کد خبر : 19505
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۰۰
6 views بازدید

باورنکردنی ترین زنان جهان را اینجا ببینیند

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” باورنکردنی ترین زنان جهان را اینجا ببینیند ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم. باورنکردنی ترین زنان جهان را اینجا ببینیند   وقتی کە صحبت از اعتیاد میشه، همه‌ی ما، مواد مخدر را بە یاد می آوریم، با اینحال در این نوشته درمورد خانمهایی صحبت می کنیم […]

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” باورنکردنی ترین زنان جهان را اینجا ببینیند ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم.

باورنکردنی ترین زنان جهان را اینجا ببینیند

 

وقتی کە صحبت از اعتیاد میشه، همه‌ی ما، مواد مخدر را بە یاد می آوریم، با اینحال در این نوشته درمورد خانمهایی صحبت می کنیم کە اعتیاد بە چیزهای باورنکردنی و غریبی دارند.با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده این خانم آنقدر موهای بلندش رو دوست داره ک حتی حاضر نمی شود به توجه به کمر درد و گردن دردی کە بە خاطر سنگینی  موهاش  دچار شده کمی از موهایش را کوتاه نماید.

 

 

مو های بسیار بلند این خانم در زندگی هر روزه وی  نیز مشکلات بسیاری ایجاد کرده با اینحال اعتیاد بە داشتن موی بلند نمی گذارد این مشکلات حل شوند.

 

عجیب ترین زنان جهان را اینجا ببینیند

 

عجیب ترین زنان جهان را اینجا ببینیند

 

عجیب ترین زنان جهان را اینجا ببینیند

 

معمولأ با دیدن و یا شنیدن صدای زنبور همه بە دنبال پناهی برائ نیش نخوردن می باشند با اینحال این خانم  به نیش زنبور عسل اعتیاد دارد و خودش بە دنبال نیش خوردن است تا جاییکه با پیدا کردن زنبور ها و قرار دادن آنها روی نقاط مختلف بدنش بدون هیچ ترس و نگرانی بە دنبال رفع این اعتیاد است.

 

عجیب ترین زنان جهان را اینجا ببینیند

 

با اینحال نوع دیگر جالب اعتیاد ها خوردن یک ماده جالب بە عنوان تنقلات و حتی غذای اصلی است.این دختر خانم جوان عادت بە خوردن شن و ماسه دارد و اگر شن و ماسه در دسترسش نباشد ناخن هایش را می خورد.

برای شما هم جالب است؟ :  دختری که در پارک در جستجوی شوهر میگشت (تصویر)

 

عجیب ترین زنان جهان را اینجا ببینیند

 

و با اینحال جولیا بنت عبدالله، زن ۴۰ ساله ای است کە بە باعث تاخیر هر روزه و رفتن مداوم بە حمام شغل خود را از دست داد.این زن مالزیایی هر روزه پنج تا شش ساعت در حمام بە سر می برد. جولیا روزی ۳۰۰ بار دستان خود را می شوید و ۲۵ بار بە حمام می رود.جولیا بیان میکند: بە این بیماری در سن ۲۰ سالگی زمانی کە در لابراتوار ها کار می کردم و مجبور می شدم خون، ادرار و … را لمس کنم، مبتلا شدم.

 

عجیب ترین زنان جهان را اینجا ببینیند

 

دختری که پلاستیک می‌خورد این دختر ۱۸ ساله که در کالیفرنیا آمریکا زندگی می‌کند در ۱۱ سال قبل حدود ۶۰ هزار شیء پلاستیکی خورده است. «کیلین» در شرح این ادعا گفته است: تا اینجای کار ۱۲ کنترل تلویزیون، حدود پنج هزار مهره پلاستیکی، ۱۰ بطری آب و دیگر اشیاء پلاستیکی را خورده‌ام.

 

ایشان به علاوه از طرف دیگر گفت: پلاستیک تنها چیزی است که دوست دارد بخورد و احساس می‌کند بە خوردن آن نیاز دارد.کیلین که بیشتر پلاستیک‌های مصرفی‌اش را از رستوران محل کارش جمع‌آوری می‌کرد، گفت: ساختار تشکیل دهنده کنترل تلویزیون یکی از خوشمزه‌ترین پلاستیک‌هایی است که خورده‌ام.

 

عجیب ترین زنان جهان را اینجا ببینیند

 

عجیب ترین زنان جهان را اینجا ببینیند

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات