کد خبر : 41474
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
21 views بازدید

توقف روند ۴ پیروزی پیاپی ایران مقابل کره جنوبی

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه توقف روند ۴ پیروزی پیاپی ایران مقابل کره جنوبی . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید. وبسایت نود: علیرغم توقف ایران برابر کره جنوبی، بازهم طلسم گل نحوردن ایران برابر این تیم پا بر جا مانده است. تیم ملی ایران که در ۴ مصاف قبلی خود برابر کره جنوبی به ۴ پیروزی […]

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه توقف روند ۴ پیروزی پیاپی ایران مقابل کره جنوبی . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

وبسایت نود: علیرغم توقف ایران برابر کره جنوبی، بازهم طلسم گل نحوردن ایران برابر این تیم پا بر جا مانده است.

تیم ملی ایران که در ۴ مصاف قبلی خود برابر کره جنوبی به ۴ پیروزی یک بر صفر دست یافته بود در دیداری که از لحاظ کسب نتیجه برای ایران تشریفاتی شمرده می شد و تیم ملی یک بازیکن خود را هم از دست داده بود برابر میزبان به تساوی بدون گل دست یافت.

تازه ترین باری که ایران در ۹۰ دقیقه وقت قانونی از کره جنوبی گل خورد به ۸ سال قبل و مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ بر می گردد گل  تلخی که مانع صعود ایران به جام جهانی شد. بعد از آن ایران ۷ بار در چارچوب جام ملتهای آسیا، مقدماتی جام جهانی و دیدارهای دوستانه به مصاف کره جنوبی رفته و در چنین موقعیتی که در وقت اضافه دیدار جام ملتهای آسیا ۲۰۱۱ از این تیم گل خورده با این وجود در وقت قانونی موفق شده دروازه خود را بسته نگه دارد.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  اکنون برای بازی برگشت، شانس داریم
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات