان رفتار نکنند!

به نوشته ESPN، انتقادات اسطوره های سابق آرسنال که وضع حال حاضر و مایوس کننده توپچی ها را مشاهده می کنند، شدت گرفته است. این انتقادات به اندازه ای رسیده که مسوت اوزیل از توپچی های اسبق درخواست کرده است که دست از حرف زدن برداشته و تنها به خدمات رسانی از تیم بپردازند. با اینحال به ذهن خطور می کند حملات اسطوره های آرسنال که روزگار درخشانی را در سال هایی نه خیلی دور برای این باشگاه لندنی رقم زده بودند، فروکش نکرده و حتی شدید تر هم شده است! امانوئل پتی یکی از افرادی است که درمقایسه با بازیکنان حال حاضر آرسنال نقدی جدی را وارد می داند:

وقتی که بازی آنها را تماشا می کنم، به نظرم می رسد که بدون هیچ مدلی انگیزه و اشتیاقی بازی می کنند. مطمئنا انتقاداتی متوجه آرسن ونگر است و می توان ایشان را سرزنش کرد، با اینحال نمی توانم همه چیز را متوجه ایشان بدانم. چرا یک بازیکن برای بازی در یکی از بهترین تیم های دنیا و یکی از محشر ترین ورزشگاه های جهان، باید به انگیزه نیاز داشته باشد؟ نهایتا بدین شکل مطرح شده است که عده ای از بازیکنان نمی دانند که پوشیدن پیراهن آرسنال چه معنایی دارد!

برای شما هم جالب است؟ :  15 پیش بینی داغ از فصل تازه فوتبال اروپا (1)

آنها برای بازی در باشگاهی مانند آرسنال پول خوبی دریافت می کنند و در چنین موقعیتی تنها تعداد کمی از آنها خوشحال و با انگیزه به نظر می رسند. چگونه چنین موضوعی امکان دارد؟ فردی باید آنها را سرجای خود نشانده و به آنها بگوید که مانند کودکان و بچه ها رفتار نکنند. آنها باید به پوشیدن لباس آرسنال افتخار کنند.

بسیاری از بازیکنان نمی دانند تا چه اندازه خوش شانس بوده اند  که توانسته اند در این باشگاه باشند. تنها می خواهم آنها را به خود بیاورم و بگویم تا چه اندازه خوش شانس هستند که در باشگاه آرسنال حاضر هستند. اگر آرسنال خواهان بردن چیزی در این فصل است، باید روحیه و انگیزه به تیم بازگردد و بازیکنان از خود مسئولیت پذیری نشان دهند.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات