کد خبر : 40521
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۵
2 views بازدید

تغییر شیوه اعطای تسهیلات به برنامه های سینمایی

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها تغییر شیوه اعطای تسهیلات به برنامه های سینمایی. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. خبرگزاری ها: با استناد به گفته روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، «علیرضا تابش» مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی از اجرای شیوه تازه پرداخت تسهیلات در دولت دوازدهم اطلاع داد. تابش مطرح کرد: به منظور گسترش میزان تعداد وام گیرنده […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها تغییر شیوه اعطای تسهیلات به برنامه های سینمایی. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

خبرگزاری ها: با استناد به گفته روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، «علیرضا تابش» مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی از اجرای شیوه تازه پرداخت تسهیلات در دولت دوازدهم اطلاع داد.

تابش مطرح کرد: به منظور گسترش میزان تعداد وام گیرنده و شفافیت در نحوه خدمات رسانی‌ها و پیشرفت آن و نیز تغییر شیوه‌های پرداخت تسهیلات به برنامه‌های سینمای حرفه‌ای، این شیوه از نیمه دوم سال جاری، اجرایی می‌شود.

مدیرعامل بنیاد فارابی تأکید کرد: برای اجرای شیوه نامه تازه اعطای تسهیلات به برنامه‌های سینمای حرفه‌ای هم اینک در مرحله عقد تفاهم‌نامه با صندوق اعتباری هنر هستیم که خیلی زود جزئیات بیشتر آن نیز پخش خواهد شد.

تابش تصریح کرد: این تسهیلات از روش صندوق اعتباری هنر و به فیلم‌های حاوی پروانه تولید مورد تأیید و با معرفی بنیاد سینمایی فارابی پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: در دولت یازدهم بنیاد سینمایی فارابی از محل اعتبارات خود، از ۱۵۳ برنامه سینمای حرفه‌ای در شکل تسهیلات خدمات رسانی کرده است.

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با تأکید بر اینکه تأمین مالی برنامه‌های سینمایی صرفاً از روش خدمات رسانی‌های سازمان سینمایی و بنیاد سینمایی فارابی امکان پذیر نیست، گفت: در تجدید ساختار بنیاد سینمایی فارابی، مدیریت تأمین منابع و سرمایه‌گذاری پیش‌بینی خواهد شد و با همین هدف در طول چند ماه واپسین «ستاد اقتصادی سینمای ایران» تشکیل گردیده و جلسات منظم در این عرصه برگزار شده است.

وی با اشاره به مذاکرات مدیرعامل سازمان سینمایی با چند تن از مدیران عامل بانک‌ها درخصوص هم کاری به هر میزان بیشتر سیستم بانکی در خدمات رسانی از تولید سینما و پیشرفت زیرساخت‌های سینمایی و خدمات رسانی از جشنواره‌ها و اتفاقات سینمایی، گفت: در این جلسات که مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، معاون پیشرفت مدیریت و منابع سازمان سینمایی، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی و صاحبنظران اقتصادی حضور داشته‌اند شیوه‌های هم کاری به هر میزان بیشتر سیستم بانکی و سرمایه‌ای کشور در تعامل با سینمای ایران بررسی شده است.

برای شما هم جالب است؟ :  وقتی «بیانسه» دلبسته فرهنگ ایرانی می شود

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات