کد خبر : 40478
تاریخ انتشار : یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۷
53 views بازدید

بافت موهایی برای تازه ترین ماه از تابستان گرم

برای علاقه مندان به جهان مد خبری داریم با عنوان بافت موهایی برای تازه ترین ماه از تابستان گرم .پیشتر با پرتال خبری ما همراه باشید. برترین ها: حدوداً دو سوم از روزهای گرم فصل تابستان را گذرانده ایم و این می تواند بهترین موقعیت باشد برای آنکه چیزهای تازه را امتحان کنیم. اگر عاشق آب وهوای گرم باشید از اینکه فصل تابستان در حال […]

برای علاقه مندان به جهان مد خبری داریم با عنوان بافت موهایی برای تازه ترین ماه از تابستان گرم .پیشتر با پرتال خبری ما همراه باشید.

برترین ها: حدوداً دو سوم از روزهای گرم فصل تابستان را گذرانده ایم و این می تواند بهترین موقعیت باشد برای آنکه چیزهای تازه را امتحان کنیم. اگر عاشق آب وهوای گرم باشید از اینکه فصل تابستان در حال به انتهای رسیدن است دلگیر خواهید شد و اگر از آن گروه افرادی هستید که از گرما و عرق  کردن به ستوه آمده اید از آمدن روزهای خنک تر به شوق خواهید آمد.

صرف نظر از اینکه شما جزو کدامیک از این دو دسته باشید آن چیز که در آب و هوای شرجی اولویت اول شما خواهد بود این است که ظاهری به هم ریخته و غرق در عرق نداشته باشید. مطمئناً بستن دم اسبی موها راحت ترین کاری است که برای خنک تر کردن خودتان قادر اید انجام دهید با اینحال احتمالا تا الآن از این نمونه تکراری خسته شده اید.

 

 

راه حل خوب برای خلاصی از نمونه دم اسبی حوصله سر بَر چیست؟ بافتن موها. مهم نیست که همه موهایتان را یک جا و در یک دسته ببافید و یا دسته ای از موهایتان را ببافید و به دم اسبی خود اضافه کنید با این وجود این کار راهی برای جمع نگه داشتن موها در بالای سر و مانع از ریختن آن ها  بر روی صورتتان در گرمای تابستان خواهد بود.

ما در این جا برای روزهای باقی مانده از فصل تابستان شش نمونه مورد تأیید ستاره ها را برای بافت مو کنار هم آورده ایم .

برای شما هم جالب است؟ :  این ساعت ها جایزه اسکار برده اند!

۱٫ بافت موی دختر شیر دوش

 
برای رهایی از موهایی که از شدت رطوب زیاد مجعد و غیر قابل کنترل شده اند، نمونه موی دختر شیر دوشِ «کیت باسورث» یک گزینه فرضیه آل است. «بریجیت براگر»، آرایشگر حرفه ای این ستاره، گیس های بافته¬ی «باسورث» را با سنجاق به شکل ضربدری در پشت سرش ثابت کرده تا ترکیبی صاف با این وجود در عین حال رمانتیک داشته باشد.

 

 6 مدل بافت مو برای بقیه روزهای گرم تابستان


۲٫ بافت چند لا

 
اگر شما هم از نمونه موی  بافت تک گیس خسته شده اید قادر اید از نمونه موی چند لایه ای «کریسی تیگن» فرضیه بگیرید. موهای خود را دو قسمت کنید و ببافید و از سنجاق سری ضخیم مانند سنجاق سر نمایش داده شده در عکس برای بستن بافت هایتان استفاده کنید. برای یک انتهای راحت قادر اید از سرم براق کننده و کراتینه بر روی موهای لجوج و سرسخت خود استفاده کنید.

 

 6 مدل بافت مو برای بقیه روزهای گرم تابستان

 


۳٫ بافت شل و آزاد


یک بافت کلاسیک در همه موقعیت ها به کار می آید. یک نمونه بافت شل از قبیل نمونه بافت «هیلی بالدوین» جایگزینی راحت برای جنگ با هوای شرجی و داشتن موهایی صاف و مرتب است. قبل از بافتن موهایتان اسپری خوب مو را از نیمه انتهایی ساقه مو تا انتهای مو اسپری کنید تا استحکام بیشتری به تارهای موی خود بدهید. اضافه کردن چند دسته اکستنشن مو می تواند شما را در رسیدن به ظاهری شبیه به راپونزل یاری کند.

 

 6 مدل بافت مو برای بقیه روزهای گرم تابستان

 


۴٫ نمونه بافت تاجی بالای سر


برای اینکه ثابت کنید با داشتن نمونه موی کوتاه بازهم گزینه هایی برای بافتن موهایتان دارید قادر اید بر روی «لوسی هیل» حساب باز کنید. ما هنوز هم بر روی بافت تاجی بالای سر ایشان که در تابستان سال قبلی جزو پرطرفدار ترین نمونه های بافت بود حساب می کنیم.

برای شما هم جالب است؟ :  گران‌ترین عطرهای دنیا

 

قبل از اینکه موهای جلوی سرتان را از دو طرف به روش شل و آزاد ببافید، از هر طرف یک اینچ از موهایتان بردارید و بگذارید دور صورتتان را در حالتی آزاد و رها در بر بگیرند بعد از آن موها را از قبیل تاج در دو طرف سر ببافید و از اسپری مو استفاده کنید. قادر اید برای محکم کردن موها در جای خود بدون اینکه تکان بخورند از اسپری استفاده کنید.

 

 6 مدل بافت مو برای بقیه روزهای گرم تابستان

 


۵٫ بافت بغل سر


دوست دارید که حتی در روزهای گرم و شرجی هم موهای خود را پایین ببندید؟ یک بافت تکی در قسمت بغل سر مانند نمونه بافت      «کارا دلوین» می تواند کمک خوبی برای جمع کردن مقداری از موهایتان از روی صورت عرق کرده باشد.

 

 6 مدل بافت مو برای بقیه روزهای گرم تابستان

 


۶٫ بافت دم اسبی
 در دو کلمه قادریم بگوییم نمونه موی «جولیان هاف» از سری تلوزیونی “رقص با ستارگان” یعنی: هدف بافتن. همزمان با اینکه این نمونه مو نیاز به صرف وقت و تلاش بیشتری دارد ولی باید گفت نتیجه نهایی ارزش این همه تلاش را خواهد داشت.

 

موهای خود را به سه قسمت مساوی تقسیم کرده (در دو طرف و قسمت بالای سر) و تا قسمت گیج گاه ببافید. بعد از آن سه رشته بافته شده را در یک دسته قرار داده و با هم ببافید. بعد از اینکه انتهای بافت را با کش مو محکم کردید قادر اید مثل «هاف» از حلقه های نقره ای با گل های کوچک برای کامل تر کردن استایل خود استفاده کنید.

 

6 مدل بافت مو برای بقیه روزهای گرم تابستان 
برای شما هم جالب است؟ :  خوش استایل‌ترین ستاره‌های هفته (54)

لینک خبری

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات