کد خبر : 20308
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰:۴۱
10 views بازدید

برخورد ۹ خودرو در سوادکوه و ۴ مصدوم

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه برخورد ۹ خودرو در سوادکوه و ۴ مصدوم. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم. خبرگزاری ها: سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، از مصدوم شدن ۴ نفر بر اثر برخورد ۹ خودرو در در منطقه سوادکوه بعد از تونل شیرگاه به سوی قائم شهر اطلاع داد. زکریا اشکپور در […]

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه برخورد ۹ خودرو در سوادکوه و ۴ مصدوم. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم.

خبرگزاری ها: سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، از مصدوم شدن ۴ نفر بر اثر برخورد ۹ خودرو در در منطقه سوادکوه بعد از تونل شیرگاه به سوی قائم شهر اطلاع داد.

زکریا اشکپور در گفت و گو با ایسنا، با مطرح این خبر اظهار کرد: در ساعت ۱۱ و ۲ دقیقه امروز سه‌شنبه ۳۰ خردادماه، خبر برخورد ۹ خودرو در منطقه سوادکوه بعد از تونل شیرگاه به سوی قائم شهر به مرکز ارتباطات اورژانس استان مازندران مطرح شد.

وی اضافه کرد: فورا دو ابزار آمبولانس از پایگاه‌های اورژانس پل سفید و شیرگاه و آمبولانس همکاران هلال احمر جوارم به محل حادثه اعزام شدند.

اشکپور تصریح کرد: این حادثه چهار مصدوم شامل دو نفر زن و دو نفر مرد داشت که مصدومین که به وسیله تیم‌های اورژانس اعزامی بعد از انجام اعمال درمانی ابتدایی به درمانگاه شیرگاه منطقه اعزام شدند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، یادآور شد: باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که مصدوم با حال وخیم گزارش نشد.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  مهار حریق در کوه خامین بعد از 7 روز تلاش
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات