کد خبر : 30369
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۴۵
26 views بازدید

برانکو؛ ۴ جام، ۴ قهرمانی

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه برانکو؛ ۴ جام، ۴ قهرمانی . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید. ایسنا: پرسپولیس برای لیگ هفدهم اهداف بزرگی دارد. آنها با حفظ کادر مدیریتی و فنی و تقویت کادر بازیکنان خود، در جستجوی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر، جام حذفی و سوپر جام بودند که هنوز اولین جام را […]

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه برانکو؛ ۴ جام، ۴ قهرمانی . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

ایسنا: پرسپولیس برای لیگ هفدهم اهداف بزرگی دارد. آنها با حفظ کادر مدیریتی و فنی و تقویت کادر بازیکنان خود، در جستجوی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر، جام حذفی و سوپر جام بودند که هنوز اولین جام را به دست آورده‌اند.

 پرسپولیس قصد توقف ندارد؛ برانکو این دفعه قهرمانی در آسیا را هدف قرار داده و برای همین هدف هم تیمش را تکمیل می‌کند. ایشان با این وجود به تکرار قهرمانی در لیگ برتر می‌اندیشد. به گفته برانکو پرسپولیس در جستجوی موفقیت در همه مسابقات و به نحوی چشمش را به کسب جام حذفی، لیگ برتر، سوپر جام و لیگ قهرمانان آسیا دوخته است که هنوز اولین جام را با شکست نفت تهران به چنگ آورد. آنها که شاکله یک تیم قهرمان را دارند، با کمترین تفاوت روانه فصل ۹۶ – ۹۷ می شوند. آمادگی بالای پرسپولیس باعث شد دیگر تیم‌ها نسبتا بهتر از ادوار قبلی رفتار کنند و برای رسیدن به این تیم دست به هر کاری بزنند.

* کادرفنی و مدیریتی

مثل سه فصل قبلی، پرسپولیس با برانکو کار را ادامه می‌دهد؛ مربی‌ای که توانمندی‌های خود را به دفعات نمایش داده با اینحال این دفعه کار دارای اختلاف‌تر است. سطح انتظارات از این تیم گسترش یافته و برانکو بدین شکل انتظاری از خودش دارد. برانکو برای رسیدن به خواسته‌های خودش، تیم و هواداران، موارد ضروری را به باشگاه مطرح کرد و باشگاه هم در تهیه آنها موفق بود.

برای شما هم جالب است؟ :  لیورپول، توصیه دوم بارسلونا برای کوتینیو را مردود دانست

مدیریت پرسپولیس بر خلاف یک دهه قبلی بیشترین ثبات را داشته و علی اکبر طاهری که دو فصل است با اسم سرپرست فعالیت می‌کند، توانسته محیط آرامی را برای این تیم درست کند. کمتر پرسپولیسی‌ای می باشد که از طاهری تعریف و تمجید نکند و مثل بازیکنان و مربیان، ایشان را هم در موفقیت تیم سهیم می‌دانند.

به توجه به موفقیت‌های واپسین، همه در انتظار معرفی هیات مدیره تازه پرسپولیس هستند؛ وعده‌ای که روز به روز به تاخیر می‌افتد با اینحال تیم تازه مدیریتی پرسپولیس نشان خواهد داد که چقدر با این تیم همراه است.

* بازیکنان

قصه نقل و انتقالات پرسپولیس برای لیگ هفدهم مانند لیگ شانزدهم است. آنها مثل فصل قبلی خیلی زود مهره‌های ضروری برانکو را جذب کردند و در سوی مقابل با کوچ ناموفق ستاره‌های‌شان هم مواجه شدند. این دفعه هم طارمی در نقش جدا شونده ظاهر شد و با اینحال به دلیل پیمان سفت و سختی که ابتدای فصل قبلی و بعد از پشیمانی از جدایی صورت گرفته بود، نتوانست به تیم دیگری منتقل شود و با تاخیر بسیار زیاد به تمرینات تیمش اضافه شد.

جدایی زودهنگام سروش رفیعی از پرسپولیس هم در ابتدای فصل نقل و انتقالات سر و صدای فراوانی به پا کرد با اینحال ایشان دلایل ویژه خودش را داشت و حاضر به تمدید پیمان نشد تا پرسپولیس به جای ایشان سیامک نعمتی را در خط هافبک جذب کند و فضا برای محسن مسلمان بازتر شود.

در سوی مقابل، پیوستن بازیکنانی مانند شجاع خلیل‌زاده و شایان مصلح خیال هوادران را از بابت خط دفاعی راحت کرد و پرسپولیس روی نیمکت هم مهره‌های قابل اتکایی خواهد داشت.

برای شما هم جالب است؟ :  در یوونتوس، من را درک نمی کردند

در خط حمله، پرسپولیسی‌ها خیلی زود گادوین منشا را دریافت کردند و همین مسئله هم دلیل شده بود که برانکو مخالفتی با رفتن طارمی نداشته باشد با اینحال نرفتن طارمی و بودن منشا می‌تواند قدرت هجومی این تیم را چند برابر کند.

* تکمیل برای فتح چهارگانه

پرسپولیس در فصل تکمیل سازی در اوکراین اردو زد و حدودا اردوی درستی را هم پشت سر گذاشت. این تیم همه چیز برای موفقیت دارد. کار پرسپولیس از بازی با نفت تهران در سوپر جام شروع شد و با فتح این جام همراه بود. بعد از گذشت چند هفته از لیگ برتر، شاگردان برانکو به الاهلی عربستان می‌رسند که باید دو بازی خارج از خانه را در زمین بی‌طرف با این تیم برگزار کنند. رقابت‌های جام حذفی هم بعد از لیگ قهرمانان آسیا شروع می‌شود.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات