کد خبر : 14041
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
13 views بازدید

با این نوشیدنی چربی سوز در یک هفته لاغر شوید

در باب مسئله سلامتی و رژیم غذایی نوشته ” با این نوشیدنی چربی سوز در یک هفته لاغر شوید “میتواند برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر جالب باشد.   با این نوشیدنی چربی سوز یک هفته ای لاغر شوید   چیزی به بهار نمانده و همه بدنبال زیباتر کردن جسم و کم کردن وزن هستند . با کم کردن سایز و وزن میتوانید در […]

در باب مسئله سلامتی و رژیم غذایی نوشته ” با این نوشیدنی چربی سوز در یک هفته لاغر شوید “میتواند برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر جالب باشد.

 

با این نوشیدنی چربی سوز یک هفته ای لاغر شوید

 

چیزی به بهار نمانده و همه بدنبال زیباتر کردن جسم و کم کردن وزن هستند . با کم کردن سایز و وزن میتوانید در لباسهای خود شیک تر به نظر برسید .رژیم های غذایی سخت و طولانی مدت را کنار بگذارید چرا که میخواهیم یک نوشیدنی بسیار قوی و معجزه آسا را در این نوشته از ایران خبر به شما معرفی کنیم.

 

امروزه رژیم های لاغری بسیاری تبلیغ می شوند که همه شان به شما قول صددرصدی می دهند که لاغرتان می کنند و چربی سوز قوی شکم و پهلو هستند!

 

با اینحال بعد از بهره برداری از بسیاری از آنها پی می بریم که نتایجی که منتظرش بودیم سرابی بیش نبوده و غیر از اینکه پولمان را هدر داده ایم دچار سرخوردگی ناشی از به نتیجه نرسیدن تلاشهایمان هم می شویم.

 

با اینحال ناراحت نباشید ما در این نوشتار یک نوشیدنی چربی سوز قوی معجزه آسا به شما معرفی میکنیم که در عرض یک هفته ۴ کیلوگرم وزن کم کنید و دور کمرتان تا ۱۰ سانتی متر کوچکتر و لاغرتر شود!

 

بسیار محشر تعجبی ندارد که باورتان نشود یا به این نوشته هم مانند بقیه نوشته های لاغری بنگرید با اینحال امتحان کردنش اصلا خرج زیاد و سختی فراوانی برای شما علاقه مندان ندارد. کفایت می کند مواد ضروری این دستورالعمل را که بسیار هم ساده و ارزان هستند تکمیل کنید و این نوشیدنی را در خانه برای خودتان تهیه کنید و قبل از خواب بنوشید.

برای شما هم جالب است؟ :  این افسانه های تناسب اندام را باور نکنید

 

مواد ضروری برای تهیه نوشیدنی چربی سوز قوی

 

۱. یک لیموی تازه و بزرگ

 

۲. هشت فنجان آب

 

۳. یک خیار بزرگ

 

۴. چند برگ نعناع تازه(از ۲ تا ۴ شاخه نعناع کفایت می کند)

 

۵. یک زنجبیل تازه (حدودا ۱۰۰ گرم)

 

نوشته مرتبط: چربی شکم را یک شبه آب کنید

 

دستور تهیه نوشیدنی چربی سوز قوی

 

ابتدا لیمو را تمیز بشویید و به دو قسمت تقسیم کنید. خوب است سر و ته لیمو را هم بزنید. و مبدل به برش دایره ای شکلی شود. سپس ۸ فنجان آب را در یک کاسه بزرگ بریزید و لیموها راداخل آن بیندازید. خیار را پوست بکنید و چند برش بزنید و تمام قطعاتش را داخل کاسه آب و لیمو بریزید.

 

هر تعداد برگ نعناعی که داشتید را به این مواد اضافه کنید. سپس زنجبیل را پوست بکنید و داخل کاسه رنده کنید و کل مواد را خوب هم بزنید تا حسابی با هم مخلوط شوند.

 

معجونی که تکمیل کرده اید در یک ظرف درپوش دار بریزید و داخل یخچال نگهداری کنید. از روز بعد قبل از خواب یک فنجان از این نوشیدنی را میل کنید و در طول روز هم دو سه بار که احساس تشنگی کردید قادر اید به جای آب معمولی این نوشیدنی دست ساز خودتان را بنوشید.

 

بعد از یک هفته مصرف این نوشیدنی اولین نتایج معجزه آسا را خواهید دید.

 

 

خوانده عزیز ایران پی پر درصورت تمایل میتوانید خبر با این نوشیدنی چربی سوز در یک هفته لاغر شوید را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور ابزارهایی در پایین آورده شده است.

برای شما هم جالب است؟ :  وقتی زن و شوهر، با هم رژیم می گیرند...
به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات