کد خبر : 28166
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵
15 views بازدید

برند کانن؛ مسیر موفقیت از جاده کیفیت

خواندن نوشته در باب جذب بازار میتواند مورد قبول بسیاری از خوانندگان سایت ایران پی پر باشد. برند کانن؛ مسیر موفقیت از جاده کیفیت مقاله ایست در این عرصه که پیشتر میتوانید آن را مطالعه کنید. کمپانی کانن به‌خوبی این نکته را دریافته است که در جهان امروز، دیگر کمتر فردی است که با داشتن موبایل هوشمند خود، برای ثبت لحظات زندگی به سوی دوربین‌های […]

خواندن نوشته در باب جذب بازار میتواند مورد قبول بسیاری از خوانندگان سایت ایران پی پر باشد. برند کانن؛ مسیر موفقیت از جاده کیفیت مقاله ایست در این عرصه که پیشتر میتوانید آن را مطالعه کنید.

کمپانی کانن به‌خوبی این نکته را دریافته است که در جهان امروز، دیگر کمتر فردی است که با داشتن موبایل هوشمند خود، برای ثبت لحظات زندگی به سوی دوربین‌های پیشرفته عکاسی برود؛ با اینحال ولی باید گفت این دوربین‌ها در عکاسی حرفه‌ای برای نشریات تصویری کماکان قابل استفاده بوده و بسیاری از افرادی که به عکاسی علاقه‌مند هستند نیز به این دوربین‌ها گرایش نشان می‌دهند. پیرامون همین مسئله کانن، به توجه به انواع تلفن های همراه هوشمند پیشرفته، کماکان مکان خود را در مارکت دوربین حفظ کرده است.

در این خبر تلاش می‌شود چند راه حل جذب بازار عمده این تولیدکننده، در راستای ترویج تولیدات و فروش خوب‌تر معرفی شود:

تمرکز روی کالا

کالا به نوعی اصلی‌ترین جزء یک روند تبلیغاتی به‌شمار می‌رود؛ هرچه کیفیت، خلاقیت و کاربردی بودن یک کالا از درجه بالایی دارا باشد، تأثیرگذاری بیشتری روی مخاطب خواهد داشت و بالاخره آنچه  مصرف‌کنندگان را از نو به سمت یک برند بازمی‌گرداند، کیفیت کالایی است که معرفی داده است. یکی از نقاط قوت برند کانن در استراتژی‌هایی که به‌کار می‌برد، خلاقیت و خلاقیت در معرفی تولیدات است.

کیفیت محشر همراه با هزینه خوب

کانن اعتقاد دارد که مسیر موفقیت از جاده کیفیت می‌گذرد؛ به این معنا که آنچه بالاخره موفقیت یک کمپانی تولیدی را تضمین می‌کند، درجه کیفیت تولیدات آن است و همان‌گونه که پیشتر نیز ذکر شد، گروه تولیدی کانن تمرکز مخصوصی روی مسئله دارد.

 

با اینحال از دیگر مواردی که دلیل جذب بیشتر مصرف‌کنندگان می‌شود، نحوه هزینه‌گذاری تولیدات است؛ کمپانی کانن که در یک محیط نبردی شدید با دیگر تولیدکنندگان بزرگ جهانی قرار گرفته است نیز به ارزش نحوه قمیت‌گذاری پی برده و تلاش می‌کند با معرفی تولیداتی با هزینه‌های پذیرفتنی، طیف بیشتری از خریداران را برای خود داشته باشد.

برای شما هم جالب است؟ :  دیجیتال مارکتینگ از سیر تا پیاز (2)

 

سیاست کلی کانن برای هزینه‌گذاری محصولاتش به شیوه‌ای است که حداکثر مردم قادر به خرید تولیدات این برند باشند. سعی در معرفی هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه منجر شده است که گروه مصرف‌کنندگان این برند، تعداد قابل‌توجهی را تشکیل دهند و همین نکته نیز دلیل موفقیت برند کانن در هزینه‌گذاری شده است. کیفیت محشر همراه با هزینه‌گذاری مقرون‌به‌صرفه، مکان معتبری را در بین دیگر رقبا برای کانن بوجود آورده است و داشتن خریداران بیشتر نیز پیامد همین سیاست است.

توزیع سریع و خدمات خوب

از آنجایی که رضایتمندی خریدار از جدی ترین عوامل در گسترش مارکت و فروش بیشتر است، هر برندی باید برای جلب بیشتر رضایت خریداران خود تلاش کند. با استناد به این شرایط رسیدن راحت و کم‌هزینه کالا به دست خریداران، می‌تواند یکی از روشهای مهم جلب رضایت مصرف‌کنندگان باشد.

 

توزیع خوب نمونه دیگری از روشهای برند کانن است که به‌طور مستقیم در راستای اهداف جذب بازار آن پیش می‌رود. هم کاری خوب با سیستم حمل‌ونقل منجر شده است که تولیدات کانن به سادگی، با حداقل هزینه و بدون هیچ مشکلی به دست مصرف‌کنندگان برسد.

 

به علاوه از طرف دیگر داشتن نمایندگی‌های مجاز در بسیاری از جاهای جهان نیز دلیل معرفی خدمات بعد از فروش مناسبی برای این برند شده و رضایت خریداران را برای این گروه تولیدی به ارمغان آورده است. حدودا تمام تولیدات این گروه تولیدی به تعداد فراوانی از کنفرانس‌ها و فروشگاه‌های جهان ارسال شده و مصرف‌کنندگان این برند برای یافتن قطعات تولیدات آن دچار سخت نخواهند شد؛ از اینرو می‌توان گفت دستیابی راحت و سریع به تولیدات این برند و دریافت خدمات بعد از فروش خوب، از دیگر استراتژی‌های جذب بازار کانن است که خریداران جهانی را برای این برند حفظ کرده است.

فروش اینترنتی راحت

از آنجایی که در عصر دیجیتال زندگی می‌کنیم، خرید و فروش اینترنتی به اشتراک مردم جهان امری شناخته‌شده است و از اینرو طبیعی است که برندهای معتبری مانند کانن از ارزش چنین فضایی غافل نباشند. بر همین اساس نمونه دیگری از خدمات برند کانن به خریداران، راه‌اندازی یک وب‌سایت کامل و خوب است که مصرف کنندگان اینترنتی به سادگی قادر اند از نوع تولیدات، کیفیت، خصوصیات، هزینه آن‌ها و دیگر موارد ضروری باخبر شوند و بالاخره یک خرید راحت و خوب اینترنتی داشته باشند.

برای شما هم جالب است؟ :  تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی، برای جذب خریدار

 

حضور برند کانن در صفحات مجازی خرده‌فروشی‌های بزرگ مانند آمازون، ای‌بی و… نیز از دیگر استراتژی‌های جذب بازار آنلاین این تولیدکننده به‌شمار می‌رود که دلیل گسترش گردش مالی این تولیدکننده و بالاخره سودآوری بیشتر آن شده است.

 

بسیاری از مصرف کنندگان اینترنتی قادر اند با حضور در وب‌سایت اصلی این تولیدکننده یا وب‌سایت‌های خرده‌فروشی اینترنتی، از نحوه هزینه‌ها و تخفیف‌های معرفی‌شده از جانب کمپانی نیز باخبر شوند و بدون رفتن به فروشگاه‌های ویژه این برند، در پشت سیستم‌های خود بنشینند و از تخفیف‌های درنظرگرفته‌شده استفاده و خریدی راحت و بدون زحمت را تجربه کنند؛ ضمن اینکه توزیع خوب این تولیدکننده نیز دلیل می‌شود، کالا تهیه‌شده در کوتاه‌ترین لحظه ممکن به‌دست آن‌ها برسد.

پیشرفت جذب بازار

یکی از جدی ترین نکاتی که در هر شیوه تبلیغاتی باید به آن پایبند بود، پیشرفت دادن و پیشرفت بخشیدن به روند جذب بازار است؛ به این معنا که یک برند نباید تنها به شیوه‌هایی که در پیش گرفته و موفقیت‌هایی که برایش به ارمغان آمده است، اکتفا کند؛ حتی باید در جستجوی پیشرفت شیوه‌های تبلیغاتی و ترویج متفاوتی از تولیدات خود باشد.

 

روند پیشرفت جذب بازار به‌خوبی به وسیله برند کانن دنبال می‌شود و این گروه تولیدی به روش وسیعی در جستجوی پیشرفت بخشیدن به شیوه‌های جذب بازار خود است. پیرامون همین مسئله بهره برداری از شیوه‌های مختلف جذب بازار را در مسیر پیش روی خود قرار داده است؛ به این معنا که حضور در صفحات اجتماعی مجازی و دیزاین وب‌سایت، این گروه تولیدی را درمقایسه با شیوه‌های قدیمی‌تر جذب بازار مانند موبایل و مجلات و تلویزیون غافل نکرده و در این عرصه‌ها نیز حضوری اکتیو را رقم زده است. آپدیت بودن و آگاهی از شیوه‌های تبلیغاتی مدرن و علمی نیز از دیگر رویکردهایی است که برند کانن برای پیشرفت و پیشرفت روند جذب بازار خود دنبال می‌کند.

برای شما هم جالب است؟ :  حرفه‌ای باشید تا بفروشید

تاریخچه

کمپانی کانن که در سال ۱۹۳۷ در ژاپن تأسیس شده، امروزه یکی از اسم‌های آشنا در جهان تصویربرداری به‌شمار می‌رود که همراه با رقیبان مشهوری مانند سامسونگ، سونی، کاسیو و… به افزایش خود ادامه داده است. تولید دوربین های گوناگون و ابزارهای جانبی مرتبط به عکاسی و تصویربردای، از تولیدات عمده و شناخته‌شده این برند به‌شمار می‌رود؛ ضمن اینکه انواع ابزار‌های رایانه ای مانند پرینتر، ابزار‌های فتوکپی و… نیز از دیگر تولیدات این برند مشهور است. 

 

این تولیدکننده که تولید خود را با دوربین‌هایی با لنزهای ساده‌تر در دهه ۴۰ میلادی شروع کرده بود، کم‌کم همراه با پیشرفت تکنولوژی، به پیشرفت تکنولوژی تولیدات خود پرداخته و بهره برداری از نور خورشید و لنزهای پیشرفته‌تر با قابلیت بزرگنمایی را در مسیر پیش روی خود قرار داد.

 

ماشین‌حساب‌های خورشیدی نیز از دیگر تولیدات نوآورانه این برند در سال‌های آغازین فعالیت آن بوده و هم اینک نیز این تولیدکننده مشهور، با معرفی تولیداتی که خلاقیت و خلاقیت در آن‌ها حرف اول را می‌زند، ویژه بودن تولیدات خود را در بین مصرف‌کنندگان به اثبات رسانده است. هم اینک ابزارهای اداری که این برند تولید می‌کند، سازگار با محیط زیست بوده و توانایی بازیافت دارد؛ به علاوه از طرف دیگر دوربین‌های دیجیتال این گروه تولیدی نیز با داشتن حسگرهای متعدد، نمایشگر ال‌سی‌دی و… نشان‌دهنده پیشرفت‌های نوین و قابل توجه تولیدات این برند است.

سایت ایران پی پر امیدوار است خبر برند کانن؛ مسیر موفقیت از جاده کیفیت مورد استقبال شما قرار بگیرد. شما در بیشتر مواقع این امکان را دارید با ابزارهای سایت که در پایین آمده دوستان علاقه مند را مطلع نمائید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات