کد خبر : 35004
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۵:۱۱
13 views بازدید

به چه نحو ارزان تر سفر کنیم؟

مقاله ای داریم با اسم به چه نحو ارزان تر سفر کنیم؟ که برای دوست داران سیر و سفر تهیه کرده ایم. وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: هزینه های سرسام آور پروازها، هتل ها و خیلی چیزهای دیگر دلیل می شود مردم دلشان سفر نخواهد. در این نوشته چند راه حل برای هزینه کمتر در سفر به شما نشان می دهیم. حمل و نقل دارای […]

مقاله ای داریم با اسم به چه نحو ارزان تر سفر کنیم؟ که برای دوست داران سیر و سفر تهیه کرده ایم.

وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: هزینه های سرسام آور پروازها، هتل ها و خیلی چیزهای دیگر دلیل می شود مردم دلشان سفر نخواهد. در این نوشته چند راه حل برای هزینه کمتر در سفر به شما نشان می دهیم.
حمل و نقل دارای اختلاف

از چندین خطوط هوایی و راه های حمل و نقل استفاده کنید تا به مقصد برسید. این کار دلیل می شود مبلغ کمتری هزینه کنید. از این جهت باید دنبال بلیط های وسایل حمل و نقل بزرگ بگردید. با اسم مثال اگر با هواپیما به رم و با قطار به ونیز بروید ارزان تر از پرواز مستقیم به ونیز در می آید. پرواز محلی به پوکت ارزان تر از پرواز مستقیم به پوکت می شود.

سفر بین شهری

پرواز مستقیم از نقطه A به نقطه B گران تر از پرواز از نقطه A به نقطه C و با یک توقف در نقطه B در می آید. در نقطه قادر اید بلیط پروازهای اتصالی را تهیه کنید و یا این که قسمت دوم سفرتان را حذف کنید. حتی قادر اید به شهرهای دیگری بروید و مسیرتان را خودتان انتخاب کنید.

در شهرهای بزرگ ماشین کرایه نکنید

چگونه ارزان تر سفر کنیم

اجاره کردن ماشین برای سفر بین شهری تصمیم خوبی است با اینحال داخل شهر هم سخت ترافیک و پارکینگ پیدا می کنید و هم پول فراوانی هزینه می کنید. برای ذخیره لحظه و پول خوب است وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و حتی با دوچرخه به این طرف و آن طرف بروید.

آفرهای ویژه را پیدا کنید

برای شما هم جالب است؟ :  با پاسپورت های مشهور و توانمند جهان آشنا شوید

اکثر آزانس های مسافرتی آفرهای خوبی برای توریست ها دارند. با اسم مثال در انگلیس اگر یک بلیط قطار تهیه کنید یک بلیط رایگان می گیرید.

سبک سفر کنید

چگونه ارزان تر سفر کنیم

سفر بدون بار و بنه زیاد بهترین راه برای هزینه کمتر است چون خیلی از خطوط هوایی هزینه ها را برای افرادی که بار کمتری دارند کم می کنند.

به جای هتل ساختمان اجاره کنید

مزیت ساختمان این است که آشپزخانه دارد و قادر اید در آن آشپزی کنید. از این جهت مجبور نیستید برای غذا به رستوران بروید.

رایگان موزه بروید

چگونه ارزان تر سفر کنیم

بیشتر موزه ها برخی ساعت ها و ایام رایگان هستند. با اسم مثال موزه کولوسئوم در رم اولین یکشنبه هر ماه رایگان است. یا موزه پرادو در روزهای مخصوصی از ساعت ۶ تا ۸ عصر رایگان است. برخی از موزه ها هم ورودی ندارند.

به تاریخ های مخصوصی گیر ندهید

گاهی اوقات پروازهایی که چند روز قبل یا بعد از روزی که انتخاب کرده اید ارزان تر هستند. پس در تقویم تنها یک تاریخ مخصوصی را برای سفر تیک نزنید.

موتور جستجوهای بومی استفاده کنید

خدماتی مانند Booking.com، یا، Skyscanner دائما معلومات خطوط هوایی و یا هتل ها را آپدیت می کنند پس در سایت های بومی در جستجوی این معلومات باشید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات