کد خبر : 13745
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴
15 views بازدید

ترسناک ترین فیلم های حقیقی سینما (تصویر)

در اخبار مرتبط با سینما آمده است که ” ترسناک ترین فیلم های حقیقی سینما (تصویر) “. این خبر را پیشتر برای شما علاقه مندان به سینما و هنر می آوریم. ترسناک ترین فیلم های حقیقی سینما (تصویر)   برخی از فیلمهای سینما بر عرصه حقیقت ساخته شده اند و ژانر ترسناک نیز شبیه به هایي دارد که از روی یک ماجرای حقیقی ساخته شده […]

در اخبار مرتبط با سینما آمده است که ” ترسناک ترین فیلم های حقیقی سینما (تصویر) “. این خبر را پیشتر برای شما علاقه مندان به سینما و هنر می آوریم.

ترسناک ترین فیلم های حقیقی سینما (تصویر)

 

برخی از فیلمهای سینما بر عرصه حقیقت ساخته شده اند و ژانر ترسناک نیز شبیه به هایي دارد که از روی یک ماجرای حقیقی ساخته شده باشد. ممکن است فکر کنید که تعداد فراوانی از فیلم های ترسناکی که دیده اید مبنای حقیقی نداشته و تنها زاییده ي تخیلات و ذهن هاي شرور کارگردانان و فیلم نامه نویسان باشند.با اینحال در کمال تعجب و گرچه در کمال تاسف باید بدانید که برخی از این فیلمهای ترسناک و به راستیً منزجر کننده بر عرصه جریان ها و اتفاقات حقیقی ساخته شده اند که تصور حقیقی بودن انها نیز برای شما سخت خواهد بود. پیشتر میخواهیم شما را با ۱۷ فیلم ترسناکی که بر عرصه جریان هاي حقیقی ساخته شده اند آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 

۱- بازی بچگانه «Child’s Play»- ساخته ي سال ۱۹۸۸

 

 

عروسک موسوم به «چاکی» «Chucky» در این فیلم بر عرصه یک عروسک حقیقی به اسم «Robert the Doll» ساخته شده هست. در ابتدا دهه ي ۱۹۰۰، یک بچه اهل فلوریدا ، عروسک رابرت را بعنوان یک هدیه دریافت کرد و به سرعت متوجه شد که این عروسک راز ترسناکی در خود نهفته دارد. گرچه رابرت برخلاف چاکی به وسیله روح یک قاتل سریالی تسخیر نشده بود. این عروسک هنوز در یک قفس شیشه اي قرار دارد.

 

۲- سکوت بره ها «The Silence of the Lambs»- ساخته ي سال ۱۹۹۱

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

در سال ۲۰۱۳ لو رفت که شخصیت پزشک هانیبال لکتر بر عرصه جریان حقیقی یک جراح مکزیکی به اسم آلفردو بالی ترِوینو ساخته شده که دوست، همسر و ممکن است تعدادی مسافر جاده اي دیگر را به قتل رسانده و انها را تکه تکه کرده بود.

 

۳- شهری که از غروب آفتاب بیم داشت «The Town That Dreaded Sundown»- ساخته ي سال ۱۹۷۶

برای شما هم جالب است؟ :  فیلم‌های اقتباسی ‌هالیوود در ماه‌های واپسین

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

این فیلم ترسناک دهه ي ۷۰ تا حدودی بر عرصه قتل هاي موسوم به «قتل هاي مهتاب تگزارکانا» که در شهر کوچگ تگزاس تاون از ۲۲ فوریه تا ۳ می سال ۱۹۴۶ اتفاق افتاد ساخته شده هست. ایران خبر شخصی که این قتل ها را انجام می داد «شبح قاتل» اسم گرفت و زوج هاي جوان را در اتومبیل هایشان به قتل می‌رساند.

 

۴- زودیاک «Zodiac»- ساخته ي سال ۲۰۰۷

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

در دهه هاي ۶۰ و ۷۰ میلادی یک قاتل با اسم مستعار «قاتل زودیاک» هفت نفر را به قتل و سپس نامه هاي طعنه آمیز را برای مدیران اداره ي پلیس می فرستاد. این پروند ه هیچ گاه حل نشد و فیلمی که از روی آن ساخته شده جریان گزارشگری را روایت می‌کند که تصمیم گرفته است قاتل را بیابد.

 

۵- کابوس در خیالان اِلم «A Nightmare on Elm Street»- ساخته ي سال ۱۹۸۴

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

وس کریون، کارگردان این فیلم میگوید که فرضیه ي تولید چنین فیلمی در باب هیولایی که انسان ها را در خواب می‌کشد از یک جریان حقیقی در لائوس الهام گرفته هست که در آن افرادی به دلیل ترسناک بودن کابوس هایشان می مردند.

 

۶- تپه ها چشم دارند «The Hills Have Eyes»- ساخته ي سال ۱۹۷۷

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

این فیلم در باب انسان خوارهایی هست که در تپه هاي اطراف نوادا زندگی میکنند. فیلم «The Hills Have Eyes» بر عرصه جریان حقیقی قبیله ي ساونی بین ساخته شده که گروهی از انسان خوارهایی بودند در قرن شانزدهم در اسکاتلند و در درون یک غار زندگی میکردند. انها روستاییان را دزدیده و می خوردند و ادعا شده که انها هزاران نفر را کشته و خورده اند.

 

۷- برکه گرگ «Wolf Creek»- ساخته ي سال ۲۰۰۵

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

فیلم «برکه گرگ» بر عرصه جریان حقیقی قتل ماجراجویان استرالیایی به اشتراک سال هاي ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۳ به وسیله ایوان میلات و جان مردوچ ساخته شده هست. در حقیقت جسد هفت ماجراجو در جنگل ایالت بلانگلو در این سال ها پیدا شد و فیلم مورد نظر جریان چندین ماجراجو را روایت میکند که با یک قاتل زنجیری مواجه می‌شوند.

برای شما هم جالب است؟ :  «بچه مدیرعامل»، انیمیشنی که سینماهای آمریکا را به هم ریخت

 

۸- جادوگر «The Witch»- ساخته ي سال ۲۰۱۶

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

این فیلم بر عرصه جریان حقیقی جادوگرانی که در دوران سختگیری مذهبی در انگلستان مورد تعقیب قرار دریافت کردند ساخته شده هست و کارگردان فیلم بررسی ها بسیاری را برای نزدیک بودن جریان فیلم با حقیقت هاي آن دوران انجام داد.

 

۹- تسخیر «The Possession»- ساخته ي سال ۲۰۱۲

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

این فیلم در باب جعبه اي هست که روح یک شخص شرور در آن حلول کرده هست. ادعا میشود که در حقیقت دختری با باز کردن یک جعبه به تسخیر شیطان درآمده هست.

 

۱۰- آرواره ها «Jaws»- ساخته ي سال ۱۹۷۵

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

در تابستان سال ۱۹۱۶، یک کوسه ي سفید بسیار بزرگ در ساحل جِرِسی هفت نفر را کشت. همین حملات دلیل گردید که بزرگترین فیلم دنباله دار در باب حمله ي کوسه تولید شود.

 

۱۱- پیشگویی هاي مرد پروانه اي «The Mothman Prophecies»- ساخته ي سال ۲۰۰۲

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

در سال ۱۹۶۶ اهالی شهر پوینت پلزنت در غرب ویرجینیا ادعا کردند که یک موجود غول پیکر بالدار با چشم هاي سرخ و درخشان را دیده اند. سپس پل محلی این شهر تخریب شد و در جریان آن ۴۶ نفر کشته شدند. مرد پروانه اي دیگر از آن وقت به بعد دیده نشد و کسی نمی‌داند که آیا بین وی و حادثه اي که رخ داد ارتباطی می باشد یا نه.

 

۱۲- وحشت در امیتی وایل «The Amityville Horror»- ساخته ي سال ۱۹۷۹

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

خانواده ي لوتز در دسامبر سال ۱۹۷۵ به منزل ي محبوبشان در امیتی وایل در نیویورک نقل مکان کردند جایی که سال قبلی چندین قتل رخ داده بود و اکنون جریان هاي ترسناکی از آنان به جای مانده هست.

 

۱۳- احضار روح «The Conjuring»- ساخته ي سال ۲۰۱۳

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

این فیلم بر عرصه جریان حقیقی خانواده ي جن زده ي پرون در دهه ي ۱۹۷۰ در شهر رودآیلند ساخته شده و دختر ارشد این خانواده ادعا میکند که انها حدود ۹ سال درگیر جن زدگی بوده اند.

برای شما هم جالب است؟ :  فوت این خواننده پرطرفدار حین اجرای کنسرت (تصویر)

 

۱۴- تسخیر روح در کنتیکِت «A Haunting in Connecticut»- ساخته ي سال ۲۰۰۹

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

جریان این فیلم بطور کلیً حقیقی هست. یک مادر برای اینکه به محل درمان پسر سرطانی خود نزدیک باشد برای چند سال در یک محل کفن و دفن مردگان ساکن میشود و در مدتی که این دو در این منزل زندگی میکنند نیروهای خبیث آنها را مورد اذیت و آزار قرار میدهند.

 

۱۵- جن گیر «The Exorcist»- ساخته ي سال ۱۹۷۳

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

جن زدگی یک پسربچه به اسم رولاند دو در سال ۱۹۴۹ در سنت لوییس دلیل شد که یک فیلم ترسناک بسیار پرفروش تولید شود. برخلاف جریان فیلم، جن گیری حقیقی چندین ماه به طول انجامید.

 

۱۶- قتل عام با اره برقی در تگزاس «The Texas Chain Saw Massacre»- ساخته ي سال ۱۹۷۴

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

شخصیت اصلی این فیلم ترسناک با اسم «صورت چرمی» از یک قاتل سریالی به اسم اد گین الهام گرفته شده هست. گین دو زن را به قتل رساند و پوست انها را کند و با سود گیری از اجزای بدن انها برای خود وسیله تولید.

 

۱۷- غریبه ها «The Strangers»- ساخته ي سال۲۰۰۸

 

ترسناک ترین فیلم های واقعی سینما (عکس)

 

جریان فیلم «غریبه ها» در باب زن و مردی هست که تمام شب را به وسیله سه غریبه ي نقاب پوش در کلبه ي خود مورد اذیت قرار می‌گیرند. در حقیقت این فیلم بر عرصه جریان حقیقی قتل هاي موسوم به «قتل هاي کِدی» در سال ۱۹۸۱ ساخته شده که در جریان آن چندین نفر در یک کلبه ي جنگلی در جنگل هاي کالیفرنیا به قتل رسیدند و پرونده ي آن هیچگاه حل نشد.

درصورت تمایل میتوانید خبر ترسناک ترین فیلم های حقیقی سینما (تصویر) را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور ابزارهایی در پایین آورده شده است.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات