کد خبر : 20434
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
47 views بازدید

بیوگرافی جالب کریستین چارلز بازیگر انگلیسی

در عرصه بیوگرافی بازیگران سینما از نو نوشته ای برای شما مقرر کرده ایم با عنوان بیوگرافی جالب کریستین چارلز بازیگر انگلیسی که امیدواریم دوست داشته باشید.به علاوه از طرف دیگر میتوانید این بیگرافی را برای دوستان خود نیز ارسال کنید. برای این خواسته از ابزارهای پایین سایت استفاده کنید. کریستین چارلز فیلیپ بیل یکی از بهترین بازیگران انگلیسی است که در ۳۰ ژانویه ۱۹۷۴ […]

در عرصه بیوگرافی بازیگران سینما از نو نوشته ای برای شما مقرر کرده ایم با عنوان بیوگرافی جالب کریستین چارلز بازیگر انگلیسی که امیدواریم دوست داشته باشید.به علاوه از طرف دیگر میتوانید این بیگرافی را برای دوستان خود نیز ارسال کنید. برای این خواسته از ابزارهای پایین سایت استفاده کنید.

کریستین چارلز فیلیپ بیل یکی از بهترین بازیگران انگلیسی است که در ۳۰ ژانویه ۱۹۷۴ متولد شد.

اسم:کریستین بیل
تاریخ تولد: ۳۰ ؤانویه ۱۹۷۴
محل تولد: هاوفورد دوست ، پمبرو کشایر ، ولز
اسم تولد: کریستین چارلز فیلیپ بیل

 

مجله اینتر تاینمنت ویکلی در یکی از شماره ویژه ده سالگی خود کریستین بیل را با اسم یکی از هشت چهره توانمند و اثر گذار سینما معرفی کرد(در دهه قبلی) و این مسئله با فراگیر شدن شهرت وی از روش شبکه جهانی وب به یک پدیده بزرگ جهانی بدل شد EW  هم ایشان را یکی از خلاق ترین آدم های صنعت سرگرمی لقب داد و این ها همه بعد از بازی درخشان ایشان در نقش یک قاتل سریالی و با این وجود روانپریش در روانی آمریکایی ۲۰۰۰ بود کار حتی تا جایی بالایی گرفت که مجله معتبری چون پره میر هم ایشان را یکی از دلنشین ترین مردان نقش اول مردان پایین سی سال خواند و اینگونه اسم کریستین بیل به یک چهره مهم سینمایی ارتقاء یافت.

 

اگر چه ایشان توانسته بود از ۱۹۸۷ با ساخته حماسی امپراطوری خورشید استیون اسپیلبرگ مورد استقبال عموم قرار بگیرد و نقدهای مثبت دریافت کند بیل اولین حضور رسمی و حرفه ای خود را مقابل کمدین انگلیسی روان آتکینسون یا همان مستر بین مشهور در غرب لندن ارایه داد ایشان بهمراه چهار هزار کودک دیگر برای نقش جیمز گراهام در امپراطوری خورشید تست داد و و رقابت تنگی را شروع کرد  که گوناگونی و تنوع آن کارها ایشان را به حد اعلایی در بازیگری رساند تا جایی که امروزه یکی از اولین بازیگران جوان هالیوود شمرده می شود ایشان به اشتراک سه فرزند دیگر خانواده یعنی ارین، شارون و لوسی که همگی دختر هستند از همه کوچکتر است .

برای شما هم جالب است؟ :  بیوگرافی کارینا کاپور

سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات