کد خبر : 19331
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۶
7 views بازدید

بخشی از شهر اهواز در خاموشی فرو رفت

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه بخشی از شهر اهواز در خاموشی فرو رفت. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم. ایرنا: بالا رفتن مصرف برق در کلانشهر به دلیل شدت گرمای هوا صبح روز یکشنبه دلیل حریق گرفتن چند پست برق در منطقه سپیدار شده و بخشی از شهر اهواز در خاموشی رفت. محمود دشت […]

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه بخشی از شهر اهواز در خاموشی فرو رفت. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم.

ایرنا: بالا رفتن مصرف برق در کلانشهر به دلیل شدت گرمای هوا صبح روز یکشنبه دلیل حریق گرفتن چند پست برق در منطقه سپیدار شده و بخشی از شهر اهواز در خاموشی رفت.

محمود دشت بزرگ اظهار کرد: به دلیل بالا رفتن پیک مصرف برق ظرفیت بار ترانسهای شرق اهواز کامل پر شد و فشار فراوانی بر این ترانسها وارد شد.

وی اظهار کرد: متعاقب آن سر کابل خروجی ۳۲ کیلو ولت سپیدار و نیز ترانس این منطقه دچار حریق سوزی شد که فورا دستگاههای خدمات رسان از نمونه حریق نشانی وارد رفتار شدند و توانستند حریق سوزی را به طرز کامل مهار کنند.

وی گفت: هم اینک حدود ۱۰۰ مگاوات برق در شرق اهواز در منطقه سپیدار دچار سخت شده که ۷۰ درصد آن تا دو ساعت دیگر وارد مدار می شود و ۳۰ درصد ما بقی نیز تا صبح یکشنبه اصلاح و وارد مدار می شود.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان نیز در محل حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: تمامی قابلیت ها شهرستان برای مهار حریق سوزی در پست برق سپیدار استفاده شد و باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که ضمن خاموش شدن حریق سوزی از سرایت این حریق سوزی به دیگر بخشها جلوگیری شد.

کیامرث حاجی زاده اضافه کرد: هم اینک تمامی نیروهای فنی برق استان و برق منطقه ای در محل حادثه حاضرند و در سریعترین لحظه ممکن سخت بوجود آمده برطرف خواهد شد.

برای شما هم جالب است؟ :  ممنوعیت خروج مردم بدون گذرنامه در اربعین

وی گفت: گسترش ناگهانی دما دلیل فشار به شبکه برق شده و شهروندان باید برای جلوگیری از این دست اتفاقات درمقایسه با صرفه جوئی اقدام نمایند.

وی گفت: هم اینک برق جاهای سپیدار، نبوت، صداقت و معلم اهواز قطع می باشد که تا دو ساعت آتی برق اغلب این جاهای وصل خواهد شد.

این حریق سوزی و قطع برق در اهواز در حالی رخ داده که در طول چند روز قبلی کمپانی برق در اطلاعیه های متعددی از مردم درخواست صرفه جوئی کرده است.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات