کد خبر : 16827
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۸
8 views بازدید

تصمیمم پیرامون اسکار، درست بود

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها تصمیمم پیرامون اسکار، درست بود. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. خبرگزاری مهر: با استناد به گفته منابع ژاپنی، ترانه علیدوستی بازیگر زن ایرانی که مخالف حکم مدیرکل جمهور آمریکا مبنی بر ممنوعیت ورود شهروندان ۷ کشور اسلامی به آمریکا بود و در مراسم اهدای اسکار کمپانی نکرد، اکنون در ژاپن به […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها تصمیمم پیرامون اسکار، درست بود. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

خبرگزاری مهر: با استناد به گفته منابع ژاپنی، ترانه علیدوستی بازیگر زن ایرانی که مخالف حکم مدیرکل جمهور آمریکا مبنی بر ممنوعیت ورود شهروندان ۷ کشور اسلامی به آمریکا بود و در مراسم اهدای اسکار کمپانی نکرد، اکنون در ژاپن به سر می‌برد و طی گفتگو‌ای گفت: نتوانستم خود را مستثنی از دیگر ایرانیان دانسته، به آمریکا بروم و در مراسم کمپانی کنم.

ترانه علیدوستی بازیگر ایرانی در آستانه اکران فیلم «فروشنده» به ژاپن سفر کرده است. وی به حکم ممنوعیت ورود به آمریکا در ژانویه امسال از جانب دونالد ترامپ معترض بوده و مطرح کرد که در مراسم اهدای جایزه به نامزدهای اسکار کمپانی نخواهد کرد و فیلم در غیاب کارگردان و بازیگران آن موفق به کسب جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شد.  

علیدوستی گفت: خشمگین بودم با این وجود هنوز هم گمان می نمایم بهترین تصمیم را گرفته‌ام.

این فیلم از دهم ماه ژوئن در ژاپن اکران می‌شود.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  5 فیلم رفع توقیف شدند
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات