کد خبر : 37976
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
50 views بازدید

تقدیر وزیر بهداشت از اعتماد نمایندگان مجلس

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه تقدیر وزیر بهداشت از اعتماد نمایندگان مجلس. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم. خبرگزاری ایلنا: وزیر بهداشت در یادداشتی از نمایندگان مجلس تقدیر کرد. در یادداشت سید حسن هاشمی آمده است: حاصل پنج روز کار فشرده در مجلس شورای اسلامی، رای اعتماد به ۱۶ وزیر پیشنهادی مدیرعامل‌جمهور محترم بود؛ […]

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه تقدیر وزیر بهداشت از اعتماد نمایندگان مجلس. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم.

خبرگزاری ایلنا: وزیر بهداشت در یادداشتی از نمایندگان مجلس تقدیر کرد.

در یادداشت سید حسن هاشمی آمده است: حاصل پنج روز کار فشرده در مجلس شورای اسلامی، رای اعتماد به ۱۶ وزیر پیشنهادی مدیرعامل‌جمهور محترم بود؛ پنج روزی که مردم شریف ایران نیز مذاکرات نمایندگان خود را دنبال کردند و بیشتر در جریان عملکرد وزرا  و مشکلات و تنگناهای هر وزارتخانه قرار دریافت کردند.

این‌جانب از همه نمایندگان موافق، مخالف و مدیرکل محترم مجلس سپاسگزارم که از شروع فعالیت دولت یازدهم و اجرای برنامه تحول نظام سلامت تا امروز، همراه دولت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده‌اند که حاصل این همراهی و همدلی را می‌توان در رضایت ۸۰ درصدی ملت بزرگ ایران از خدمات عرصه سلامت به‌خوبی مشاهده کرد.

اکنون با سپاس فراوان از رای قاطع نمایندگان محترم به برنامه‌های معرفی شده برای ادامه راهی که از سال ۱۳۹۲ شروع شده و اعتماد از نو آنان به این‌جانب برای هدایت و راهبری نظام سلامت کشور، امیدوارم درسایه عزم ملی و هم کاری بیش از قبل قوه مقننه، بتوانم به آن‌چه باید رفتار کنم و شرایطی ممکن آورم که شایسته اسم بلند جمهوری اسلامی ایران باشد.

فرصت را مغتنم شمرده، به منظور سود‌گیری از خرد جمعی برای ارتقای سلامت هموطنان، دست همه اساتید، خبرگان و دلسوزان کشور و ملت شریف ایران را به گرمی می‌فشارم و امیدوارم با برنامه دیدگاه‌ها و پیشنهادهای ارزشمند خود، خادمان عرصه سلامت را پیشتر این راه یاری نمایند.

برای شما هم جالب است؟ :  جزئیات تیراندازی به ساختمان شهرداری چمران

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات