کد خبر : 20332
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۳۷
5 views بازدید

باورنکردنی ترین میوه هایی که تا بحال ندیده اید

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” باورنکردنی ترین میوه هایی که تا بحال ندیده اید ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم. باورنکردنی ترین میوه هایی که تا بحال ندیده اید   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده یک کمپانی چینی علاقه مند ابتکارات تازه، سفارش مردم […]

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” باورنکردنی ترین میوه هایی که تا بحال ندیده اید ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم.

باورنکردنی ترین میوه هایی که تا بحال ندیده اید

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده یک کمپانی چینی علاقه مند ابتکارات تازه، سفارش مردم از تمامی جهان را برای تولید میوه و سبزیجات به شکل دلخواه می‌پذیرد.این شیوه شامل انتخاب شکل مورد نظر برای میوه‌ها و سبزیجات و سپس تولید آن به وسیله کمپانی چینی است. گلابی به شکل مجسمه بودا و یا هندوانه مکعبی از نمونه‌های تولیدی این تولیدکننده است.کمپانی چینی “Fruit Mould Co” علاقه مند ابتکارات تازه بوده و سفارش مردم از تمامی جهان برای تولید میوه و سبزیجات دلخواه را می‌پذیرد.

 

 

کارشناسان این تولیدکننده میوه و سبزیجات با کیفیت بالا را به طرز مستقیم به شکل‌های باورنکردنی و غریب که تا اینجای کار مشاهده نکرده‌اید مبدل می‌کنند.هندوانه مکعبی، خیار به شکل قلب و گلابی به شکل مجسمه بودا از نمونه‌های تولیدی این تولیدکننده شمرده می‌شوند.تمامی مراحل تولید این نوع میوه و سبزیجات با بهره برداری از ساقه پیشرفت یافته گیاه و سپس پر شدن میوه آن با مواد تولیدی گیاه اجرا میشود.

 

عجیب ترین میوه هایی که تا بحال ندیده اید

 

عده ای قالب‌ها باعث تغییر بنیادی در شکل گیاه می‌شوند که از این موارد می‌توان به سیب قلبی شکل اشاره نمود.این تولیدکننده در سوژو، جیانگ‌ سو و چین شرقی تکمیل سفارش میوه مورد توجه شما از روش وب‌سایت خود است.

برای شما هم جالب است؟ :  ماجرای جالب تارک جهان نیکاراگونه و مجسمه‌هایش

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات