کد خبر : 19651
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۱
13 views بازدید

به چه نحو به یک برنامه نویس اندروید مبدل شویم؟

توصیه میکنیم در صورت وجود علاقه مندی به مقالات علوم دیجیتال مقاله به چه نحو به یک برنامه نویس اندروید مبدل شویم؟ را مطالعه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امیدواریم این مقاله علمی میتواند مورد استقبال شما واقع شود. وب‌سایت سخت افزار: با شرایطی که میبینیم روز به روز وابستگی ما به موبایل های هوشمند و تکنولوژی گسترش می یابد، با این […]

توصیه میکنیم در صورت وجود علاقه مندی به مقالات علوم دیجیتال مقاله به چه نحو به یک برنامه نویس اندروید مبدل شویم؟ را مطالعه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امیدواریم این مقاله علمی میتواند مورد استقبال شما واقع شود.

وب‌سایت سخت افزار: با شرایطی که میبینیم روز به روز وابستگی ما به موبایل های هوشمند و تکنولوژی گسترش می یابد، با این وجود نیازمان به اپ های مختلف نیز گسترش پیدا خواهد کرد و این فرصت خوبی برای پیشرفت دهندگان است تا دست به کار شوند و خود را در این عرصه مطرح کنند.

 

 

به علاوه از طرف دیگر داشتن فرضیه های خوب در این عرصه، در بیشتر مواقع نتیجه بخش بوده است؛ مطمئناً برای شما هم پیش آمده که فرضیه هایی پیرامون اپ های موبایل به ذهنتان برسد و علاقه داشته باشید تا فرضیه هایتان را تا مرحله ی اجرا پیش ببرید.

 

در ابتدای کار باید بررسی ها، بررسی ها و تمرین فراوانی انجام دهید تا قادر باشید تولید یک برنامه را شروع کنید. در این نوشته شرایط ضروری برای مبدل شدن به یک برنامه نویس اندروید را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

جاوا را حرفه ای یاد بگیرید

برای حرفه ای بودن در تولید اپ اندروید، باید در زبان Java حرفه ای باشید. در حقیقت جاوا، جدی ترین بخش برنامه نویسی اندروید است و بدون آن موفق نخواهید شد. با این وجود باید قبل شروع برنامه به زبان جاوا چیره شوید و مهارت فراوانی بدست آورید.

 

چگونه به یک برنامه نویس اندروید تبدیل شویم؟ 
انتخاب منبع خوب برای یادگیری

برای شما هم جالب است؟ :  با این اپ، زیباتر می شوید!

این ایام سایت ها و کانال های آموزشی فراوانی هستند که زبان های مختلف برنامه نویسی را آموزش میدهند و تنها چندین عدد از این آموزش اصولی و مشهور هستند؛ با این وجود برای هر آموزشی، هزینه و پول پرداخت نکنید و در انتخاب منبع مشهور دقت کنید. به توصیه ما، بهترین تارنما برای یادگیری پیشرفت ی اندروید developer.android.com است. این سایت رسمی، بهترین و با کیفیت ترین آموزش ها را به وسیله صاحبنظران بزرگ برای پیشرفت دهندگان معرفی میکند.

 

ضروری به ذکر است که بعد از یادگیری هر بخش، باید یادگرفته های خود را به برنامه اضافه کنید و تمرین کنید؛ اگر اینطور نباشد دچار سردرگمی خواهید شد و آن مطالب را از یاد میبرید. برنامه نویسی نیاز به تمرین مداوم دارد و هرگونه وقفه ای، روند یادگیری را کند خواهد نمود.

ابزارها را به خوبی بشناسیم

امروزه ابزار های کمکی فراوانی برای پیشرفت دهندگان اندروید می باشد که میتوانید با شناخت درست، از این ابزار ها سود ببرید. تعداد این ابزار ها به قدری زیاد است که ممکن است پیشرفت دهندگان حرفه ای هم از همه ی آنها استفاده نکنند یا حتی با آنها آشنا نباشند. آشنایی با عده ای از ابزارها مانند Android Debugging Bridge یا  همان ADB برای اشکال زدایی و خطایابی بسیار ضروری است و تاثیر فراوانی در کار خواهد داشت. پس فرض کنید که آشنا بودن و کمک گرفتن از ابزارهای بیشتر چه تاثیر چشم گیری در مسیر برنامه خواهد داشت.

از کدهای دیگران استفاده نکنیم

برنامه نویسان می بایست از قانون های پیروی کنند و به روش قانونی فعالیت خود را شروع کنند. بهره برداری از کدهای دیگر پیشرفت دهندگان، برای یادگیری بسیار خوب است با این وجود به کار بردن آن و کپی کردن کدها، شما را از برنامه نویسی دور خواهد نمود. گاهی عده ای گمان میکنند که کسی متوجه کارشان نیست و با کدهای پیشرفت دهندگان دیگر، خود را یک پیشرفت دهنده معرفی میکنند. همزمان با اینکه اپ های اندروید هم شبیه ویدیو های یوتیوب است و نمیتوان به انتشار یک اپ کپی شده پرداخت.

برای شما هم جالب است؟ :  بهترین گوشی‌های جانشین گلکسی نوت 8

داشتن طرحی دارای اختلاف

هدف برنامه نویسان و پیشرفت دهندگان، انجام یک کار بزرگ در پیشرفت ی اندروید است و برای این کار باید دست از برنامه های تکراری بردارند و به فکر برنامه های تازه ای برای نیاز های مصرف کنندگان باشند؛ ضمن اینکه برنامه های تکراری برای برنامه نویس خسته کننده خواهد بود و شوق ایشان را درمقایسه با کارش کم میکند. با این وجود به فکر برنامه های ویژه و دارای اختلاف باشید تا نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کنید و نیازشان را برطرف نمایید.

 

 چگونه به یک برنامه نویس اندروید تبدیل شویم؟
داشتن یک تیم بازاریاب قوی

ممکن است فکر کنید که این طرز فکر اشتباه است با این وجود بعد از کسب دانش برنامه نویسی، باید اطلاعاتی در عرصه ی مارکت و جذب بازار بدست بیاورید. باید بدانیدکه چه چیزی در آتی مورد بهره برداری ی مصرف کنندگان یا مارکت قرار میگیرد. و برای مبدل شدن به یک پیشرفت دهنده ی موفق، نیاز به ادغام برنامه نویسی و جذب بازار دارید.

یادگیری جستجو در وب

هر پیشرفت دهنده ای در مواردی که با سخت یا خطایی روبرو میشود و سر وقت جستجو در وب میرود تا راه حلی برای مشکلش بیابد. با این وجود باید شیوه ی صحیح جستجو را بدانید تا نتیجه ی خوبی دریافت کنید. ما توصیه میکنیم تا برای دریافت جواب مطمئن، جستجوی خود را به روش انگلیسی انجام دهید و در سایت های پرسش و جواب، بهترین نتیجه ها را دریافت کنید.

در گروه های برنامه نویسی عضو شوید

گروه هایی که در آن پیشرفت دهندگان مکررا سرگرم تبادل معلومات و پرسش و جواب هستند؛ کمک فراوانی برای مردم مبتدی خواهد بود، چرا که مطالب مطرح شده در این گروه ها، برای شما نیز مفید و کاربردی خواهد بود؛ در حقیقت معلومات مرتبط به برنامه نویسی مکررا در ذهنتان مرور خواهد شد.

برای شما هم جالب است؟ :  منتظر چه بازی‌هایی در مراسم E3 2017 باشیم؟

 کنار هم قرار گرفتن تمامی این موارد به شما کمک میکند تا مبدل به یک پیشرفت دهنده ی اندروید شوید و به روش حرفه ای به آن هزینه کنید. با این وجود اگر شما هم میخواهید جزو پیشرفت دهندگان اندروید باشید این نکات گفته شده را در نظر بگیرید.

سایت خبری “ایران پی پر” امیدوار است مقالات علمی و دیجیتال آن از نمونه مقاله به چه نحو به یک برنامه نویس اندروید مبدل شویم؟ مورد بهره برداری شما دوستان عزیز واقع شود. در بیشتر مواقع میتوانید دوستان خود را با ابزارهای سایت در باب این مقاله و مباحث دیگر سایت مطلع کنید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات