کد خبر : 18261
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۴۴
14 views بازدید

به چه نحو سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

برای دوست داران به سفر و جهانگردی مقاله ای تکمیل کرده ایم با اسم به چه نحو سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟ . خواندن این مقاله را به شما پیش نهاد میکنیم. وب‌سایت پول نیوز: آلمان را با می توان با غذا، سوسیس، جدیت مردم، پیاده‌روی، قلعه‌ها و مهمانی‌ها و … به خاطر آورد. هنر زنده و موسیقی در برلین، کلیسا‌های جامع، قلعه‌ها، جنگل‌های […]

برای دوست داران به سفر و جهانگردی مقاله ای تکمیل کرده ایم با اسم به چه نحو سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟ . خواندن این مقاله را به شما پیش نهاد میکنیم.

وب‌سایت پول نیوز: آلمان را با می توان با غذا، سوسیس، جدیت مردم، پیاده‌روی، قلعه‌ها و مهمانی‌ها و … به خاطر آورد. هنر زنده و موسیقی در برلین، کلیسا‌های جامع، قلعه‌ها، جنگل‌های دلچسب در غرب و کوه‌های آلپ در جنوب این کشور و شهر‌های تاریخی در تمامی کشور، مکان‌های دیدنی این کشور هستند.

 مردم آلمان عموما افرادی جدی شناخته می‌شوند. به توجه به جدیت، یکی از مهربان‌ترین مردم اروپا هستند.

آلمانی‌ها به سردی چیزی که نشان می‌دهند، نیستند. آلمان کشوری بزرگ است که چیز‌های فراوانی با هزینه‌ی خوب برای معرفی به مسافران دارد.

با اینحال مسئله مهمی که دلیل کاهش هزینه خرید بلیط پرواز خارجی می‌شود تهیه بلیت هواپیما از تارنما‌های مشهور و حاوی صلاحیت خرید و فروش بلیط هواپیما و بلیط قطار است.

۱- اگر می‌خواهید هزینه کمتری را برای هر شب اقامت داشته باشید، در جستجوی هتل‌های مشهور نباشید، هزینه این هتل ها ۵۰ یورو به ازای هر شب است. به جای آن میتوانید از متل استفاده کنید هزینه هر شب اقامات در متل حدود ۱۰ تا ۳۰ یورو است. در کل هزینه هر شب اقامت در آلمان از دیگر کشورهای اروپایی کمتر است.

 
۲- غذا در آلمان بسیار ارزان است. شما میتوانید با پرداخت ۲ تا ۴ یورو از دست‌فروشان غذا تهیه کنید (سوسیس پخته و سوسیس خام و پر از ادویه). ساندویچ‌های از قبل تکمیل شده ۵ یورو هستند و برای فست فود باید نزدیک به ۷ یورو پرداخت کنید. تنها با پرداخت ۵ یورو می‌تونید غذا‌های ترکی، خاورمیانه‌ای و آسیایی تهیه کنید. اگر بخواهید خودتان غذا درست کنید، هزینه‌ی مواد ابتدایی برای یک هفته بین ۳۵ تا ۶۵ یورو می‌شود.

۳- قطار‌های تندرو در آلمان گران هستند. برای سفر از برلین به مونیخ با این قطار‌ها باید ۱۸۰ یورو پرداخت کنید. هزینه‌ی اکثر قطار‌های درون شهریِ درجه دو بین ۴۰ تا ۷۰ یورو است. بهره برداری از قطار‌های محلی یا اتوبوس‌های شبانه ارزان‌تر خواهد بود. هزینه‌ی سیستم حمل و نقل شهری بین ۱ تا ۳ یورو برای هر بلیت یک‌نفره است.

برای شما هم جالب است؟ :  بهترین مکان های دیدنی برای سفر تابستانی

۴- هزینه‌ی موزه‌ها بین ۱ تا ۱۵ یورو است و برای تور‌های دوچرخه‌سواری و قایق‌سواری روی رودخانه بین ۲۴ تا ۴۰ دلار باید پرداخت کنید. اکثر تور‌های شهری بین ۱۲ تا ۲۵ یورو هستند. هزینه‌ی اجاره‌ی دوچرخه ۱۸ یورو برای هر‌ روز است.

مکان های دیدنی در آلمان را بشناسید

۱- در برلین گردش کنید

پایتخت آلمان، شهری با موزه‌های دلچسب، تاریخ غنی و بهترین تفریحات شبانه در اروپا است. از موزه‌ها تا هنر و از موسیقی تا غذای ارزان، همه و همه به جذابیت‌های این شهر می‌افزایند. برلین شهری چشمگیر است و یکی از ارزان‌ترین پایتخت‌های اروپا شمرده می‌شود.

 

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

 


۲- مونیخ

مونیخ شهری ساکت و اعیانی است. مونیخ با خیابان‌های کوچک، غذا‌های فوق‌العاده، پارک‌های دلچسب و قصر سلطنتی، شهری غوطه‌ور در تاریخ است. یکی از گران‌ترین شهر‌های آلمان است، با اینحال مکان‌های دلچسب و شهر‌های بایرن
این استان، مونیخ را به شهری خوب برای سفری یک روزه مبدل کرده است.

 

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

 


۳- در جنگل سیاه پیاده‌روی کنید

این جنگل که در نزدیکی فاصله فرانسه بنا شده، به دلیل وجود درخت‌های کاج به رنگ سبز تیره، به جنگل سیاه مشهور است. امکان پیاده‌روی و گردش تا صد‌ها مایل می باشد. در میانه‌ی راه میتوانید در شهر‌هایی که برای ساعت‌ دیواری‌های زنگ‌دار و غذا‌های محلی مشهور هستند، توقف کنید. این‌جا مکانی است که در پاییز بسیار دیدنی است.

 

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

 


۴- از رودخانه‌ی کنستانس (Constance) دیدن کنید

این رودخانه که در جنوب غربی آلمان و در فاصله سوئیس و اتریش قرار دارد، رودخانه‌ی کنستانس، بزرگ‌ترین رودخانه‌ی آب تازه در آلمان است. منطقه‌ی اطراف رودخانه تا پایین دره‌ی راین، آب و هوایی معتدل و دل‌پذیر دارد. زمین‌های حاصلخیز، این منطقه را به جدی ترین ناحیه‌ی تولید میوه در کشور مبدل کرده است.

برای شما هم جالب است؟ :  مرتفع ترین گنبدهای آجری جهان

 

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

 


۵- پارک ملی برشتسگادن (Berchtesgaden National Park)


این پارک ملی بهشتی در منطقه‌ی آلپ با جنگل‌های با‌شکوه، سراشیب‌های سنگی، رودخانه‌های کریستالی، روستا‌های دلچسب و چمنزار‌های سرسبز است. تنها شما هستید و صدای آواز پرندگان، زنگوله‌ی گاو‌ها. در این مناظر دلچسب میتوانید به پیاده‌روی پرداخته یا دوچرخه سواری کنید.

 

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

 


۶- از شهر تری‌یر (Trier) دیدن کنید

تری‌یر قدیمی‌ترین شهر آلمان است. این شهر با تاریخ ۲۰۰۰ ساله‌ی خود، خانه‌ی شش امپراطور رم بوده و باقیمانده‌های باستانی و تأثیر‌گذاری در این شهر وجود دارند. یکی از این باقی‌مانده‌های تاریخی، در سیاه است که زمانی قسمتی از دیوار شهر بوده است.

 

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

 


۷- از شهر درسدن (Dresden) دیدن کنید

به اشتراک گنجینه‌ها، ساختمان‌های بلند و زیبایی ناموزون این شهر که همراه با رود البه (Elbe River) قرار گرفته، گردش کنید. این شهر بعد از جنگ به روش تمام و کمال بازسازی شد و امروز یکی از بزرگ‌ترین مراکز تفریحات شبانه برای جوانان است.

 

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

 


۸- یک روز را در کلن بگذرانید

شهری تاریخی با کلیسای جامع بسیار بزرگی است. در راه رفتن به هلند یا بازگشت از آن‌جا، کلن بهترین مکان برای توقف در غرب آلمان است. خود کلیسا فارغ از همه چیز نیز ارزش دیدن دارد، چونکه  کلیسای بسیار بزرگی است.

 

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

 


۹- از قلعه‌ی نیسوانستاین (Neuschwanstein Castle) دیدن کنید

قلعه‌ای مرتبط به قرن ۱۹ میلادی است که روی تپه‌ای در نزدیکی فوسن (Füssen) قرار دارد. این قصر به وسیله پادشاه دیوانه‌ی بایرن یعنی لودویگ دوم (Ludwig II) به نوعی خانه‌ای برای ریشارد واگنر (Richard Wagner) ساخته شد. این قصر با اسم مدلی برای قصر دیزنی استفاده شد.

 

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

 

برای شما هم جالب است؟ :  مکان های ممنوعه ای که کسی اجازه بازدید از آنها را ندارد


۱۰- از شهر فرانکفورت دیدن کنید

فرانکفورت شهر دیگر آلمان است که پر از رستوران‌های مختلف، مکانهای تاریخی و جاذبه‌هایی است که روح هر تماشاگر را تازه می‌کند. سالن نمایش خیلی بزرگی در این شهر می باشد ـ یکی از بزرگ‌ترین سالن‌های نمایش در دنیا ـ و چندین موزه‌ی علمی که میتوانید با دیدن آن‌ها اوقاتی خوش داشته باشید. فرانکفورت در مقایسه با دیگر شهر‌های آلمان شهری ارزان و به علاوه از طرف دیگر حاوی فرودگاهی بزرگ و تجهیز است.

 

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

 


۱۱- از  پارک المپیک مونیخ دیدن کنید

این ورزشگاه بزرگ که در مونیخ بنا شده، پیش از هرچیز برای اجرا بازی‌های المپیک در سال ۱۹۷۲ ساخته شد. در بالای این ورزشگاه، بزرگ‌ترین سقف جهان قرار دارد که بیش از ۷۰۰۰۰۰ فوت است. رستورانی فوق‌العاده در این‌جا می باشد و تور‌های بازدید از این پارک بسیار محشر هستند. به علاوه از طرف دیگر موزه‌ی بی.ام.دبلیو در نزدیکی این‌جا است.

 

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

 


۱۲- به قلعه‌ی کلدیتز (Schloss Colditz) بروید


این قلعه‌ی دوره‌ی رنسانس، تاریخی طولانی و باورنکردنی دارد. در دوره‌‌های مختلف تاریخی از این قلعه با اسم مکان‌های مختلف مانند محل شکار، گداخانه و حتی بیمارستان روانی استفاده شده است. از این قلعه در دوران جنگ جهانی دوم به نوعی زندان استفاده می‌شد و همین دلیل اصلی شهرت آن است. به علاوه از طرف دیگر موزه‌ای درون این قلعه می باشد.

 

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

 


۱۳- باغ وحش هاگن‌بک (Tierpark Hagenbeck)


در این باغ وحش با مساحت ۲۴۲۰۰۰ متر مربع، بیش از ۲۵۰۰ حیوان زندگی می‌کند. این باغ وحش علاوه‌بر جاذبه‌های کلاسیک، خانه‌ی حیوانات خانگی و اهلی نیز است و خط آهن مینیاتوری، اسب‌های کوچک، زمین بازی فوق‌العاده ویژه کودکان و باغی ژاپنی برای بزرگسالان از نمونه جاذبه‌های این باغ وحش هستند. این باغ وحش در شهر هامبورگ واقع است.

 

چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟ 

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات