کد خبر : 36603
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
7 views بازدید

تا تازه ترین نفس در جهانی پاریس می‌جنگیم

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر تا تازه ترین نفس در جهانی پاریس می‌جنگیم . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید. ایسنا: علی اشکانی در حاشیه تمرین تیم ملی کشتی فرنگی ایران در آستانه اعزام به رقابت‌های جهانی ۲۰۱۷ پاریس اظهار کرد: روزهای سخت و پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و […]

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر تا تازه ترین نفس در جهانی پاریس می‌جنگیم . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید.

ایسنا: علی اشکانی در حاشیه تمرین تیم ملی کشتی فرنگی ایران در آستانه اعزام به رقابت‌های جهانی ۲۰۱۷ پاریس اظهار کرد: روزهای سخت و پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و هم اینک تیم تمرین‌های کم‌فشار و شادابی را دنبال می‌کند تا با آمادگی و نشاط هرچه بیش‌تر در مسابقه‌های جهانی حضور بیابد. تیم حدودا جوانی عازم این آزمون‌ها می‌شود چرا که در ۶ وزن برای اولین‌بار است در این آزمون‌ها به روی تشک می‌رود. با این وجود در چنین موقعیتی تجربه جهانی ندارند با اینحال برای حضور در این آزمون‌ها بی‌تجربه نیستند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان این که فرنگی‌کاران ایران از انگیزه بالایی برای کسب موفقیت در این آزمون‌ها برخوردارند گفت: میدان جهانی می‌تواند عرصه درخشش کشتی‌گیران آتی‌دار ایران باشد. نفرات ما توانایی و شایستگی پیروزی مقابل رقبا و کسب خوش آیند ترین نتیجه را دارند. امیدوارم در روز مسابقه در شرایط خوبی باشند و برنامه‌های خود و کادر فنی را به خوبی پیاده کنند.

ایشان پیرامون هدف کادر فنی تیم ملی از حضور در مسابقه‌های جهانی و احتمال رفتن ایران بر روی سکو گفت: ما می بایست از جوانان‌مان به اندازه بضاعت‌شان توقع داشته باشیم. تاریخ کشتی ایران علي الخصوص در دهه قبلی نمایش داده بها دادن به جوانان می‌تواند قهرمانان المپیک به ما تحویل دهد. مسابقه‌های جهانی فرصت بسیار خوبی است تا جوانان ما برای کسب خوش آیند ترین نتیجه به روی تشک بروند تا هم آتی کشتی ایران را هرچه بیش‌تر تامین کنند و هم مزد زحمات شبانه‌روزی‌شان را بگیرند.

برای شما هم جالب است؟ :  کیمیای تکواندو ایران 19 ساله شد

وی با بیان این که تیم‌هایی مانند روسیه با اسم قدرت جهانی پیوسته دو سال قبل از رقابت‌های المپیک دست به جوان‌گرایی می‌زنند گفت: هم اینک ۴ کشتی‌گیر روس پایین ۲۳ سال هستند و دورنمای روس‌ها کسب خوش آیند ترین نتیجه در المپیک ۲۰۲۰ است. آن‌ها قانونمند هستند و برایشان در انتخاب نفرات‌شان فرقی نمی‌کند قهرمان جهان و المپیک و یا گمنام باشند حتی به عملکرد و مبارزه کشتی‌گیران نگاه می‌کنند. ما در کشورمان نتیجه‌گرا هستیم با اینحال باید با نگاه به آتی به جوانان بها بدهیم.

اشکانی در انتهای با تاکید بر این که هدف کشتی‌گیران ایران از حضور در مسابقه‌های جهانی معرفی بهترین نمایش است گفت: کشتی‌گیران ما در تلاش اند مقابل نامداران جهانی بهترین کشتی‌ها را به نمایش بگذارند. مطمئنا تا تازه ترین نفس خواهیم جنگید و سعی می‌کنیم تا تازه ترین ثانیه در جستجوی پیروزی باشیم. ان‌شاءالله با دعای خیر مردم با دست پر به ایران برگردیم. 

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات