کد خبر : 39848
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۵
22 views بازدید

برنامه های معاون تازه گردشگری مطرح شد

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه برنامه های معاون تازه گردشگری مطرح شد. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم. خبرگزاری مهر: مراسم تودیع مرتضی رحمانی موحد معاون سابق گردشگری کشور و معرفی محمد محب خدایی معاون گردشگری تازه با حضور مدیرعامل سازمان میراث فرهنگی در سالن اجتماعات سازمان میراث فرهنگی برگزار شد. در این برنامه […]

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه برنامه های معاون تازه گردشگری مطرح شد. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم.

خبرگزاری مهر: مراسم تودیع مرتضی رحمانی موحد معاون سابق گردشگری کشور و معرفی محمد محب خدایی معاون گردشگری تازه با حضور مدیرعامل سازمان میراث فرهنگی در سالن اجتماعات سازمان میراث فرهنگی برگزار شد.

در این برنامه محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در مراسم معارفه خود گفت: اقتصاد گردشگری مفاهیم قبلی را دچار تغییر کرده و نگاه تازه ای درمبانی راهبری گردشگری باز کرده است. اجرای برنامه مفهومی شهر گردشگر با نگاه تغییر رویه مدیریت شهری در سود برداری حداکثری از ظرفیت های اقتصادی شهر با تغییر نگرش جامعه صرفا شهروند محور به جامعه گردشگر داخلی و خارجی در جهت ایجاد سود پایدار شهری یکی از برنامه های مورد نظر در این معاونت است.

وی گفت: در بحث پیشرفت متوازن و پایدار گردشگری کشور و اقتصادی کردن سفر با بررسی ظرفیت های بالقوه برنامه هایی مانند تدوین تقویم گردشگری، استقرار نظام جامع آموزش گردشگری، استقرار نظام جامع محاسبه گردشگری TSI، پیشرفت گردشگری دریایی، ایجاد مانیتورینگ گردشگری از نمونه برنامه های این معاونت است.

محب خدایی اضافه کرد: اجرا جشنواره ملی و استانی «هنر ایرانی، نمای جهانی» جلب هم کاری شبکه های نمایشگرهای درون و برون مرزی در معرفی جاذبه های گردشگری، تدوین بسته های سفرهای تلفیقی داخلی با استناد به مسیرهای گردشگری، بهره برداری از شیوه های نوین جذب بازار، میزبانی از سفرهای آشناسازی با صنعت گردشگری به همت خبرنگاران، جراید و تجار از برنامه های معاونت گردشگری این سازمان در عرصه جذب بازار و آگهی بین المللی است.

برای شما هم جالب است؟ :  مرگ دلخراش «آتنا» و چند نکته قابل تامل

این مراسم برای معرفی محب خدایی با اسم معاون تازه گردشگری و تودیع مرتضی رحمانی موحد برگزار شد با این وجود بعد از رحمانی موحد، هادی سیدقره رومیانی سرپرستی این معاونت را به مدت کوتاهی بر عهده گرفته بود. محب خدایی که با حکم علی اصغر مونسان با اسم معاون گردشگری منصوب شده است قبل از این معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش بوده است.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات