کد خبر : 26142
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
8 views بازدید

برترین گوشی‌هایی که بی صبرانه منتظرشان هستیم

توصیه میکنیم در صورت وجود علاقه مندی به مقالات علوم دیجیتال مقاله برترین گوشی‌هایی که بی صبرانه منتظرشان هستیم را مطالعه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امیدواریم این مقاله علمی میتواند مورد استقبال شما واقع شود. وب‌سایت دیجی لند – دانیال حجازی: معرفی برترین موبایل های نیمه دوم سال ۲۰۱۷ با انتهای ۶ ماهه در ابتدا سال به مرور لحظه شروع خواهد […]

توصیه میکنیم در صورت وجود علاقه مندی به مقالات علوم دیجیتال مقاله برترین گوشی‌هایی که بی صبرانه منتظرشان هستیم را مطالعه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امیدواریم این مقاله علمی میتواند مورد استقبال شما واقع شود.

وب‌سایت دیجی لند – دانیال حجازی: معرفی برترین موبایل های نیمه دوم سال ۲۰۱۷ با انتهای ۶ ماهه در ابتدا سال به مرور لحظه شروع خواهد شد. تعداد زیادی از این مدلهای برتر در کنفرانس IFA 2017 توزیع می گردند.

اولین نیمه سال جاری به انتهای رسید. در این دوره زمانی ابزار‌های فوق‌العاده توانمندی به مارکت معرفی شدند که با اسم نمونه‌ای از آن‌ها می‌توان به گلکسی اس ۸ و برادر بزرگتر آن یعنی گلکسی اس ۸ پلاس، ال جی جی ۶، اچ تی سی یو ۱۱، وان پلاس ۵ و اکسپریا ایکس زد پریمیوم اشاره نمود.

 

با شروع نیمه دوم سال، پیش بینی میکنیم تولیدات توانمند دیگری به جهان موبایل معرفی شوند، تولیداتی که مارکت فروش برترین تلفن های قابل حمل گفته شده را با مساله بنیادی مواجه خواهند کرد.

ال جی وی ۳۰

ال جی از دو سال پیش، همراه با سری G که در بر دارنده مدلهای برتر این تولیدکننده است، یک خانواده تازه را به بخش موبایل خود اضافه کرد که مدلهای برتر نسبتا قدرتمندتری را در دل دارد. تا اینجای کار تنها دو گوشی موبایل از سری V معرفی شده‌اند و بعد از ال جی وی ۱۰ و وی ۲۰، پیش بینی میکنیم در آتی‌ای نزدیک بیننده معرفی ال جی وی ۳۰ با اسم یکی از برترین موبایل های نیمه دوم سال ۲۰۱۷ باشیم.

تا اینجای کار اخبار غیر موثق بسیار فراوانی از قبیل تجهیز شدن آن به پنل صفحه نمایش OLED برای بار نخست به اشتراک تمامی تلفن های قابل حمل ال جی شنیده‌‌ایم و تمامی آن‌ها را در نوشته نتیجه گیری اخبار غیر موثق مرتبط به ال جی V30 گردآوری کرده‌ایم.

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

یکی از مهمترین مشخصه‌های این ابزار با استناد به اخبار غیر موثق، داشتن ساختار کشویی برای جا دادن یک صفحه نمایش دوم نسبتا بزرگتر در مقایسه با دو کالا پیشین همین سری است. حدسیات می شود نمونه برتر تازه ال جی یک روز مانده به شروع کنفرانس IFA 2017 و در روز سی و یکم آگوست (نهم شهریور) معرفی شود.

 


سونی اکسپریا ایکس زد ۲

سونی بنا دارد قبل از شروع کنفرانس IFA سال جاری، در روز سی‌ام آگوست یک اتفاق در دست به خود برگزار کند. از لحاظ ما، برنامه‌ریزی برای چنین مراسمی به این معنی است که نمونه برتر و تلفن های قابل حمل سونی تازه ای در راه هستند. معرفی مدلهای برتر سونی هر شش ماه یکبار و درست چند روز مانده به اجرا اتفاقات بزرگ جهان تکنولوژی از قبیل کنفرانس‌های MWC و IFA اتفاق می‌افتد و امسال نیز چنین روندی را پیش بینی میکنیم.

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

حقیقت این است که تنها می‌دانیم یک نمونه برتر تازه سونی در اتفاق آتی توزیع خواهد شد، با اینحال پیرامون اسم آن تنها قادر به حدس و گمان هستیم. با استناد به اخبار غیر موثق پیش بینی میکنیم سونی با معرفی کالا توانمند تازه خود، به لیست گوشی‌سازانی که از دیزاین بدون حاشیه در اطراف صفحه نمایش محصولان خود استفاده می‌کنند بپیوندد. این کالا یقینا حاوی یک صفحه نمایش ۶ اینچی است، صفحهء نمایشی که نسبت ابعاد تصویر آن از قبیل گلکسی اس ۸، ال جی جی ۶ و اسنشال فون یک عدد نامتعارف خواهد بود.

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

با استناد به نسبت ابعاد تصویر ۱۸:۹ این ابزار که اخبار غیر موثق به آن تاکید دارند، یکی از بهترین موبایل های نیمه دوم سال ۲۰۱۷ حاوی بدنه‌ای کشیده و لاغر اندام خواهد بود. اگر پنل چنین صفحهء نمایشی از قبیل اکسپریا ایکس زد پریمیوم حاوی رزولوشن ۴K باشد، بی تردید با یک شاهکار به تمام معنا در قسمت نمایشگر مواجه خواهیم بود.

برای شما هم جالب است؟ :  بهترین رایانه های قابل حمل هیبریدی

 


نوکیا ۹

اچ ام دی گلوبال بعد از خرید حق بهره برداری از برند نوکیا، با وعده معرفی شش یا هفت گوشی موبایل تشکیل شده از یک یا دو نمونه برتر وارد میدان شد. بعد از معرفی چند کالا میان‌رده و ظاهر شدن دو گوشی موبایل ساده نوکیا در تارنما TENAA، اکنون همه نگاه‌ها به نمونه برتر این برند دوخته شده که با استناد به اخبار غیر موثق، نوکیا ۹ اسم خواهد داشت.

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

برخلاف دیگر موبایل های نیمه دوم سال ۲۰۱۷ هنوز پیرامون لحظه معرفی نوکیا ۹ به نتیجه مشخصی نرسیده‌ایم. با کنار هم قرار دادن تولیدات مورد انتظار در ۶ ماهه آتی و به علاوه از طرف دیگر تولیدات معرفی شده در نیمه در ابتدا، با یک کلکسیون شامل قدرتمندترین ابزار‌ها رو به رو می‌شویم که کار را برای اچ ام دی گلوبال برای رقابت در دسته‌بندی پیشرفته‌ها سخت می‌کند. پیرامون حضور و یا عدم حضور آن در IFA 2017 نمی‌توانیم نظر بدهیم، با اینحال با استناد به وعده کمپانی تولید کننده، نمونه برتر نوکیا مطمئنا تا انتهای سال جاری توزیع خواهد شد.

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

با اسم بخشی از مهمترین ویژگیهای تکنیکی و توانایی‌های گوشی اندرویدی نوکیا ۹ که تا اینجای کار با استناد به اخبار غیر موثق به آن‌ها پی برده‌ایم، می‌توان به بهره برداری از پردازشگر اسنپدراگون ۸۳۵، تجهیز شده به دوربین دوتایی و به علاوه از طرف دیگر ۶ یا ۸ GB حافظه رم اشاره نمود. بدون وجود قابلیتی ویژه به جز این موارد، نمی‌توان مارکت خوبی برای نوکیا ۹ پیش‌بینی کرد، با وجود این دیدن اسم نوکیا بر روی یک ابزار تجهیز به اسنپدراگون ۸۳۵ آرزوی قلبی ما است.

برای شما هم جالب است؟ :  بهترین لپ تاپ‌ ها؛ از مک بوک‌ها تا کروم بوک‌ها

 


گوگل پیکسل ۲ / پیکسل ایکس ال ۲

سال قبلی، گوگل پیکسل و گوگل پیکسل ایکس ال ۲ مبدل به دو مورد از بهترین و پرهزینه‌ترین مدلهای برتر اندرویدی شدند که در عرصه‌های مختلف از قبیل توانایی‌های نرم افزاری، عملکرد پردازشی و علي الخصوص کیفیت دوربین بسیاری از مدلهای برتر دیگر کمپانی‌ها را شکست دادند. سخت اصلی آن‌ها عدم معرفی به تعداد کافی با استناد به درخواست مارکت و بیشتر از آن، هزینه بسیار بالای ابزار‌ها است، به طوری که در مارکت ایران به ترتیب حدود سه و سه میلیون و پانصد هزار تومان هزینه دارند.

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

ورژن‌های تازه این دو نمونه بی تردید جزو بهترین موبایل های نیمه دوم سال ۲۰۱۷ خواهند بود و امیدواریم گوگل با از میان برداشتن مشکلات پیشین، عرصه خرید را برای مصرف کنندگان بیشتری ممکن کند. پیرامون حضور آن‌ها در IFA سال جاری خبری به گوش نرسیده است، بدین جهت پیش بینی میکنیم در ابتدای پاییز بیننده معرفی تولیدات تازه گوگل باشیم. حدسیات می شود با پیروی از سبک دیزاین حال حاضر تلفن های قابل حمل، گوگل پیکسل ۲ و پیکسل ایکس ال ۲ حاوی حداقل میزان حاشیه ممکن در اطراف نمایشگر‌های خود باشند.

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

نگاه‌ها بیش از همه به توانایی‌های نرم افزاری این دو ابزار، که به اندروید خام و ناب گوگل تجهیز خواهند شد، دوخته شده است. با اسم دیگر ویژگیهای تکنیکی مورد انتظار باید به تجهیز شدن به پردازشگر اسنپدراگون ۸۳۵، حداقل ۴ GB حافظه رم و علي الخصوص یک دوربین بسیار باکیفیت اشاره کنیم. پیش‌بینی می‌کنیم نمونه حاوی پسوند ایکس ال، از نو حاوی صفحهء نمایشی بزرگتر و تجهیز به رزولوشن بیشتر باشد.

 


گلکسی نوت ۸

نه تنها در بین موبایل های نیمه دوم سال ۲۰۱۷ ، حتی در تمامی لحظه‌ها مدلهای برتر سامسونگ در کانون تمرکز قرار دارند. با اینکه سامسونگ با معرفی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس نشان داد مشکلات پدید آمده در نمونه برتر پیشین سری Note را رفع کرده است، با اینحال بسیاری از مصرف کنندگان تا لحظه مشاهده کالا بعدی این سری و حتی گذشت چند ماه از لحظه معرفی آن، خاطره بد گلکسی نوت ۷ را از یاد نخواهند برد.

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

با اسم یک خلاصه از انبوه شایعاتی که پیرامون گلکسی نوت ۸ شنیده و رندرهایی که از آن دیده‌ایم، این گوشی موبایل ورژن بزرگتر گلکسی اس ۸ پلاس خواهد بود که به جای یک دوربین عادی، در پنل پشتی آن یک دوربین دوتایی قرار می‌گیرد. مهمترین خصوصیت تولیدات سری Note که دایره کاربری آن‌ها را گسترش می‌دهد قلم S-Pen است. پیش بینی میکنیم این دفعه، در مقایسه با قلم گلکسی نوت ۵ با اسم کالا سال ۲۰۱۵، قابلیت ها بسیار بیشتری به آن اضافه شوند.

برای شما هم جالب است؟ :  ارزان ترین موبایل های تجهیز به سنسور اثر انگشت

 


آیفون ۸ / آیفون ۷ اس / آیفون ۷ اس پلاس

باید بهترین موبایل های نیمه دوم سال ۲۰۱۷ که در بالا معرفی کردیم را یک طرف و این سه کالا را در طرفی دیگر قرار دهیم، چرا که تمامی آن‌ها اندرویدی و سه گوشی موبایل اپل تجهیز به سیستم عامل آی ایشان اس هستند. بیش از ورژن‌های تازه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس، آیفون ۸ در کانون توجه قرار دارد.

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

با اسم نمونه‌ای از مهترین توانایی‌های آن باید به داشتن حاشیه‌های بسیار کم در اطراف صفحه نمایش، تجهیز شدن به تکنولوژی شارژ سریع، تجهیز شدن دوربین سلفی به تکنولوژی تشخیص چهره سه بعدی و علي الخصوص قرارگیری سنسور اثر انگشت در پایین نمایشگر اشاره نمود.

برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 که شدیدا انتظار آن‌ها را می‌کشیم

نه تنها بهره برداری از آی ایشان اس ۱۱ در آن باعث گسترش چشمگیر توانایی‌های نرم افزاری خواهد شد، حتی به خاطر تجهیز شدن به پردازشگر اپل A11 پیش بینی میکنیم عملکرد سخت افزاری نیز به طرز چشمگیری افزایش بیابد. هرچه باشد، در سال ۲۰۱۷ و دهمین سالگرد معرفی اولین آیفون قرار داریم، بدین جهت برآورد میشود اپل در نیمه‌های ماه سپتامبر، سه کالا خیره‌کننده را به جهان تکنولوژی معرفی کند.

وجه اشتراک موبایل های نیمه دوم سال ۲۰۱۷

مهمترین خصوصیت ظاهری تولیدات گفته شده، داشتن حاشیه‌های کم در اطراف صفحه نمایش است. مصرف کنندگان به این سبک از دیزاین روی خوشی نمایش داده‌اند و گوشی‌سازان بدین جهت، همگی تصمیم به پیروی از آن گرفته‌اند. به این وسیله می‌توان بی توجه به بزرگتر کردن ابعاد کلی ابزار، صفحه نمایش بزرگتری در آن به کار برد.

سایت خبری “ایران پی پر” امیدوار است مقالات علمی و دیجیتال آن از نمونه مقاله برترین گوشی‌هایی که بی صبرانه منتظرشان هستیم مورد بهره برداری شما دوستان عزیز واقع شود. در بیشتر مواقع میتوانید دوستان خود را با ابزارهای سایت در باب این مقاله و مباحث دیگر سایت مطلع کنید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات