کد خبر : 18051
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
9 views بازدید

با فرزندتان پیرامون کاهش وزن صحبت کنید

مقاله ای برای مسئله لاغری و تناسب اندام برای شما انتخاب کرده ایم با اسم با فرزندتان پیرامون کاهش وزن صحبت کنید که امیدواریم مورد پسند خوانندگان ایران پی پر واقع شود. وب‌سایت تتناسب اندام: گروه نوجوان‌هایی که به سوی چاقی پیش می‌روند، یک سخت حقیقی و در حال گسترش است. درست مثل بزرگسالان، نوجوان‌ها هم به همان شکل وزنشان کم می‌شود، یعنی با سوزاندن […]

مقاله ای برای مسئله لاغری و تناسب اندام برای شما انتخاب کرده ایم با اسم با فرزندتان پیرامون کاهش وزن صحبت کنید که امیدواریم مورد پسند خوانندگان ایران پی پر واقع شود.

وب‌سایت تتناسب اندام: گروه نوجوان‌هایی که به سوی چاقی پیش می‌روند، یک سخت حقیقی و در حال گسترش است. درست مثل بزرگسالان، نوجوان‌ها هم به همان شکل وزنشان کم می‌شود، یعنی با سوزاندن کالُری بیشتری از آنچه مصرف می‌کنند. با اینحال با اینحال، این مسئله در نوجوان‌ها دو اختلاف بزرگ دارد.

 

باید بدانید که کودکان معتاد به تکنولوژی هستند. در نتیجهً تکنولوژی زندگی را آسانتر می‌کند – دیگر نیازی نیست از روی مبل برخیزید، بیرون بروید و خیلی کارهای فیزیکی انجام دهید! از اینرو وقتی شما پیرامون‌ی ورزش با فرزندتان صحبت می‌کنید، در حقیقت باید با اعتیاد ایشان به تکنولوژی مبارزه کنید.

اختلاف دوم نوجوان‌ها در مسئله کاهش وزن، این است که بدن آن‌ها بیشتر مستعد پذیرش تغییر است. کاهش وزن برای یک دختر ۱۵ ساله خیلی ساده تر از یک فرد ۴۵ ساله است. این موضوع بدین دلیل است که بدن ما در طرف دیگر اختلاف‌ها مقاومت می‌کند، و اگر یک فرد ۴۵ ساله سالیان درازی ورزش و تغذیه‌ی سالم نداشته است، بدنش با این تفاوت مبارزه می‌کند. در چنین شرایطی ست که که بدن یک فرد ۱۵ ساله مقاومت خیلی کمتری خواهد داشت.

پس شما پیرامون مسئله کاهش وزن فرزندتان یک مانع و از جهت دیگر یک فرصت دارید. بسیار بسیار محشر، اکنون به چه نحو میتوانید به فرزندتان کمک کنید تا وزنش را کم کند؟

برای شما هم جالب است؟ :  رژیم لاغری باورنکردنی با شیوه موزی ژاپنی

 

 
بگذارید بداند که به فکرش هستید

حساس، با اینحال از جهت دیگر هم خیلی شفاف باشید. شما قصد ندارید زندگی فرزندتان به اخطار بیفتد، چرا که با توجه شدیدا اضافه وزنش در معرض خطرات متفاوتی از قبیل فشار خون بالا، دیابت، مشکلات قلبی و غیره قرار خواهد گرفت و باید عمری را با پذیرش این مسئله سپری کند و رنج بکشد. اجازه دهید که فرزند شما این مسئله را بداند.

پیرامون‌ی فرضیه‌آل‌ها با فرزندتان گپ بزنید

نیازی نیست دخترتان وقتی دبیرستانی است حتما ۵۰ کیلوگرم باشد. ایشان باید بدنی سالم داشته باشد نه اینکه اسکلت باشد. به ایشان بگویید که نداشتن شکم شش تکه یک نقص نیست، ایشان برای کنترل وزنش و بدست آوردن تناسب اندام تنها باید حواسش به خورد و خوراکش باشد و ورزش کند.

از باورهای فراگیر دوردستی کنید

بدترین کاری که میتوانید در حق ایشان انجام دهید، این است که به فروشگاه بروید و برایش قرص‌های کاهش وزن تهیه کنید، چیزی که عملاً هیچ کمکی به ایشان نخواهد کرد. هر دوی شما باید بدانید که کاهش وزن تعهدی است که باید در کل زندگی‌تان داشته باشید، کاهش وزن با خرید چند کالا تجاری بدست نخواهد آمد. (حقایقی پیرامون‌ی قرص‌های لاغری)

خانواده‌ای اکتیو باشید

فعالیت کردن را به کل خانواده گسترش دهید. بعد از شام به پیاده روی بروید، به مسابقات محلی بسکتبال بپیوندید و خلاصه کاری کنید که از پشت رایانه، تلویزیون، یا بازی‌های رایانه ای بلند شوید و لحظات خوشی را همراه با هم سپری کنید.

در کل باید مثبت باشید. نباید با وقایع اطرافتان برخورد منفی داشته باشید. مکالماتی که با فرزند خود دارید، باید به شکلی باشد که بداند در همین وضعیتی که قرار دارد عاشقش هستید، با اینحال می‌خواهید چیزهای تازه ای را هم شروع کنید. فرزند شما باید بداند که تنها با چند تغییر ساده در سبک زندگی‌اش می‌تواند وزنش را کم کند، و شما آنجایید تا به ایشان کمک کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  شیوه سریع کاهش وزن بعد از زايمان

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات