کد خبر : 40813
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۷
3 views بازدید

باید با روسیه کنار بیاییم

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه باید با روسیه کنار بیاییم. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید. خبرگزاری مهر: با استناد به گفته رویترز، دونالد ترامپ، مدیرعامل جمهور آمریکا مطرح کرد که دو قدرت هسته ای جهان دست آخر با هم کنار خواهند آمد و آمریکا روابط خود با روسیه را تقویت خواهد نمود. وی گفت که اگر روابطمان با روسیه […]

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه باید با روسیه کنار بیاییم. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید.

خبرگزاری مهر: با استناد به گفته رویترز، دونالد ترامپ، مدیرعامل جمهور آمریکا مطرح کرد که دو قدرت هسته ای جهان دست آخر با هم کنار خواهند آمد و آمریکا روابط خود با روسیه را تقویت خواهد نمود.

وی گفت که اگر روابطمان با روسیه محشر نشود حداقل «خوب» خواهد شد.

ترامپ در نشست خبری خود با «سائولی نینیستو» همتای فنلاندی خود تاکید کرد: من با صدای بلند و بسیار شفاف می گویم، من سال های سال گفته ام که روابط آمریکا با روسیه را افزایش خواهم بخشید. خیلی خوب است که رابطه محشر یا حداقل خوبی با روسیه داشته باشیم.
مدیرعامل جمهور آمریکا به علاوه از طرف دیگر اضافه کرد: آمریکا کشور بزرگ و صاحب تسلیحات هسته ای است. ما باید با روسیه کنار بیاییم و من فکر می کنم نهایتا موفق به انجام این کار شویم.

علیرغم گفته های ترامپ مبنی بر علاقه وی به داشتن یک رابطه خوب با مسکو وی ماه قبلی سری تازه لایحه تحریم های ضد روسی واشنگتن را به امضا رسانید .

ایشان بالاخره وقتی که یک خبرنگار فنلاندی از وی پرسید که آیا روسیه را تهدیدی برای کشورهای اسکاندیناوی به حساب نمی آورید؟ گفت که من کشورهای زیاد دیگری را هم تهدید علیه کشورهای عرصه دریای بالتیک می دانم.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  تشدید تدابیر ایمنی در تمامی اسپانیا
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات